Skoči na vsebino

BMW 318i - 1. servis

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
trekker4005
trekker4005
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3

Pozdravljeni,

imam BMW 318i (F30), katerega sem novega kupil na A-Cosmosu, z njim pa tudi paket vzdrževanja. Avto naj bi imel po tem paketu prvi servis šele pri 35000 kilometrih. Sam bi rad naredil servis že pred tem, saj sem mnenja, da bi bilo dobro predčasno zamenjati vsaj olje in filter. Na A-Cosmosu pravijo, da mi servisa predčasno ne morejo narediti, saj bo s tem zapadel paket vzdrževanja. Bi bilo smiselno servis narediti predčasno? Bo s tem "predčasnim" servisom zapadel tudi paket vzdrževanja, če ga naredim nekje drugje in ne na A-Cosmosu?

Že vnaprej hvala za vaše odgovore  :)

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 442
  • Avtomobil: prdalica

Naredi ga pri Molku (najbljižji bolj sposoben) z orginal deli in ne vpisuj v bazo servisov. Sicer je on tudi pooblaščenec in ti bo povedaj kaj lahko in kaj ne. A-cosmos je samo še maskota

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

trekker4005
trekker4005
  • Uporabnik

Hvala za hiter odgovor  :)  Sem ga pa vzel na Cosmosu v Gorici, ima kdo izkušnje z avto Elite?

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 557
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Z Avto Elite zelo zadovoljen, tako storitev kot cena.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 588

Z Avto Elite zelo zadovoljen, tako storitev kot cena.

Tudi jaz priporocam avtoelite. Redek servise, ki si dejansko vzame cas in pregleda in naredi tako kot se zagre
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 028
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Tudi sam dam glas za Elite.........

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 026
  • Avtomobil: focus arriba in še kaj

Kako ti ne pustijo? Meni na Avtovalu komot naredijo na vsakih 10-15k, samo pare pokažem.  :-D

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 986

V gorico se bos vozil menjat olje? Nisem ziher da bos cel dan riskiral za to po nepotrebnem. Samo olje lahko zamenjas pri vsakem mehaniku, ne rabis uradnega servisa za to.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 688
  • Avtomobil: Z4

Elite so mojstri za Bmw, osebno pa poznam tudi lastnika in je res oseba na mestu.

Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 489
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Ravno danes sem na dve leti starem 116i preventivno ob rednem servisu pri Selmarju v Celju zamenjal se olje na 20.000 km. Avto ima BSI...in vse kar je bilo, so me opozorili, da bo potrebno olje placati...garancija in bsi ostajata...
Prikaži več možnosti

trekker4005
trekker4005
  • Uporabnik

Ravno danes sem na dve leti starem 116i preventivno ob rednem servisu pri Selmarju v Celju zamenjal se olje na 20.000 km. Avto ima BSI...in vse kar je bilo, so me opozorili, da bo potrebno olje placati...garancija in bsi ostajata...

Ravno to sem želel vedeti, da garancija in BSI ostajata. Tudi sam bom zamenjal olje preventivno. Hvala vsem!  :)

Kako ti ne pustijo? Meni na Avtovalu komot naredijo na vsakih 10-15k, samo pare pokažem.  :-D

Ni da nočejo narediti, pravijo da bo zapadel BSI, če naredijo predčasno, namesto po programu BSI.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.