Skoči na vsebino

Izkušnje in nasveti pred nakupom 318i touringa

* * * - - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
87 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 804

Pa klinco za žile rezat...12s do sto in 140Nm navora. Se morda vračamo v čas Yugov? Od kdaj ste ratali tako pomehkuženi. Če si na avto forumu se v večini primerov smatra, da si Petrolhead..ali? Če bi rad špral si kupi 1.9 TDI passat za 3k in ti ostane denarja za tankat naslednjih 15let.

Avtorju teme: če kupiš tega 3cyl bemfla ti dam za tank goriva. Iz usmiljenja.

Morda smo mi z Jerryjem in kompanijo se zadnja prava generacija, ker mlajsim je cisto vseeno s cim se vozijo in kaj imajo pod haubo. Vidis na magistralki kamion za njim pa 20 vozil, ki ga ne upajo prehiteti. In to ne upokojencev ampak mlajsih ljudi. Ki nikoli niso doziveli borb v devetdesetih in kasneje na magistralki cez trojane proti stajerski, neskoncnih kolon kamionov in prehitevanj, ki smo jih vsi izvajali. Pa proti primorski po stari cesti cez crni kal ipd.. Danes pa prehitis avto, ki vozi 70 na 110 omejitve in ti blenda?! Ga ustavis in vprasas po zdravi pameti pa se zaklene v avto?!

Fuck off

Prikaži več možnosti
    • Jerry, gusti4u, BISSON in 3 ostalim je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 842

Morda smo mi z Jerryjem in kompanijo se zadnja prava generacija, ker mlajsim je cisto vseeno s cim se vozijo in kaj imajo pod haubo. Vidis na magistralki kamion za njim pa 20 vozil, ki ga ne upajo prehiteti. In to ne upokojencev ampak mlajsih ljudi. Ki nikoli niso doziveli borb v devetdesetih in kasneje na magistralki cez trojane proti stajerski, neskoncnih kolon kamionov in prehitevanj, ki smo jih vsi izvajali. Pa proti primorski po stari cesti cez crni kal ipd.. Danes pa prehitis avto, ki vozi 70 na 110 omejitve in ti blenda?! Ga ustavis in vprasas po zdravi pameti pa se zaklene v avto?!Fuck off

Prvo vprasanje k se kolegi vozijo z mojo e60ko je a imas Bluetooth, navi, kamere itd... boli njih patak da je 3.0...
Prikaži več možnosti

borut87
borut87

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: BMW 116d 2011

Morda smo mi z Jerryjem in kompanijo se zadnja prava generacija, ker mlajsim je cisto vseeno s cim se vozijo in kaj imajo pod haubo. Vidis na magistralki kamion za njim pa 20 vozil, ki ga ne upajo prehiteti. In to ne upokojencev ampak mlajsih ljudi. Ki nikoli niso doziveli borb v devetdesetih in kasneje na magistralki cez trojane proti stajerski, neskoncnih kolon kamionov in prehitevanj, ki smo jih vsi izvajali. Pa proti primorski po stari cesti cez crni kal ipd.. Danes pa prehitis avto, ki vozi 70 na 110 omejitve in ti blenda?! Ga ustavis in vprasas po zdravi pameti pa se zaklene v avto?!

Fuck off

Dam Vam čist prav 3.0 je 3,0, kot sem pa napisal bo avto ženin in delno za družinske potrebe, na dirke nebo hodla, delala bo 10kkm na leto, pa me bolj zanima vzdrževanje, problemi in hvaležnost avtomobila. Ko bom kupoval avto za sebe bo pa dilema med 430 in 440i.

Prikaži več možnosti
    • Andy04, peropapero in Borut30 uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 295
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Prvo vprasanje k se kolegi vozijo z mojo e60ko je a imas Bluetooth, navi, kamere itd... boli njih patak da je 3.0...

Mene je podjebaval za mojo e92 325i brez navigacije, človek ki vozi e90, 316d, z navi in klopcami. :laugh  Je rekel kak si lahko kupil brez navigacije, jaz pa njemu.. kak si pa ti lahko kupil svojega brez 2 batov?

Prikaži več možnosti
    • berni, Foggy, jjjernej in 2 ostalim je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 251
  • Avtomobil: BMW

Čisto resno : se vam avtomobil ne zdi predrag?

Še nekaj stroškov bo na prevozu iz DE, DMVju - skupaj bo skoraj 26k EUR.

Ne vem no, ampak mislim, da bi kupil že dobro petico za ta denar.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 842

Čisto resno : se vam avtomobil ne zdi predrag?
Še nekaj stroškov bo na prevozu iz DE, DMVju - skupaj bo skoraj 26k EUR.

Ne vem no, ampak mislim, da bi kupil že dobro petico za ta denar.

Sem ravno hotel napisati, malo drag je. Je pa res da verjetno prav zaradi m-paketa...
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 089
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Pa dobr folk, a se morate vedno oglasiti eni in isti in spet porivati naprej 3.0 motorje?? Fuck off. Človek sprašuje o 1.5 bencinarju, jebe se mu za performanse in ne vem kakšna prehitevanja kolon izpred 30-tih let. Rabi avto od točke a - b. Kaj ni tukaj jasnega??  In sprašuje, kako se obnesejo te motorji, koliko porabi in kakšna je vzdrževanje...

Ne morem razumeti, da razni jjjjjjjjerneji in podobni nikakor ne morejo procesirati, da niso vsi enakega mnenja in zahtev. Sam sem velik petrolhead, samo me ne motijo tisti, ki to niso. Žensko boli kita za tisto pod plehom..glaven ji je izgled in recimo varnost. In če razmišlja tako in se v tem bolje počuti..ala ji vera. In pač išče takšen avto. Moja se vozi z Škodo Octavio že 6 let, vsaki dan 140km in še sedaj ne ve, kakšen motor ima, koliko porabi itd. Vozi se po regionalni cesti, tanka enkrat na teden in boli jo patka. Avto je pa ohranjen, servisiran, lep na izgled in v njem se dobro počuti. Je čudna, ane, ker se ne obremenjuje z tisoč in eno tehnično stvarjo in pospeški od 0-150 km/h in s tem, da so pravi moški pred 25-timi leti prehitevali kolono, kot za šalo?????

Urejal Borut30, 27.11.2019, 13:29.

Prikaži več možnosti
    • MiranK, DreamBMW, višnja in 3 ostalim je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 173
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ti se jaz dam moj nasvet? Idi dol iz tega foruma, ker tu bos pameten nasvet tezko slisal. Na koncu si bos se premislil in kupil Fiata.

Kaj ma veze ce je zeni avto lep? A je zato avto za druge? Mislim, kake eni pisete... se pravi vsi lepi avti so potem za druge. Ja kaj naj si 100 kamer od zunaj zmontiram, pa predvajam na zaslonu kako avto zgleda od zunaj al kak da ga obcudujem v voznji??

Pa ker ima 3 cilindre pod habo je za v grabn potisnit? Motem so vse Wanklove Mazde nicvredne, ker imajo 0 cilindrov.

Mislim kake clovek prebere. Je tezko cloveku napisat, glej, nimam pojma kaj naj ti recem o 3 cilindrasih, ker me ne zanimajo, tudi o pokvarljivosti le teh ne vem dosti. Zvok je tak-tak avto se bo definitivno premikal, ce ni nobenega z velikim pricakovanji za volanom. Podvozje bo dinamicno, zaradi lahkega nosa ljubi ovinke, vendar le do apexa, na izhodu mu zmanjka moci.

Aja, pa servisiraj na polovicni interval. BMW vs. Mercedes je pa stvar osebnega vidika teh dveh znamk.

Je to tezko?

Urejal MajoR, 27.11.2019, 13:25.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 295
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Jaz sem podal alternativo (novo in frišno Toyoto), ker karavanski RWD Bmw, z nekim športnim paketom in trivaljnikom v nosu je totalno nesmiselna kombinacija. Pa kot pravite je ženski pomembno da je lep, zakaj hudiča potem rabi dragega Bmw-ja z odličnim podvozjem? Kaj pa kakšna X1, ženskam so itak ti SUV-i ful všeč. 

https://suchen.mobil...32-027b6578f6bf

Meni se pač obrača želodec ob teh športnih paketih in kombinacijam z osnovnimi motorizacijami.  :ok  Pa glede na to da ženska izrecno hoče M paket, hja verjetno zaradi poznavanja zgodovine M motorsport. 

Se pa umikam tudi iz te teme, danes zaključujem s forumom ker se mi ne da več. Vi pa imejte debate o trivaljnikih z M oznako, z baterijami in elektro avtomobilih.  :metalc

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 546
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Dam Vam čist prav 3.0 je 3,0, kot sem pa napisal bo avto ženin in delno za družinske potrebe, na dirke nebo hodla, delala bo 10kkm na leto, pa me bolj zanima vzdrževanje, problemi in hvaležnost avtomobila. Ko bom kupoval avto za sebe bo pa dilema med 430 in 440i.

OK, potem ti je pol oproščeno. Ko boš kupoval za sebe pa le glej da nabaviš 440i, ker 430i so 2.0 štiricilindrska jajca. 

Pa ker ima 3 cilindre pod habo je za v grabn potisnit?

Itak da je za v graben, kaj pa misliš? To smo vozili na otoku Borneo, kjer je največja hitrost ki jo avto lahko doseže glede na ceste 100 km/h. Pri nas lahko na določenih odsekih brez problema potegneš tudi do 300 (pa recimo raje do 250, da je bolj varno) in zato taka jajca odpadejo. Zato pa so potem kolone na cestah, ko folk kupi avto z dvema motorčkoma za brisalce, čeprav en od njih po pomoti poganja kolesa. Če se misliš cijazit, pojdi raje peš.

Pa dobr folk, a se morate vedno oglasiti eni in isti in spet porivati naprej 3.0 motorje?? Fuck off. Človek sprašuje o 1.5 bencinarju, jebe se mu za performanse in ne vem kakšna prehitevanja kolon izpred 30-tih let. Rabi avto od točke a - b. Kaj ni tukaj jasnega??  In sprašuje, kako se obnesejo te motorji, koliko porabi in kakšna je vzdrževanje...

Ne morem razumeti, da razni jjjjjjjjerneji in podobni nikakor ne morejo procesirati, da niso vsi enakega mnenja in zahtev. Sam sem velik petrolhead, samo me ne motijo tisti, ki to niso. Žensko boli kita za tisto pod plehom..glaven ji je izgled in recimo varnost. In če razmišlja tako in se v tem bolje počuti..ala ji vera. In pač išče takšen avto. Moja se vozi z Škodo Octavio že 6 let, vsaki dan 140km in še sedaj ne ve, kakšen motor ima, koliko porabi itd. Vozi se po regionalni cesti, tanka enkrat na teden in boli jo patka. Avto je pa ohranjen, servisiran, lep na izgled in v njem se dobro počuti. Je čudna, ane, ker se ne obremenjuje z tisoč in eno tehnično stvarjo in pospeški od 0-150 km/h in s tem, da so pravi moški pred 25-timi leti prehitevali kolono, kot za šalo?????

Se ti globoko opravičujem, ampak to je še vedno avtomobilski forum - BMW forum. Če ne razumeš zakaj človek kupi Avto namesto pokveke, potem enostavno nisi na pravem forumu. Izbira je velika, res ne vem zakaj vsi rinejo na ta forum, če pa drugje ni treba tega poslušat. 

Sicer pa ni problem če imaš 1.5 motor v tono težkem avtu recimo, problem je 1.5 jajc od motorja v tako težki kravi, kot je nova serija 3. Če imaš ženo rad ji kupiš avto ki je dovolj močen da je varen tudi za prehitevanje, nima veze ali ona ve ali ne ve kaj je pod haubo.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Se ti globoko opravičujem, ampak ti bi bil idealen politik. Tudi iz solate bi z besedami naredil atomsko bombo. Živiš v 70-tih letih, z modernizacijo nisi prijatelj. Kdaj se boš naučil poslušati še koga drugega, kot le sebe? Na svetu je 7 milijard ljudi, po tvoje jih je 95% cepcev. In ja forum je za to, da se pogovarjamo, ne pa vsiljujemo mnenja. Če nekdo xx za nekaj sprašuje, se mu odgovori, ne pa na desetih straneh pametuje, kaj je dobro in kaj ne..... če le ta tega ne stori, je totalni mongoloid.

3.0 motorji so preteklost, kot je 90% stvari, ki so obstajale in bile modernizirane 20+ let nazaj. Tako pač je, le eni se ne morete sprijazniti. Tudi sam sem velik petrolhead, ampak da bom na vse kripe nekoga prepričeval v moje pravilno prepričanje.......no go. Vsak ima svojo glavo. Za ženske je pa jasno, da razmišljajo drugače in oprav je tako. Za vse je dovolj na lepi naši Zemljici. Sam nimam nič proti mlinčkom 1.0 do 2.0....... Zakaj le? Za poceni furanje od točke a-b so čisto uredu. Poceni za vzdrževanje, z malo potrošnjo in poceni registracijo. In takšnega folka na cesti, z takšno miselnostjo je 90%. Le zate, gospoda 3.0 V6 24v (to se je včasih veselo lepilo na prvo masko) ni dovolj.....

Poglej malo po cesti jutranje kolone ob 5. do 8. zjutraj. Cijazenje v službe s povprečno hitrostjo 20 km/h. Na regionalkah in avtocestah. O raznih prehitevanjih lahko samo sanjajo, ker ni ne ceste in prostora za takšne "podvige". S takšnim vozilom določen primerek naredi 90% vse kilometrine na leto. Nagradno vprašanje za tebe, svetovljana; kakšno vozilo je za takšne razmere najbolj primerne? 

Fak, ampak res te ne razumem. Še dobro, da si svojo pripeljal s Filipinov.... si jo rešil muk, ker je tam glavno prevozno sredstvo bicikl.

Urejal Borut30, 28.11.2019, 08:37.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Se ti globoko opravičujem, ampak ti bi bil idealen politik. Tudi iz solate bi z besedami naredil atomsko bombo. Živiš v 70-tih letih, z modernizacijo nisi prijatelj. Kdaj se boš naučil poslušati še koga drugega, kot le sebe? Na svetu je 7 milijard ljudi, po tvoje jih je 95% cepcev. In ja forum je za to, da se pogovarjamo, ne pa vsiljujemo mnenja. Če nekdo xx za nekaj sprašuje, se mu odgovori, ne pa na desetih straneh pametuje, kaj je dobro in kaj ne..... če le ta tega ne stori, je totalni mongoloid.

3.0 motorji so preteklost, kot je 90% stvari, ki so obstajale in bile modernizirane 20+ let nazaj. Tako pač je, le eni se ne morete sprijazniti. Tudi sam sem velik petrolhead, ampak da bom na vse kripe nekoga prepričeval v moje pravilno prepričanje.......no go. Vsak ima svojo glavo. Za ženske je pa jasno, da razmišljajo drugače in oprav je tako. Za vse je dovolj na lepi naši Zemljici. Sam nimam nič proti mlinčkom 1.0 do 2.0....... Zakaj le? Za poceni furanje od točke a-b so čisto uredu. Poceni za vzdrževanje, z malo potrošnjo in poceni registracijo. In takšnega folka na cesti, z takšno miselnostjo je 90%. Le zate, gospoda 3.0 V6 24v (to se je včasih veselo lepilo na prvo masko) ni dovolj.....

Poglej malo po cesti jutranje kolone ob 5. do 8. zjutraj. Cijazenje v službe s povprečno hitrostjo 20 km/h. Na regionalkah in avtocestah. O raznih prehitevanjih lahko samo sanjajo, ker ni ne ceste in prostora za takšne "podvige". S takšnim vozilom določen primerek naredi 90% vse kilometrine na leto. Nagradno vprašanje za tebe, svetovljana; kakšno vozilo je za takšne razmere najbolj primerne? 

Fak, ampak res te ne razumem. Še dobro, da si svojo pripeljal s Filipinov.... si jo rešil muk, ker je tam glavno prevozno sredstvo bicikl.

O Filipinih pa res nimaš pojma, promet je tam v mestih podoben kot v Ljubljani, vozni park ni prav dosti slabši.

Kar se tiče motorjev, pa tako. Industrija dandanes sili ljudi da sprejmejo tisto kar jim namenijo, kar pa ni vedno najboljše, oziroma bom povedal celo tako, PONAVADI je precej slabo. Tipičen primer je downsizing. Če daš v (blizu) dvotonsko pošast trivaljni mlinček, se bo ta mlinček matral, material je preobremenjen, prihaja do predčasnih odpovedi, na videz nepojasnjenih okvar, itd. Ti dam samo en primer, kolegu je pred par dnevi na enem od takih mlinčkov kar na lepem počil blok motorja - Ford Mondeo 1.6, PSA motor. Kako, zakaj - enostavno, motor je bil preobremenjen. Pa dec ni dirkač, nasprotno od tega, avto pa je bil v nulo ohranjen in servisiran. In podobnih zgodb je še ogromno. 

Bom napisal še kaj več kasneje, toliko zaenkrat...

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 149
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

poceni vzdržževanje pa BMW ne gresta skupaj. Bogi 3 cilindrski mlinček bo še hitreje shodil pol pa bo "poceni vzdrževanje". Za stati v koloni je vsak avto brezveze.

Naj si raje poiščejo službo blizu svojega doma pa ne bo treba stati v koloni. Folk se vozi daleč na šiht samo zaradi potnih stroškov da ima kao večjo plačo.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

poceni vzdržževanje pa BMW ne gresta skupaj. Bogi 3 cilindrski mlinček bo še hitreje shodil pol pa bo "poceni vzdrževanje". Za stati v koloni je vsak avto brezveze.

Naj si raje poiščejo službo blizu svojega doma pa ne bo treba stati v koloni. Folk se vozi daleč na šiht samo zaradi potnih stroškov da ima kao večjo plačo.

Ok..poanta/zaključek tvojega posta; ker so vsi t.i. mlinčki jajca od jajc, ki shodijo po par tisoč km in zaradi tega pride do dragega vzdrževanja oz popravil..naj folk raje menja službo, kot ima doma 1.5 ccm mlinček. In še eno zanimivo ugotavljanje; folk hodi na šiht daleč od svojega kraja, ker s tem pridobiva na potnih stroškov in s tem višji plači?! Mhmmmmm......

Lahko rečem le kapo dol za takšno "razmišljanje"

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 804

Na avtomobilisticnem forumu smo bedaki tisti, ki navijamo za moc, hitrost, napredek. Novo dno. :)
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 149
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Itak če je manj boljš pol OK.
Sam zakaj je raji to vseč? Medtem ko bagatuni hočejo sam več več. Zanimivo...

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 489
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Evo zbral pogum :-D  in pišem lastnik f20 116i Sportline in f30 118i MSport.

Oba avta sta kupljena nova in v uporabi dnevno, prvi ima 109 konjev, drugi 136 km. 116i ima porabo 7.6, 118i porabo 7,5. Oba avta sta povsem dovolj za dnevno uporabo, hitra na regionalki, ne najhitrejša na avtocesti. Glede na to, kar berem tukaj, vsi rabite 250 konjev za kaj? Da se potem tekmuje, kdo ima nižjo porabi v 2.0 d. :laugh

1,5 136 konsjki tricilindraš ima pospešek kot e60 523i (šestak).

Avtorju teme predlagam, da gre na testno vožnjo in se odloči sam. Lahko pa rečem, da kolikor primerjam svoj f30 s kolegovim 318d ni bistvene razlike, razen v zvoku motorjev: dizel klopoče, trivalnjik pa ima nemiren tek. Vseeno pa je vožnja v benciranju prav zanimva, trivaljni mlinček ima svoj karakter, zna se lepo zadret in tudi da kaj od sebe.

Končna hitrost na 18 colskem letnem kompletu deljenih dimenzij :-D je recimo 200, sedaj na zimskem 16 colskem kompletu pa se zavrti celo preko 210. :laugh

Meni je všeč, ni mi žal da sem se odločil za nakup, čeprav priznam, da sem bil poln pomislekov, sploh glede na to, da sem imel v preteklosti e46 bencinarja, e90 dizla in e60 atmosferskega šestaka.

Zavarovanje in cestnina za oba me staneta malenkost več, kot sem plačeval zavarovanje za e60. Nekdo je napisal, da bi ga bilo sram imeti trivaljnika...mene ni prav nič sram :laugh. Konec koncev bi lahko za ceno dveh novih mlinčkov dobil že dobrega malo rabljenega M3. Pač stvar prioritet....

Urejal T&K, 28.11.2019, 22:12.

Prikaži več možnosti
    • M power, MiranK, fp4492 in 5 ostalim je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 531

Pozabljate da tud 1.5 mlincki v lagunah in podobnih avtih, ki niso majhni delajo 400.000km. Vse drugo prej odpove kot motor...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pozabljate da tud 1.5 mlincki v lagunah in podobnih avtih, ki niso majhni delajo 400.000km. Vse drugo prej odpove kot motor...

Te stvari so odvisne od konstrukcije, nekatere so dobre, nekatere slabe. Problem je v tem da ko kupiš avto novejšega letnika z novejšo konstrukcijo motorja, še ne veš ali se bo obnesla ali ne. To potem sam ugotoviš. Če bi bili inženirji kaj prida, bi vsaj eno vrečko korenja pustili v predalu za rokavice ob nakupu novega avta s takim motorjem, če je lastnik že preizkusni zajček, da vsaj lačen ne bo...

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Te stvari so odvisne od konstrukcije, nekatere so dobre, nekatere slabe. Problem je v tem da ko kupiš avto novejšega letnika z novejšo konstrukcijo motorja, še ne veš ali se bo obnesla ali ne. To potem sam ugotoviš. Če bi bili inženirji kaj prida, bi vsaj eno vrečko korenja pustili v predalu za rokavice ob nakupu novega avta s takim motorjem, če je lastnik že preizkusni zajček, da vsaj lačen ne bo...

Kupiš pa tri sezone star model, ki je lahko nov in so konstrukcijske napake že odkrite in odpravljene. In seveda imaš garancijo, ki jo nekateri proizvajalci jamčijo za 4, 5 ali celo 7 let. Brezskrbno se voziš, sploh tisti, ki imajo avto za vožnjo in ne razpravljanje, koliko KM in ccm imajo. Pozabljamo, da je slednjih 90%...

Še nisi odgovoril na moje vprašanje; Poglej malo po cesti jutranje kolone ob 5. do 8. zjutraj. Cijazenje v službe s povprečno hitrostjo 20 km/h. Na regionalkah in avtocestah. O raznih prehitevanjih lahko samo sanjajo, ker ni ne ceste in prostora za takšne "podvige". S takšnim vozilom določen primerek naredi 90% vse kilometrine na leto. Nagradno vprašanje za tebe, svetovljana; kakšno vozilo je za takšne razmere najbolj primerne? 

Urejal Borut30, 29.11.2019, 08:32.

Prikaži več možnosti
    • MiranK in MIHOLD uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.