Skoči na vsebino

Obnova platišč na Gorenjskem

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
18 odgovorov v temi
jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 996
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

Pozdravljeni,

prvo vse želim srečne praznike in veliko sreče v novem letu, brez strganih verig in egr kresov.

Drugo me pa zanima kam na gorensjkem koncu peljat obnovit alu platišča in na novo prebarvat?

Na iskalniku nisem nič najdel, verjetno ga neznam pravilno uporabljat :napaka :napaka, če je kje taka temo prosim za premik.

Lep dan, Matija

Pripete slike za predogled

• Screenshot_2019-12-10 Rh NBU 19x8 5, et45 in 9020 Celovec ob Vrbskem jezeru für € 350,00 zum Verkauf Shpock AT.png
  • JR-JR30-18-Silver.jpg
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 188
  • Avtomobil: 2X BMW

Ne vem kje je problem. Jaz sem tud z Gorenjske, pa sem jih v CE peljal. Itak boš vsaj 14 dni brez.
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem kje je problem. Jaz sem tud z Gorenjske, pa sem jih v CE peljal. Itak boš vsaj 14 dni brez.

ja saj jaz imam tudi en kontakt v Celju, vprašat ni greh, če je kje bližje :ok2 :ok2

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 141
  • Avtomobil: prdalica

Mas Koritnik iz domžal

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 405
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Meni je delal na Vicu, top zadovoljen, priporocil mi ga je MIHOLD, pa se malo bolj komplicirana zadeva je bila - crno platisce, kraki in robovi pa diamond cut.
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 738
  • Avtomobil: UFO

Se pravi da imajo stružnico in lahko postružijo prednjo stran? Kot ima E46 M3 npr.?
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni je delal na Vicu, top zadovoljen, priporocil mi ga je MIHOLD, pa se malo bolj komplicirana zadeva je bila - crno platisce, kraki in robovi pa diamond cut.

kdo pa je ta na Viču :-D :-D

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Sorry, sem mislil, da sem napisal Avto Mojster na Vicu, pa mi je prvi del usel :-D
Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 233
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Strošek?
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik

Koritnik za peskanje in barvanje 19 col uzame 280€, 20col pa 292€... samo peskanje je pa 146€ za 19 in 20 col...

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 750
  • Avtomobil: BMW logicno

Brusi pa ne na stružnici pa potem vse skupaj lakira, kot imajo novejša vozila viden brušen rob ? 

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri meni je bilo tako. Pripeljal sem avto z montiranimi feltnami gor, sneli so feltne, namestili nadomestne, sneli z mojih gume, popravili vse robove, ki so zgledali kot da so jih podgane malicale, feltne pripravili na barvanje, s tem, da so felne komplet pobarvane v crno barvo V NULO, potem pa na masini naredili diamond cut roba in krakov ter polakirali, zmontirali nazaj gume, scentrirali v piko, odmontirali nadomesten set in namestili moje nazaj. Postopek je trajal pon-pet, vmes sem imel zahvaljujoc @tonchyu nadomesten kpl tako da sem se normalno vozil, v sre se poklical in poslal slike na mail med postopkom.

Lahko recem samo eno, kontaktiral sem kar nekaj ljudi, ki se ukvarjajo z obnovo platisc in marsikdo se lahko nauci kako se obnasas do stranke, pa sem kontaktiral tudi najbolj renomirane oh in sploh mojstre. Plus da diamond cuta vecina ne dela. Aja cena, zame super glede na dobljeno, 150€/kos

Urejal Dejan-V, 28.12.2019, 08:08.

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 841
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Tale iz mojih koncev dela dobro, ima tudi struzenje po barvanju... https://www.sit-gojz...scaron268a.html
Prikaži več možnosti

neicharger
neicharger

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 63

Meni je 16 col alu platisca montreal od passata, vse 4 podrejal in eno ravnal in svasal Jerman iz Depale vasi,potem se je ponudil, da Koritniku platisca na peskanje sam dostavi. Prasno mi je pobarval Gregorc iz Mengsa, na koncu sem jih dal se enemu znancu lakirat. Vse skupaj je prislo 270 eur, posebej se ne spomnim vec kaj je koliko stalo. Brez platisc sem bil 2 tedna.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 217
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Problem vecine teh mojstrov je nikakrsen odnos do strank. Ocitno imajo vsi prevec dela pa jih briga.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Tuki se strinjam 100%, kot sem napisal, sem kontaktiral tudi te najbolj znane, 0 od 0. Ocitno so se taki ki jim denar smrdi. Ampak tale Avto Mojster je bil pa 100% nasprotje
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 750
  • Avtomobil: BMW logicno

Pri meni je bilo tako. Pripeljal sem avto z montiranimi feltnami gor, sneli so feltne, namestili nadomestne, sneli z mojih gume, popravili vse robove, ki so zgledali kot da so jih podgane malicale, feltne pripravili na barvanje, s tem, da so felne komplet pobarvane v crno barvo V NULO, potem pa na masini naredili diamond cut roba in krakov ter polakirali, zmontirali nazaj gume, scentrirali v piko, odmontirali nadomesten set in namestili moje nazaj. Postopek je trajal pon-pet, vmes sem imel zahvaljujoc @tonchyu nadomesten kpl tako da sem se normalno vozil, v sre se poklical in poslal slike na mail med postopkom.

Lahko recem samo eno, kontaktiral sem kar nekaj ljudi, ki se ukvarjajo z obnovo platisc in marsikdo se lahko nauci kako se obnasas do stranke, pa sem kontaktiral tudi najbolj renomirane oh in sploh mojstre. Plus da diamond cuta vecina ne dela. Aja cena, zame super glede na dobljeno, 150€/kos

Dobro, da vemo, cena 150 eur na kos je verjetno na platišče , torej 600 eur na avto, ja vseeno bolje, kot pošiljati kam, ven v tujino......

Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 604
  • Avtomobil: Bicikel

Avto Mojster na Vrhovcih je po moje najdrazji vulkanizer v Sloveniji. Je pa odnos do strank tudi na vrhu. 

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

150 na feltno, absolutno, meni se to ne zdi dosti. Recimo Kavs mi je nudil popravilo in barvanje v srebrno ali crno, brez diamond cut obdelave za 300€ s tem da si 14 dni brez felten. Tu se pac nabere to da je s tem bistveno vec dela in je temu primerna cena. Glede na to da so nove okrog 420€/kos se mi zdi to vsenno OK cena. Jaz sem bil vsekakor zadovoljen.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.