Skoči na vsebino

P: Yamaha Tmax DX 2019

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 825
  • Avtomobil: LPP Urbana

Ker je prisotna želja po prehodu na večji/močnejši motor ( za eno stopničko gor) je napočil čas za prodajo moje Yamahe Tmax, ki ima kodno ime: DX :ok2

Poleg maximalne opreme, ki jo ima lahko serijsko Tmax sem le temu dodal še:

- akrapovič izpuh ( v celoti)

- športni vizir

- naslon za sopotnika

Kaj reči kot, da gre za odličnen motor za vožnjo skozi mesto in prebijanje vsakodnevne gneče skozi sam center mesta. Ne manjka pa mu moči niti za obisk obale in vijuganje po primorki, da gorenjske niti ne omenjam :ok

Več info:

https://www.avto.net...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 572
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Link popravi...
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala :ok

Link:
https://www.avto.net...asp?id=14720387

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 871
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Moj nasvet...pa res samo nasvet: spremeni iz PRIVAT v neko ime ali pa nič. Mogoče sem samo jaz tak ampak, ko vidim v oglasu katero od sledečih besed v polju kjer bi moralo biti ime, oglas kar preskočim: PRIVAT, AVTO, KLIČI, PRODAJALEC....

Nevem, mogoče pa sem samo jaz tak  :frown .

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Bom kar pustil privat ker se nato vedno cudim kako ljudje vedo moje ime :rofl

Pa ce bom sedaj ustvarjal nov oglas, bodo tudi parametri profila spremenjeni ( registracija na avto net).

Nisem siguren ali lahko spremenim v oglasu samo ime in ali je to ze ‘zapeceno’.

Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 563
  • Avtomobil: ni moj:(

Videl v živo, lep motor. Srečno prodajo.
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Videl v živo, lep motor. Srečno prodajo.

Hvala :ok

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 262

Ne leti konkretno na tvoj oglas, ampak nisem vedel, da so tok dragi tile skuterji. Jest sem za 10.900 kupil novo Yamaho xsr900, ki je res motor proti vsakemu skuterju. Kupi si bajk, ki ga res želiš, da ne boš čez eno leto spet menjal....

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne leti konkretno na tvoj oglas, ampak nisem vedel, da so tok dragi tile skuterji. Jest sem za 10.900 kupil novo Yamaho xsr900, ki je res motor proti vsakemu skuterju. Kupi si bajk, ki ga res želiš, da ne boš čez eno leto spet menjal....

Osvezeni model bo imel ceno 13.790 eur kar je NORO veliko!

Mislim, da ce tudi dobim BMW F900XR v roke, da ga bom po kaksnem letu ze hotel zamenjat :rofl

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 930
  • Avtomobil: bel traktore

Jaz pa ne vidim problema v "privat". Tip hoče povedat, da motor prodaja on, ne firma. Vsaj jaz si to tako tolmačim

Sicer pa bančnik, tudi jaz sem vsako leto menjal model motorja. Razlogi; raje sem začel po pameti, tako da sem res vse potegnil iz določenega motorja. Se pravi prvo moped, potem 125ccm, 350 ccm, 500, ccm, nato pa 750ccm. No tega sem pa vozilj dalj časa, kakšne tri leta, nato sem se pa naveličal.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz pa ne vidim problema v "privat". Tip hoče povedat, da motor prodaja on, ne firma. Vsaj jaz si to tako tolmačim

Sicer pa bančnik, tudi jaz sem vsako leto menjal model motorja. Razlogi; raje sem začel po pameti, tako da sem res vse potegnil iz določenega motorja. Se pravi prvo moped, potem 125ccm, 350 ccm, 500, ccm, nato pa 750ccm. No tega sem pa vozilj dalj časa, kakšne tri leta, nato sem se pa naveličal.

privat = fizična oseba, nekako tako ja :ok

tudi sam bi šel sedaj po tej poti...postopoma na močnejši motor. sicer je sedaj off sezona zato niti ne pričakujem, da se bo kaj naredilo pri prodaji, morda v aprilu/maju. do takrat bom pa že naše trgovce pofirbcal kje smo pri ceni, če motor podam v račun.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 262

Jest sem pa iz nule vzel 900 kubikov. Je pa yamaha fajn ker mas tr moduse voznje, lahko ga zapres na 70 konjev za zacetek. Pa sistem proti zdrsu kolesa in proti blokadi ob prestavljanju mas. Tko da mas 2% vecje moznosti da ostanes ziv :-)
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 930
  • Avtomobil: bel traktore

V "mojih" časih tega ni bilo. Le gas, bremza, pamet ter sreča.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest sem pa iz nule vzel 900 kubikov. Je pa yamaha fajn ker mas tr moduse voznje, lahko ga zapres na 70 konjev za zacetek. Pa sistem proti zdrsu kolesa in proti blokadi ob prestavljanju mas. Tko da mas 2% vecje moznosti da ostanes ziv :-)

Vecinoma imajo danasnji motorji toliko ene varnostne elektronike, da glava boli, je pa res, da je edina varovalka v zapestju.

Tmax ima ABS, TC, 2 nacina voznje, tempomat, gretje sedeza, gretje rock, itd itd skratka igracka :ok

Prikaži več možnosti