Skoči na vsebino

P: 1989 E34 "M5" z M50B25 motorjem

* * - - - 1 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
68 odgovorov v temi
E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 346
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Znamka: BMW

Model:  serija 5, E34

Letnik 1. registracije:  1989

Dejanski letnik vozila (leto izdelave):  1989

Barva vozila: Sebringgrau Metallic (kasneje prebarvan v modro)

Tip menjalnika: Ročni

Moč motorja: glej opombe

Kilometri: 144.000

Realnost kilometrov: ne vem

Oprema vozila (seznam):

• zadnji senčni rolo
  • Hi-fi
  • strešno okno
  • vreča za smuči
  • nasloni za roke
  • itd.

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): tehnični bo na novo opravljen v naslednjih tednih.

Tehnične napake vozila: Avto je stal nekaj časa zato potrebuje servis.

Vizualne napake vozila: Avto je bil v celoti barvan, vendar ne vrhunsko. Barva na zadnjem spojlerju se lušči.

Pretekla omembe vredna popravila:

V mojem lastništvu menjan vetrobran. Kupljena platišča (na novo prašno barvana) in gume. Dokupil, poiskal in zamenjal sem letvice po vratih. Kupljen je bil tudi na slikah manjkajoči zadnji pokrov kljuke na odbijaču. Kupil radio Becker (ni še priklopljen) in vrgel ven neko moderno pokveko. Kupil in dal na novo preobleči tudi M tech 2 volan. Podobno je bilo s kupom plastik in čepov.

Moj opis vozila:

Na avtu so letne gume. Spredaj Goodyear, zadaj Yokohama AD08R.

Avto je vsekakor zanimiv ker je pravi M. Notranjost ni potrebna nobenih vlaganj. Na podvozju ni čutiti luftov. Nekih posledic hujših prometnih nesreč na karoseriji nisem našel. Ni pregnit. Na primer zadnji robovi, okoli pokrova za dolivanje goriva, po prednjih blatnikih, na prtljažnih vratih ipd. ni rje. Na splošnu na celotnem avtu na vzven ni vidne rje. 

Interesentom pokažem/razložim pomanjkljivosti, ki jih poznam ob ogledu s prstom in kretnjami.

Teh avtomobilov je, kot verjetno ve vsak, ki malo pozna to znamko, pri nas malo. Jaz vem oz. sem slišal za 8 kosov pri nas. Vozna/registrirana sta kolikor sem jaz na tekočem samo 2. Z obema sem se imel srečo peljati v recimo zadnjih dveh letih. Ostali so ali v poteku obnove, ali nekje stoječe razbitine ali pa zloženi v gajbicah.

Cena:

Cena za forumaše je 8.000eur in velja za gotovino. Z menjavami je seveda zgodba malo drugačna Veliko raje prodam, ker je razlog prodaje ravno reduciranje števila avtomobilov.

Ostala pogajanja ob ogledu.

Menjave možne za: S2000, 350z, cooper S/JCW, clio/megane RS, Integra, 300zx, 240sx, mr2, W140 ipd.

Kontakt:

031-518-815

Urejal MG, 29.12.2019, 20:29.

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Še nekaj slik.

Da še dodam. V avto je nekdo swapal m50b25. Tako da je originalen s38 pogrešan. Avto drugače vozen.

Kupim tudi S38b36 swap, če kdo prodaja.

Pripete slike za predogled

• IMG_6722.JPG
  • IMG_6755.JPG
  • IMG_6730.JPG
  • IMG_6731.JPG
  • IMG_6734.JPG
  • IMG_6735.JPG
  • IMG_6745.JPG
  • IMG_6746.JPG
  • IMG_6760.JPG

Urejal E39-530d, 29.12.2019, 11:39.

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 508
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Čakaj malo, a prav zastopim; prodajaš M5, ki to ni? 

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 940
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

študentska E34 M5 :) 

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Čakaj malo, a prav zastopim; prodajaš M5, ki to ni? 

Številka šasije se začne z WBSH. Če poznaš M divizijo ti to dovolj pove. Cena je nastavljena pomanjkljivosti primerno.

Prikaži več možnosti

Carpenter
Carpenter

Sarcasm king

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 484
  • Avtomobil: e30, e90, e61

Da še dodam. V avto je nekdo swapal m50b25. Tako da je originalen s38 pogrešan.  

Še dobr, da si se spomnu tega detajlčka...  :-D .

Član KOS
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 191
  • Avtomobil: prdalica

A je sploh možno dobiti motor izpod čudežnih 5 mestnih številk?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 984
  • Avtomobil: Bmw 330d

Je to ta od Jerry-a? Se mi zdi da sem neki podobnega opazil v njegovem skladišču.
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 382
  • Avtomobil: e61, r55, ka9

To je imel kdaj prej sigurno propeler...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 434
  • Avtomobil: BMW department

Mene pa zanima kako ima 2.5 motor 315ps in kako ke s podvozjem? Spera, zadnja prema?
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 896
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Prodaja se BMW 525 v M5 obleki.
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Še dobr, da si se spomnu tega detajlčka...  :-D .

V prvi objavi tega ni, tako kot tudi ni bilo slik. Oglas sem imel namreč spisan in nedokončan (med zavihkih) kar nekaj dni, nato pa sem ga objavil misleč, da je popoln.

A je sploh možno dobiti motor izpod čudežnih 5 mestnih številk?

Je, na Hrvaškem se je letos poleti prodajala 6cyl e30 s S38 motorjem (ličarsko nedokončana) za 7k eur. Tudi pri nas se prodaja en S38, sicer 3.8 za pod 5 mestno številko

To je imel kdaj prej sigurno propeler...

Nebi rekel, je pa možno. Vsaj 4 vem, da je dal v dele.

Prodaja se BMW 525 v M5 obleki.

Če ti tako praviš...

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 896
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Ja glej, oglas je bil spisan za moje pojme zavajajoce, kot da se prodaja prava M5, potem pa nekje vmes kar tako navrzeno “aja, sej res, notri je 2,5 motor”.
In to nikakor ni M5, zame je 525.
Prikaži več možnosti
    • -DIN- in Nos uporabnikom je všeč to sporočilo

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ja glej, oglas je bil spisan za moje pojme zavajajoce, kot da se prodaja prava M5, potem pa nekje vmes kar tako navrzeno “aja, sej res, notri je 2,5 motor”.
In to nikakor ni M5, zame je 525.

Tvojega prvega stavka ne bom kaj dosti komentiral ker sem vse razložil. In ni "navrženo kar tako vmes", pač pa sem to dodal takoj (tako kot slike), ko sem videl, da je bil oglas potrjen brez ključnih stvari (krivda je moja). Če je moj oglas zavajujoč me mirne volje prijaviš moderatorjem (če tega že/še nisi storil).

Po tej tvoji logiki lahko jaz svojo e28 prodam za 50k eur ker je v njen s38 tako kot je bil v m5. Le te pa imajo cene med 40 in 100k. Pa recimo, da sem dobre volje in ga dam za 30. Kdo bo prvi pri meni?

V starodobniških krogih veliko pomenijo tudi številke šasije oz. karoserija. Motor se poišče in zamenja.

Prikaži več možnosti
    • _T_O_M_O_ je všeč

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 096

Novega pujska si dolžan vsakemu, ker so ga vsi razbili takoj, ko so prebrali oglas. :)

Pač oglas je malo čudno napisan, četudi si se takoj potem čez 1 dan popravil, bere se, kot da gre za čisto pravo M5.

V naslovu je pisalo M5 in ni bil urejen tako, kot piše sedaj. In nato v oglasu:

"Moč motorja: 232kW / 315KM"

"Avto je vsekakor zanimiv ker je pravi M."

"Teh avtomobilov je, kot verjetno ve vsak, ki malo pozna to znamko, pri nas malo. Jaz vem oz. sem slišal za 8 kosov pri nas. Vozna/registrirana sta kolikor sem jaz na tekočem samo 2. Z obema sem se imel srečo peljati v recimo zadnjih dveh letih. Ostali so ali v poteku obnove, ali nekje stoječe razbitine ali pa zloženi v gajbicah."

Pač, če ti xy ljudi reče, da je oglas malo čudno napisan, bo pa že nekaj res na temu ane :)

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Saj priznam, da se mi je ponesrečilo. Zato sem tudi v nadaljevanju takoj dopolnil. Moj namen ni bilo zavajanje, ker od tega ne morem imeti prav ničesar, vsak namreč pred nakupom vidi/preizkusi avto.

Podatke o moči itd. sem navedel iz dokumentacije avtomobila. Da je M trdim zato ker je po šasiji in vsem drugem M in od tega ne odstopam. Da mu motor manjka oz. je vgrajen drugi pa piše tudi v opombah na A.net in tudi tukaj sem to dodal takoj, ko sem opazil, da sem to najprej pozabil. Vsak, ki je pismen in bere bo vedel za kaj gre. Če bi kdo imel še S38 motor ga lahko kupi skupaj z e28 m535i.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 401

Samo odjebi s taksnimi posti. Napisal si jasno, da prodajas M5 E34! Sedaj pa blamaza. Ce bi bil jaz moderator, bi te permamentno banal iz foruma zaradi ornk zavajanja, na srecanju pa se desni direkt plus levi uppercut! E34 M5 je sveti gral, tvoj spacek ni vreden jurja. Osem jurjev? A ti napotnico za idrijo zrihtam?

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 643
  • Avtomobil: star

Svasta. A to je ze dno foruma ali bomo sli se nizje... tako z spacanimi oglasi kot da se prodaja kg kruha in ne m5 z m50 motorjem kot potem z nadaljno komunikacijo razlicnih forumasev... ta bi tega pretepu en drugi je zadnic napisal da bi nekoga na crpalki... pa vi ste sami zajebani... res bi vas rad videl v zivo... na koncu vas ima polovica pretepacev 50kg in 160cm haha... ce ste pa take mrge potem pojdite v mma oz ufc... tam se boste lahko tepli noc in dan...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • Jure24, Gambit, DreamBMW in 8 ostalim je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37 525
  • Avtomobil: 159 TI, Bravo Sport

No, no, malo se ustavi. Kar je falil, je podatke o moči motorja. Torej je 525i.

Je pa to verjetno bivši Jerrijev M5 brez pravega motorja.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 385
  • Avtomobil: BMW

Samo odjebi s taksnimi posti. Napisal si jasno, da prodajas M5 E34! Sedaj pa blamaza. Ce bi bil jaz moderator, bi te permamentno banal iz foruma zaradi ornk zavajanja, na srecanju pa se desni direkt plus levi uppercut! E34 M5 je sveti gral, tvoj spacek ni vreden jurja. Osem jurjev? A ti napotnico za idrijo zrihtam?

No evo ga spet ti, že v uni temi o "bedakih na cesti" bi najraje vse pretepel in tukaj bi spet nekoga pretepel zaradi zavajajočega oglasa? A si ti normalen :confused

Urejal prekov, 29.12.2019, 19:59.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.