Skoči na vsebino

Kje kupit nogavice iz 100% bombaža?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
71 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78 456
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Dobro jutro. Odkar so zafurali tovarno nogavic Polzela imam resen problem, nikjer ne dobim nogavic iz 100% bombaža :mad Včasih jih je izdelovala Polzela, danes pa pod to blagovno znamko dobiš samo še sranje proizvedeno v Latviji, s 75% bombaža in 25% plastike. Za nas ki se nam noge prekomerno potijo, je to katastrofa  :frown

Kolikor sem gledal po internetu, je izbira 100% bombažnih nogavic zelo slaba, oziroma je sploh ni. Ve kdo za kakšno rešitev, kje vi kupujete nogavice? 

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 685
  • Avtomobil: C7 bitdi

Sploh belih, a ne? :-)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sploh belih, a ne? :-)

Bele niso moja prva izbira, roza so mi bile vedno bolj všeč. Pa prosim še za kak nasvet, ker imam resen problem.

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 903
  • Avtomobil: BMW 5 GT

Pletilstvo Petra Celje https://www.najnogavice.com
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 228
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Te razumem Jerry v nulo, ampak sem tudi jaz presaltal. Nasel sem par proizvajalcev nogavic, ki niso 100% bombaz pa noga nima tezav s potenjem (ob prepostavki da so cevlji kot je treba). Letos sem za poslovna darila narocil med drugim nogavice, 97% bombaza in 3% elastana in tudi tu so ki razlozili, da se pac 100% bombaza naceloma ne uporablja vec, ker se take nogavice hitro raztegnejo, nimajo oprijetega ucinka in so bolj obcutljive na obrabo, zato se jih mesa z elastanom. Meni osebno so tudi zelo OK bambusove.
Prikaži več možnosti

Falko
Falko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 978

Enako, ceprav so mi rekli, da 100% ne obstaja, vsaj 3% mora bit elastana. Za jurmanom je tud ena proizvodnja a se nisem raziskoval. Za bele pa sem nasel max 85%
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pletilstvo Petra Celje https://www.najnogavice.com

Hvala za link ampak raje bi kak naslov od trgovine, naročanja na dom ne maram.

Te razumem Jerry v nulo, ampak sem tudi jaz presaltal. Nasel sem par proizvajalcev nogavic, ki niso 100% bombaz pa noga nima tezav s potenjem (ob prepostavki da so cevlji kot je treba). Letos sem za poslovna darila narocil med drugim nogavice, 97% bombaza in 3% elastana in tudi tu so ki razlozili, da se pac 100% bombaza naceloma ne uporablja vec, ker se take nogavice hitro raztegnejo, nimajo oprijetega ucinka in so bolj obcutljive na obrabo, zato se jih mesa z elastanom. Meni osebno so tudi zelo OK bambusove.

Jih naročaš preko interneta, ali obstaja tudi kaka trgovina, kjer prodajajo te, ki jih ti kupuješ?

Enako, ceprav so mi rekli, da 100% ne obstaja, vsaj 3% mora bit elastana. Za jurmanom je tud ena proizvodnja a se nisem raziskoval. Za bele pa sem nasel max 85%

Polzela je včasih delala 100% bombažne in razlika napram mešanim je bila kot dan in noč. Je pa res da so občutljive, ampak Polzela je imela tako kvaliteto da nič jasno, jaz sem jih nosil po par let in jih še vedno nosim. Nazadnje sem kupil kar 30 parov, hehe, ampak to je bilo cca 5 let nazaj in zdaj rabim nove. Tako da to da 100% bombažne ne obstajajo ni res, to rečejo tisti ki jih ne znajo delat. Proizvajalcev nogavic je sicer dosti, ampak dvomim da kdo dela 100% bombažne. Kar se barve tiče pa jaz nosim izključno sive ali črne, nobene druge barve, še najmanj pa bele.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni zelo ustrezajo nogavice v H&M, za vsakodnevno rabo jih vzamem tam, ampak ce gres pazi, ker imajo vec vrst teh nogavic in izberi te z najvec bombaza, mislim, da so nekje 85%. Drugace pa si kupim za kake boljse priloznosti v Millerju, ponavadi kak Tommy ipd. Z nobenimi se nisem bil razocaran. Tele, ki so 97% bombaza, pa lahko preverim, kje smo jih kupili, ker je to oblikovalka urejala.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Meni zelo ustrezajo nogavice v H&M, za vsakodnevno rabo jih vzamem tam, ampak ce gres pazi, ker imajo vec vrst teh nogavic in izberi te z najvec bombaza, mislim, da so nekje 85%. Drugace pa si kupim za kake boljse priloznosti v Millerju, ponavadi kak Tommy ipd. Z nobenimi se nisem bil razocaran. Tele, ki so 97% bombaza, pa lahko preverim, kje smo jih kupili, ker je to oblikovalka urejala.

OK bom šel v H&M, se ti pa priporočam za tiste 97% bombažne, ti bom hvaležen če mi sporočiš kje se jih da kupit  :ok

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem edino ce imajo teli prodajo fizicnim osebam, sem p skoraj siguren da nimajo neke take walk in trgovine.
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 347
  • Avtomobil: traktor

V hali a v btc mas trgovino z nogavicami. Vordor. Mas tud na netu prodajo.
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 468
  • Avtomobil: Ni €€€

Jaz sem zdaj nazadnje kar v Kočevju v Intersocks vzel. Za 20€ eno vrečo nogavic. Zaenkrat sm zadovoljen,je pa res,da so malo debelejše,ker tankih nemaram glih. Je pa resnica kar je Dejan napisal,čevelj je tisti,zaraddi katerega noga švica.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 915

https://www.bucan.si/

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

Mrcina
Mrcina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 083
  • Avtomobil: Honda Accord type R

Jaz sem zdaj nazadnje kar v Kočevju v Intersocks vzel. Za 20€ eno vrečo nogavic. Zaenkrat sm zadovoljen,je pa res,da so malo debelejše,ker tankih nemaram glih. Je pa resnica kar je Dejan napisal,čevelj je tisti,zaraddi katerega noga švica.

Tole pridi pogledat, industrijska trgovina je odprta ob sredah in petkih, pa če boš šel, me pokliči prej...

Lp nejc
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 360
  • Avtomobil: /

Nogavice iz bambusa ali konoplje.

Poskusite, ne bo vam zal :).
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 441
  • Avtomobil: F31

+1 za bambus

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hvala vsem za nasvete. Danes sem bil v H&M in sem našel 4 pare s 83% bombaža, to je največ kar sem uspel dobit, so imeli samo še en paket s 83% pa še v tem so bili samo še štirje pari namesto petih, enega je že nekdo spizdil  :crazy Bil sem tudi v Leclercu, tam ni nič. Enkrat v naslednjih dneh bom obiskal še Vordor, ampak se mi kar zdi da bo ista pašta. V tisto industrijsko trgovino v Kočevju pa ne grem ker mi debele nogavice ne pašejo, poleg tega dvomim da bom tam dobil bombažne. Vseeno hvala za prijaznost.

Povejte mi raje kakšne izkušnje imate z nogavicami iz bambusa ali konoplje, se noge v njih ravno tako manj potijo kot v bombažnih? To bi magari še probal...

Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 468
  • Avtomobil: Ni €€€

Mater Jerry,sej ne da majo sam debele štumfe. Drugače sem imel tudi 100% bambus. Mi je noga glih tko švicala. Sam je treba vedet,da mam jest varnostne čevlje obute okoli 12 ur non stop gor. Sicer so čevlji hudi,sam dihajo pa glih, ko da bi mel beton na nogah,premazan z bitumnom pa naliman izotekt gor.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 211
  • Avtomobil: 523i

Jaz sem odkril nov svet za moje noge ko sem zacel uporabljat obutev z gora-tex membrano
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 441
  • Avtomobil: F31

Čevlji so tako predpogoj, buy geox :)

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.