Skoči na vsebino

Odnosi med delodajalci in delojemalci, višine plač, davki in kreditiranje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
364 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 442
  • Avtomobil: Bmw

O kaksni ari in odstopnini je bilo govora? Lahko link do teme?
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 764
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

O kaksni ari in odstopnini je bilo govora? Lahko link do teme?

https://www.bmwslo.c...-cosmosu/page-8
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: star Bmw

Ne bomo. Rekli jim bomo samo, ne omejite se zgolj na Slovenijo. Ne dovolite, da vas slovenski delodajalci (beri: izkoriščevalci) ujamejo v svoje pasti. Z ženo imava dva otroka in enega že šolava v tujini, meni so vsi očitali da bom sigurno izrabil zastonj šolanje ki ga naša država ponuja, pa ga nisem - raje plačujem privat šolo v tujini, eno najboljših na Filipinih. Ker vem kako je tam, če končaš tisto šolo imaš kariero zagotovljeno. Tam pa res papir nekaj šteje, ne tako kot tu! Ker izobraženega kadra enostavno ni, ne tako kot pri nas, kjer proizvajamo na deset tisoče fah-idiotov, ki potem ne vejo kaj bi sami s sabo in sprejmejo izkoriščanje za minimalca. Pa poudarjam še enkrat, nič ni narobe s tem da začneš na minimalcu, četudi z diplomo, katastrofa je šele takrat, če na njem tudi ostaneš! To kar se dogaja pri nas je praktično svetovni unikum, pa naj potem še kdo reče, da človek z znanjem pridobi tudi pamet... figo jo pridobi!

Kljub kvalitetnemu dolgovezenju se v tvojih postih čuti pomanjkanje izobrazbe, žal. Samozavesti pa sigurno ne. In če to jaz, neizobražen pisun berem, kako se šele smejijo fakultetno izobraženi ljudje.
Dopuščam pa seveda možnost da blefiraš in si v živo čisto ok tip, ker si si prišel gor, da je forum predvsem za kratek čas.
Zakaj te leon noče v živo videt? Človek dela za x eur na uro in v tistem času, ko bi ti debatiral, on dela, no kasira cca 50 do 100 eur/h. Ko pa ma čas, to je v avtu, na sekretu...,
pa piše bedastoče, da se malo odklopi od stresnih strank. In sigurno ne želi v živo debatirat s tako osebo, kot piše po forumu.
Njemu je tudi ceneje dati tebi 100eur, kot pa te prenašat v živo, saj glede na tvoje prispevke deluješ kot največji mutibarič in komplicator. Pa verjamem, da sploh nisi tak, ker se sicer nebi mogel sam preživljat.
Oprosti, ampak ne znam bit drugačen, kot brutalno iskren.

Urejal antasi, 18.11.2019, 08:57.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 096
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kljub kvalitetnemu dolgovezenju se v tvojih postih čuti pomanjkanje izobrazbe, žal. Samozavesti pa sigurno ne. In če to jaz, neizobražen pisun berem, kako se šele smejijo fakultetno izobraženi ljudje.
Dopuščam pa seveda možnost da blefiraš in si v živo čisto ok tip, ker si si prišel gor, da je forum predvsem za kratek čas.
Zakaj te leon noče v živo videt? Človek dela za x eur na uro in v tistem času, ko bi ti debatiral, on dela, no kasira cca 50 do 100 eur/h. Ko pa ma čas, to je v avtu, na sekretu...,
pa piše bedastoče, da se malo odklopi od stresnih strank. In sigurno ne želi v živo debatirat s tako osebo, kot piše po forumu.
Njemu je tudi ceneje dati tebi 100eur, kot pa te prenašat v živo, saj glede na tvoje prispevke deluješ kot največji mutibarič in komplicator. Pa verjamem, da sploh nisi tak, ker se sicer nebi mogel sam preživljat.
Oprosti, ampak ne znam bit drugačen, kot brutalno iskren.

Kdo se smeji, kje?

V živo sem še stokrat hujši, verjemi. Na forumu se za silo lahko pretvarjam da sem vsaj približno normalen in folk mi verjame, to je prednost foruma.

Glede leona imaš verjetno prav, zadnjič ko sem bil pri njemu v pisarni sem iz čistega firbca samo malo odprl vratca od omare in so takoj začeli letet ven šopi bankovcev, sem jih moral v naglici par zbasat pod fikus ker vsi sploh niso šli nazaj notri, hvala bogu menda ni nihče nič opazil. 

Tole glede teh 100 eur sploh ni slaba ideja, mislim da sem si jih res zaslužil, če nič drugega mi bo snažilka zelo hvaležna ko bo čistila tam okoli fikusa, če jo kdo pozna naj ji pove kje me dobi, pričakujem provizijo.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 343
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Jerry tut v živo ful betonira...ampak tle gor pa res že pretirava... :ok2

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti