Skoči na vsebino

2008 E90 M3

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
983 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 512
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kam bodo po tvojem mnenju šle cene M5/M6 te generacije?

Kam? Direkt v nebo, saj folk ki to nabavlja ponavadi nima pojma o tehniki  :laugh :rofl

Jebi ga, takle mamo... dela ali ne dela, vse kar ima značko :mznak se proda  :ok2

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • echo je všeč

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 524

Čestitke za nakup. Končno nekaj spodobnega že v startu! Uživaj pa srečno. Živi se za danes, ne za jutri.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 255
  • Avtomobil: e90 M3

Ja, sej ravno pogonski sklop bi tudi mene odvrnil od M5/M6, ker vemo, da je problematičen. Poleg že tako v osnovi problematičnega modela. Ampak kupec tukaj ni imel izdelanega stališča do tega, zato mi je bila zanimiva odločitev.

Kam bodo po tvojem mnenju šle cene M5/M6 te generacije?

:ok

Glede cen m5 in m6 sigurno se gor... 5 let nazaj si dobil e60 m5 za 10 jurjev skor danes ni sans... ne samo da jih ni ampak tud zjebane ne dobis za tolk....

Čestitke za nakup. Končno nekaj spodobnega že v startu! Uživaj pa srečno. Živi se za danes, ne za jutri.

Hvala. Ne ne zivet je treba tud za jutri sploh zdaj ko mam otroka micknga sm zacel bl na juyri gledat kot na danes.... hehe :) nisem vec “jaz jaz jaz” zdej smo “mi mi mi” :)
Ja zmeri sem mel en izgovor da ne zdej je blo pa dost izgovorov zakaj ne... pa je kar je ;)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti
    • TIN in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 996

Srečno vožnjo!

Če si ljubitelj BMW-jev je M pač nekaj, kar si želiš od kar si prvič za BMW slišal/zvedel. Jaz sem si lani te sanje uresničil in še zdaj, ko se vsedem v avto mi je to to. Že ko grem proti avtu (vizualno), ga prižgem, pogled iz kabine, vožnja, pogled v ogledalo na boke,..uživam vsak kilometer. In isto je pri novem ali starem, vsak ima svoj poseben čar. 

Pa tudi, če so naravnost hitrejši potem kateri predelani (e92 335i vs e92 m3), po 12 letih je e92 M3 še vedno M3, 335i je pa zgolj stari BMW (zdaj tako deluje in je stara že f3X).

Po drugi strani pa je zadnja stopnička do vrha, ki se imenuje Porsche  :)

lp,m

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • porsche, zigi in BMW4everafter uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 473

:)

pa daj kake buče pišeš.....jaz plačam valje pa da te vidim pol.....ta avto ima popolnoma vse konje,tudi najbolš gre od vseh s65 kar sem jih vozil...v celju imamo dva z enako kilometrino pa se oba vozita z 420hp in ne z 350hp al kako.
rekordni kilometri lepo te prosim....saj se ti bojo smejali ja vsi če boš take klatil...saj ni to ferari enzo al pa fxxx.

Nisem rekel da je slab, samo da se niti en ne prodaja s toliko kilometri na mobile.de. Se ne spoznam na te motorje da bi lahko rekel a je to veliko al ne. Ce je bil sproti kvalitetno rihtan je to dober znak za naprej, sem pa ziher da ce je do zdaj bila cela mapa racunov od popravil, da se zadeva ne bo nehala rihtat samo zato, ker je nov lastnik.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 181
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Bom odprl temo ko bom imel cas zdej mam se kup stvari v decembru... :)

A ti kar oddvojimo temo od nakupa dalje, da se ne boš matral s pisanjem vsega še enkrat? Bo več cajta za letalo ostalo. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 434
  • Avtomobil: 330 xi

Veliko varnih kilometrov , čez limuzine ga ni , pa še črn , super odločitev. Kakšen posnetek zvoka nam pa le privošči :)
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 081
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Nisem rekel da je slab, samo da se niti en ne prodaja s toliko kilometri na mobile.de. Se ne spoznam na te motorje da bi lahko rekel a je to veliko al ne. Ce je bil sproti kvalitetno rihtan je to dober znak za naprej, sem pa ziher da ce je do zdaj bila cela mapa racunov od popravil, da se zadeva ne bo nehala rihtat samo zato, ker je nov lastnik.

Dejmo mal optimizma, in ne samo nerganja in pesimizma. Človek ima nov(star) avto, je vesel, srečen in avto deluje zaenkrat brez problema. Kako in kaj bo v bodoče....pač je relativno. Sej se ne kupuje avtomobilov samo z podvprašanjem, kaj lahko crkne, koliko bo stroškov. M3 je zakon zadeva, naj si bo star ali nov. Tale bi znal biti (neglede na km) dobro vzdrževan, če bo pa kej crknilo..pa bog pomagaj. Bo že poštimal.

Zaželi mu srečno vožnjo, ne pa spraševati koliko KM je izgubil, pa da s temi km dvomiš v kakšnem stanju in ikaj vse bo treba rihtat v prihodnje. Glede na tvoj vozni park ne dvomim, da si zmetal 10 kratnik na večino forumašev, kar se tiče vzdrževanja in popravil. Pa se o tem noben ne sprašuje, ker imaš pač svoj princip...

Prikaži več možnosti
    • QPE je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Nisem rekel da je slabo kupil, mislim da je tocno ta avto idealen za njegove zelje in potrebe. Ostalo pa sam debatiramo, nic ni slabo misljeno :-)
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Srečno vožnjo!

Če si ljubitelj BMW-jev je M pač nekaj, kar si želiš od kar si prvič za BMW slišal/zvedel. Jaz sem si lani te sanje uresničil in še zdaj, ko se vsedem v avto mi je to to. Že ko grem proti avtu (vizualno), ga prižgem, pogled iz kabine, vožnja, pogled v ogledalo na boke,..uživam vsak kilometer. In isto je pri novem ali starem, vsak ima svoj poseben čar. 

Pa tudi, če so naravnost hitrejši potem kateri predelani (e92 335i vs e92 m3), po 12 letih je e92 M3 še vedno M3, 335i je pa zgolj stari BMW (zdaj tako deluje in je stara že f3X).

Po drugi strani pa je zadnja stopnička do vrha, ki se imenuje Porsche  :)

lp,m

911 bo čez nekaj let. Sem probal pa mi trentuno ne sede... :) Do takrat bo pa tole čist top po moje :)

Nisem rekel da je slabo kupil, mislim da je tocno ta avto idealen za njegove zelje in potrebe. Ostalo pa sam debatiramo, nic ni slabo misljeno :-)

Saj ni noben nič rekel?! Ali pač? :)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

chos
chos

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70
  • Avtomobil: e92 325i

tole probaj.... https://www.ecstunin...iter/20232~liq/

daleč najboljše olje za novodobne visokozmogljive turbo motorje.....

kaki shell kake pič.e materine.....

Ali je olje primerno tudi na NA motorje (N52) ? Trenutno uporabljam Liqui moly top tec 4100 (5w-40).

Hvala.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 081
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Ali je olje primerno tudi na NA motorje (N52) ? Trenutno uporabljam Liqui moly top tec 4100 (5w-40).

Hvala.

Je ja.........Odlično olje, eno boljših na trgu. Samo pri nas ne vem, če se dobi točno ta tip Liqui M.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

911 bo čez nekaj let. Sem probal pa mi trentuno ne sede...  :) Do takrat bo pa tole čist top po moje :)

Saj ni noben nič rekel?! Ali pač? :)

Saj to je normalna evolucija petrolhead-a...na začetku kupiš GTI, Megane RS, Focus RS, A45Amg, oz kakšnega nabritega HH in si želiš M2/M3/M4. Potem, ko imaš M2/M3/M4 pa se želja prestavi na GT4/GT3/GT3RS :) Potem, ko pa imaš gt4/gt3/gt3rs pa ti ne preostane kaj drugega kot čipan 991.2 GTS, 720S, ali GT2RS, to je potem zadnja stopnička v razvoju.

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 967
  • Avtomobil: F30 335i

In kje so vsi spuščeni ferrariji? :)

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

In kje so vsi spuščeni ferrariji? :)

Ferrari je za petrolheade tisti drugi vikend avto, poleg Porscheja. Nikoli edina izbira :P

Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 016
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

za hrenovke sem mislil 18 col platiščca :skrbast :skrbast

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj to je normalna evolucija petrolhead-a...na začetku kupiš GTI, Megane RS, Focus RS, A45Amg, oz kakšnega nabritega HH in si želiš M2/M3/M4. Potem, ko imaš M2/M3/M4 pa se želja prestavi na GT4/GT3/GT3RS :) Potem, ko pa imaš gt4/gt3/gt3rs pa ti ne preostane kaj drugega kot čipan 991.2 GTS, 720S, ali GT2RS, to je potem zadnja stopnička v razvoju.

In pol se zbudim s prstom v riti in kurfom pred vrati ker me je žena nabila iz hiše haha

za hrenovke sem mislil 18 col platiščca :skrbast :skrbast

AJAAAA nene :) So mi čist OK. 19" sem mel na 325ci e92 in vožnja je bila obupna kar se udobja tiče. 18" ima pa super razmerje izgled/uporabnost.

20" ki so ble gor so pa itak overkill... :)

Tko, da žal bom ostal na 18" tako za letno kot zimsko sezono.

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 402

Kje ja pa Pagani, Bugatti, Koengisegg mogoče kak Tushek (sem videl T900 pred prevzemnim mestom Mimovrste včeraj haha) :laugh ?

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 286
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Kje ja pa Pagani, Bugatti, Koengisegg mogoče kak Tushek (sem videl T900 pred prevzemnim mestom Mimovrste včeraj haha) :laugh ?

Jaz sem ga slišal ko se je 300m pred mano peljal po Ptujski, v avtu sem imel prižgan radio......
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest tud mislim da so 18 top dimenzija za po cesti. Vec je sminka za ceno udobja in obcutljivosfi
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.