Skoči na vsebino

P: 2014 320d xDrive

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 951
  • Avtomobil: VW TOURAN

Ima avt. klimo, vendar ne z digitalnim prikazom, samo v vednost ;)
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 322

Ta zadnji z linka je res golic, kaj ga krasi je le bmw znacka. Avto prodajne teme je po opremi zelo dober, kupec naredi swap na sport sedeze in ima top avto. Je pa res velik minus, da ni avtomat. Od e9x je poplava trojk, pretezno vse iz uvoza, ker je nizek obracun DMV zarad nizkih izpustov in ugodne EURO norme.
Pogovarjal sem se z prodajalcem, ki uvaza in prodaja avte iz lj. Posel mu gre lepo cel cas, ampak prodaja izkljucno volvo in vw. Audi res res pogojno, da vzame stro za staro, bmw je pa rekel da no go. Na lageru bi mu stal se pa se casa. BMW je zakon avto sam ko ga lastis, preden ga kupis je neugoden in ko ga prodajas prav tako.

Urejal Začetnik, 07.11.2019, 07:55.

Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 150
  • Avtomobil: BMW Xdrive

in je kaj zanimanja? kolega prodaja enak avto, le da je avtomat in ni X, mogoče razlicen kak kos opreme in pa malenkost majn km na stevcu za majn keša, pa ga v enem tednu niti 1 ni poklical.

Drgač pa lep avto. Uspešno prodajo.

Nekaj malega kličejo, imam pa kar tri sms, da bi menjali 2x passat, 1x audi A4, l.2012 skoraj brez kakšne opreme, rabi xDrive-bi pa ključ za ključ ...

Žena bi najraje kakšnega MB A ali B, tam okoli 4000€ :-D

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 197
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Ta zadnji z linka je res golic, kaj ga krasi je le bmw znacka. Avto prodajne teme je po opremi zelo dober, kupec naredi swap na sport sedeze in ima top avto. Je pa res velik minus, da ni avtomat. Od e9x je poplava trojk, pretezno vse iz uvoza, ker je nizek obracun DMV zarad nizkih izpustov in ugodne EURO norme.
Pogovarjal sem se z prodajalcem, ki uvaza in prodaja avte iz lj. Posel mu gre lepo cel cas, ampak prodaja izkljucno volvo in vw. Audi res res pogojno, da vzame stro za staro, bmw je pa rekel da no go. Na lageru bi mu stal se pa se casa. BMW je zakon avto sam ko ga lastis, preden ga kupis je neugoden in ko ga prodajas prav tako.

tudi jaz jih nekaj poznam ki se ubadajo z uvozi, pa kadar sem spraševal za bavarce, so več ali manj rekli da lahko na mojo željo, da bi pa imeli oni željo po tem pa da ne... so pa izjeme (ACArvi,... itd)... 

drugače pa če se ti ne mudi, še vsak avto je našel svojega kupca, tudi ta ga bo pa čeprav je ročni in mu kaj fali ali ima kaj več k drugi nimajo... :ok

drugače pa če ne rabis razlike denarja (npr. 12,5-4=8,5), ga daš nekam v račun (avtohiša) pa vzameš pri njih en manjši (nov) avto pa imaš recimo kar nekaj let sama vozi in tankaj. :)

Jih je pa vse manj z denarjem, vsi neke menjave in nekam avto dat pa drugega vzet, malo kdo da pride z denarjem pa da odpelje, nekaterim pa je spet predrago za to kok ej star in podobno. Vedno se kaj najde...

Urejal Taucher, 07.11.2019, 09:41.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • BISSON in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 616
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

ja ta je iz linka...saj sem napisal, da je nekaj majn opreme...se nisem niti spuščal v detajle, ker me ne en ne drugi ne zanima. Linka namenoma nisem dal, ker ti ne želim smetiti teme.

Rekel pa sem, da je zanimivo, da po enem tednu ni imel niti enega klica...niti od voluharov ne. Zato me zanimalo, kako je pri tebi stanje, glede na to, da je podoben avto.

K sosed pa res prodal audija u tren oka….

Nisem pa sploh vedel, da jih je kot listja na netu.

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 383
  • Avtomobil: 325d F31

Jaz bom mojega čeprov ima kar lepo opremo dal lepo v račun ko bo prišel čas za menjavo...

Sori za off topic.
Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 178
  • Avtomobil: Bangle box

Zanimivo je, da imata lahko dva avtomobila za npr. 15.000€ razlike v ceni pri nakupu novega, pri rabljenem 5 let starem avtomobilu, pa se ta razlika v ceni izniči na cca. 15%.

Zelo lep avto mimogrede. Meni osebno ena najlepših barv za F3x. :ok Dokazuje kako BMW izgleda pri 200.000km in to, da je velika večina avtomobilov na trgu samo "švercerski material". Tudi okvare so beležene krivično - par 10.000, če ne celo par 100.000km prekmalu.

Urejal Bavarious, 07.11.2019, 11:04.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 150
  • Avtomobil: BMW Xdrive

Zanimivo je, da imata lahko dva avtomobila za npr. 15.000€ razlike v ceni pri nakupu novega, pri rabljenem 5 let starem avtomobilu, pa se ta razlika v ceni izniči na cca. 15%.

Zelo lep avto mimogrede. Meni osebno ena najlepših barv za F3x. :ok Dokazuje kako BMW izgleda pri 200.000km in to, da je velika večina avtomobilov na trgu samo "švercerski material". Tudi okvare so beležene krivično - par 10.000, če ne celo par 100.000km prekmalu.

Drži, vsi, ki komaj zberejo denar za avto, bi imeli samo max opremo, primerjajo pa s ceno osnovnih,golih modelov.

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti