Skoči na vsebino

P: 1989 E34 "M5" z M50B25 motorjem

* * - - - 1 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
68 odgovorov v temi
Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 489
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Se strinjam, tlele bi en rabu permanenten ban ja, pa to ni avtor. Sramota res, od odraslega cloveka se pa ja pricakuje ena kultura in nivo izrazanja.
Prikaži več možnosti

sema318is
sema318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 265
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Samo odjebi s taksnimi posti. Napisal si jasno, da prodajas M5 E34! Sedaj pa blamaza. Ce bi bil jaz moderator, bi te permamentno banal iz foruma zaradi ornk zavajanja, na srecanju pa se desni direkt plus levi uppercut! E34 M5 je sveti gral, tvoj spacek ni vreden jurja. Osem jurjev? A ti napotnico za idrijo zrihtam?

Ti pa mas res neke motnje v glavi.

Upam da trollas, ker jst bi se kr ubil ce bi bil tak negativno naravnan, ne samo da sebi skodis, kar je najhuje se ostalim.

Prikaži več možnosti

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 739
  • Avtomobil: E39 530iA

Banovci 3dni za JJJerneja.  :banned

Tole pa gre res počasi preko vseh meja... 

Kot da se nekaterim na forumu meša.  :wtf

Pravila sodelovanja na forumu so jasna! 

Za tiste, ki še niso utegnili prebrati ali jih zadnje čase "razganja":

Pogoji uporabe portala BMWslo.com

1. Splošno o obnašanju in pisanju na forumu
1.1 Obnašanje in način izražanja
Potrudite se, da bodo vaši prispevki na zastavljeno vprašanje koristni in povezani s samo temo. Odgovarjanje samo z ikoncami za čustva ni zaželjeno. Ko odgovarjate v določeni temi, bodite vljudni in prijazno odgovorite na zastavljeno temo. Svoj odgovor napišite v dobronamernem tonu.

Žaljivo obnašanje, provociranje in primitivnostni izpadi bodo kaznovani najprej z opozorilom, v primeru ponavljanja ali resnejših kršitev pa z odstranitvijo uporabnika s foruma. Uporabnik bo ob resnejši kršitvi vedno obveščen po privat sporočilu in opozorjen. Nadaljne kršitve se bodo obravnavale posamično in kaznovale z začasno ali permanentno prepovedjo dostopa do foruma. V skrajnih primerih je mogoča tudi neposredna izključitev uporabnika s foruma brez opozorila.

Prikaži več možnosti
    • stone, Jure24, rockson in 8 ostalim je všeč

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 434
  • Avtomobil: BMW department

Mene zanima e28. Sem nekje bezno prebral, da bi se znala prodajat.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

AD1
AD1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 9

Kaj se je zgodilo pa z originalnim motorjem? Zaribal?

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 346
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Mene zanima e28. Sem nekje bezno prebral, da bi se znala prodajat.

Lahko mi napiseš sporočilo. Prostora v nabiralniku imam dovolj, pa tudi na telefon se javljam.
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 305
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Forumaša E39-530d poznam, pa sigurni ni nek nategun. Se je pač spozabil ko je klikal oglas. A se vam to ne dogaja, ste vsi perfektni ali kako?, po moje ne.

Eni tu ste kot hijene in samo čakate kdaj se bo kdo kaj zmotil, spozabil ali kaj malo napačno napisal, da boste lahko skakali po njem in blatili do onemoglosti. Sem to sam doživel na tem forumu že večkrat in me počasi mineva, da bi še sploh kaj konstruktivnega napisal, ker bi to mogoče za ene par pametnjakovičev bilo, kot da bi jim ne vem kaj slabega naredil.

Takim in podobnim svetujem, da si pojdite svoje živce hladit v fitness, naravo itd… in nehajte bit froci. Administratorjem pa sporočam, da malo bolj redno kontrolirajte določene tipe forumašev, sami veste že dovolj jasno katere in temu ustrezno ukrepajte. Ni dovolj, da uporabnik prijavi forumaša, ko je debata že tako daleč, da se nekomur že grozi z pretepanjem.

Tako javno provociranje je z lahkoto zrelo za prijavo še kam drugam, ne samo Administratorju. Gospodje bi se v tem času morali resno zavedat posledic takih groženj. 

Dovolj o tem, sedaj pa nazaj na temo o Kateri je govora.

V kolikor je šašija dobra in je avto opremljen kot je bil v originalu, potem se tu še vedno govori o originalni M5 šašiji z kompletirano opremo. Motor se pa tudi da dobit. V Nemčiji in Angliji kolikor sem gledal jih je kar nekaj cenovno sprejemljivih. Avtorju predlagam, da da oglas še na kak tuj forum oz oglasnik, saj bo tam zagotovo več možnosti prodaje kot na domačem trgu. Tukaj pač ni za pričakovat kake resne ponudbe, kvečjemu le za pondbe za smešno ceno, katero se izpodbija še z kakim risom in kakšnim prahom na kakem mestu kjer ne bi smel bit, kot je tukaj na tem forumu že stalna navada.

Avtorju oglasa tudi želim uspešno prodajo.

Prikaži več možnosti
    • Jerry in mic70 uporabnikom je všeč to sporočilo

m84n86
m84n86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: 325ia e30 cabrio, 330xd

Ja glej, oglas je bil spisan za moje pojme zavajajoce, kot da se prodaja prava M5, potem pa nekje vmes kar tako navrzeno “aja, sej res, notri je 2,5 motor”.
In to nikakor ni M5, zame je 525.

Ja, če je po papirjih M5, potem se najde motor in se ga da notr in je to M5 čisto regularno. Glede na cene, kam se vrtijo, se splača...

Znamka: BMW

Model:  serija 5, E34

Letnik 1. registracije:  1989

Dejanski letnik vozila (leto izdelave):  1989

Barva vozila: Sebringgrau Metallic (kasneje prebarvan v modro)

Tip menjalnika: Ročni

Moč motorja: glej opombe

Kilometri: 144.000

Realnost kilometrov: ne vem

Oprema vozila (seznam):

• zadnji senčni rolo
  • Hi-fi
  • strešno okno
  • vreča za smuči
  • nasloni za roke
  • itd.

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): tehnični bo na novo opravljen v naslednjih tednih.

Tehnične napake vozila: Avto je stal nekaj časa zato potrebuje servis.

Vizualne napake vozila: Avto je bil v celoti barvan, vendar ne vrhunsko. Barva na zadnjem spojlerju se lušči.

Pretekla omembe vredna popravila:

V mojem lastništvu menjan vetrobran. Kupljena platišča (na novo prašno barvana) in gume. Dokupil, poiskal in zamenjal sem letvice po vratih. Kupljen je bil tudi na slikah manjkajoči zadnji pokrov kljuke na odbijaču. Kupil radio Becker (ni še priklopljen) in vrgel ven neko moderno pokveko. Kupil in dal na novo preobleči tudi M tech 2 volan. Podobno je bilo s kupom plastik in čepov.

Moj opis vozila:

Na avtu so letne gume. Spredaj Goodyear, zadaj Yokohama AD08R.

Avto je vsekakor zanimiv ker je pravi M. Notranjost ni potrebna nobenih vlaganj. Na podvozju ni čutiti luftov. Nekih posledic hujših prometnih nesreč na karoseriji nisem našel. Ni pregnit. Na primer zadnji robovi, okoli pokrova za dolivanje goriva, po prednjih blatnikih, na prtljažnih vratih ipd. ni rje. Na splošnu na celotnem avtu na vzven ni vidne rje. 

Interesentom pokažem/razložim pomanjkljivosti, ki jih poznam ob ogledu s prstom in kretnjami.

Teh avtomobilov je, kot verjetno ve vsak, ki malo pozna to znamko, pri nas malo. Jaz vem oz. sem slišal za 8 kosov pri nas. Vozna/registrirana sta kolikor sem jaz na tekočem samo 2. Z obema sem se imel srečo peljati v recimo zadnjih dveh letih. Ostali so ali v poteku obnove, ali nekje stoječe razbitine ali pa zloženi v gajbicah.

Cena:

Cena za forumaše je 8.000eur in velja za gotovino. Z menjavami je seveda zgodba malo drugačna Veliko raje prodam, ker je razlog prodaje ravno reduciranje števila avtomobilov.

Ostala pogajanja ob ogledu.

Menjave možne za: S2000, 350z, cooper S/JCW, clio/megane RS, Integra, 300zx, 240sx, mr2, W140 ipd.

Kontakt:

031-518-815

Bi menjal za 120d cabrio, 2008?

mazy namazy
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 417
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

še vedno bolše original m5 brez motorja, kot navaden e34 z m5 motorjem....obstoječi m50 pa tudi pokrije stroške poti oz dostave original motorja ;)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Big D, sema318is in 4 ostalim je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Za vse "hejterje" lakho povem, da je avto registriran in sem se z njim nekajkrat ob lepem vremenu veselo zapeljal naokoli. Registracijo sem plačal kot m5. Kljub temu pa je zaradi statusa starodobnika še zmeraj ugodna. Debelih 300eur za celo leto, če me spomin ne vara. Avto je tako možno preizkusit.

Na podvozju je vse od rok pa do končnikov novo. Nove in homologirane so tudi vse 4 vzmeti. Sveži so videti tudi amortizerji (vsaj zadnji) pri prednjih ne veš, ker so to vložki za v vzmetno nogo in se navzven ne vidi. Pelje se lepo, vodljivo in čvrsto. Daleč od tega, da bi plaval.

Urejal E39-530d, 03.01.2020, 17:16.

Prikaži več možnosti
    • crtacrta in Matthew uporabnikom je všeč to sporočilo

osenar
osenar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 630
  • Avtomobil: E39 530i FL

@E39-530d, jaz bi na tvojem mestu kliknil Urejanje prvega posta in uredil tako, da se ostalim nipli ohladijo. Očitno večino iz tira vrže...
Drugače ti pa želim uspešno prodajo, avto zgleda hud ko česen :ok2
če na avtu nič ne crkuje je treba na servis ;) :burnout
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 206
  • Avtomobil: 316ti Compact

@E39-530d, jaz bi na tvojem mestu kliknil Urejanje prvega posta in uredil tako, da se ostalim nipli ohladijo. Očitno večino iz tira vrže...
Drugače ti pa želim uspešno prodajo, avto zgleda hud ko česen :ok2

Zakaj ze?

Sej je v naslovu tocno razvidno kaj prodaja. E34 M5 z M50B25 motorjem.

Prikaži več možnosti

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 483
  • Avtomobil: V8

Zakaj ze?

Si pa pozen.

Marza je pa tudi konkretna, imam v spominu oglas prejšnega lastnika.
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 793
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Si pa pozen.

Imel si enako moznost kot on, ne jokaj.
Prikaži več možnosti
    • Jerry, bmw330cd, croma_man in 4 ostalim je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 896
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Zakaj ze?

V štartu, ko se je razvila debata, to ni bilo omenjeno.
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko se je napisal post, na kerega sem odgovarjal je oglas bil enak kot je sedaj.

Si pa pozen.

Hja jebi ga, bos na kerem drugem ti zasluzu...tako kot vsi dilerji v SLO :ok
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 870
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Ko se je napisal post, na kerega sem odgovarjal je oglas bil enak kot je sedaj.

Hja jebi ga, bos na kerem drugem ti zasluzu...tako kot vsi dilerji v SLO :ok

Naslov je bil isti dan kot je bilo objavljeno tudi popravljen.
Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Si pa pozen.

Nimas pojma kak je avto bil, ko je prisel k meni. Nimas pojma kaj vse sem dal nanj in kaj vse sem zanj kupil. Imam excelov fajl in ce bos mirneje spal ti lahko povem, da ne bom imel za toplo vodo in to tudi ni namen. Niti nimas pojma za kak denar sem ga pripravljen dat. Ce najdem 3.6 s38 motor takoj umaknem avto iz prodaje, ker ga nisem kupil z namenom, da bi ga prodal naprej.

In če te avto ne zanima kot potencialnega kupca, ni potrebe po pikrih/nevoščljivih komentarjih.

Urejal E39-530d, 05.01.2020, 13:25.

Prikaži več možnosti
    • _BuLLet_ je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Naslov je bil isti dan kot je bilo objavljeno tudi popravljen.

Pol pa sploh ne vem kaj se folk buni. Naj se raje brat naucijo :crazy

Nimas pojma kak je avto bil, ko je prisel k meni. Nimas pojma kaj vse sem dal nanj in kaj vse sem zanj kupil. Imam excelov fajl in ce bos mirneje spal ti lahko povem, da ne bom imel za toplo vodo in to tudi ni namen. Niti nimas pojma za kak denar sem ga pripravljen dat. Ce najdem 3.6 s38 motor takoj umaknem avto iz prodaje, ker ga nisem kupil z namenom, da bi ga prodal naprej.

In če te avto ne zanima kot potencialnega kupca, ni potrebe po pikrih/nevoščljivih komentarjih.

Just ignore. Fousija dela nekaterim cudne fleshe :ok2

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 896
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Ma kaksna fovsija, slo je za zavajanje, oglas se je popravil cez en dan, potem, ko se je debata razvila,

V zacetku je pisalo samo M5 in ni bil urejen tako, kot piše sedaj. In nato v oglasu:

"Moč motorja: 232kW / 315KM"

"Avto je vsekakor zanimiv ker je pravi M”
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.