Skoči na vsebino

Standard radio na NBT upgrade

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
9 odgovorov v temi
Black Panter
Black Panter
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: Bmw 4 f36

Pozdravljeni,

Verjetno ste že kdaj obdelal to temo tuki gor, pa jo bom ponovno odprl in prosil za pomoč in nasvete. Mam serijo F36 letnik 2014/8 z navadnim radiem, ki nima niti navigacije vgrajene. Ker tega mini ekrana enostavno ne prebavljam, saj sem imel v F30 seriji NBT professional Navi, želim naredit upgrade v sedanjem vozilu na NBT ali mogoče še rajši upgrade na NBT EVO id6.

Gledam razne navigacije preko ebaya, ki se cene vrtijo od 600€ (NBT) pa nekje do 1100€ (NBT EVO id6) in me zanima kaj vse bi mogu kupt v tem primeru. Predvidevam da samo ekran, box in yostick ne bo dovolj, kot se večinoma prodaja na ebayu brez vseh kablov? Kabli iz mojga avta vrjetno ne pašejo vsi ali pač? Na youtubu prikazujejo v posnetku še en kup novih dodatnih kablov poleg. Kako je glede antene za gps ker nimam navi trenutno? Paše navi za F30 tud v F36? Je to ista zadeva, pri “ISKANJU” ko bom opravil nakup?

Res bi prosu, da se na tole temo obrnejo samo poznavalci, ker na googlu se zlo mal konkretno najde za take predelave, da bi blo res v detajle vse prikazano in opisano. Večina sam ekrane zamenjajo za večje, jst želim met pa cel sistem, kot bi bil tovarniško vgrajen. Brez napak in popolnoma delujoč!

Skratka najbolj me zanima kaj morm pazt pri nakupu in tuki bi prosu za pomoč, da nabavim in predelam ta mini displejček v profi mojstrovino :)
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 431
  • Avtomobil: E46 328i MT1, E34 M5 3.6

Jaz ti vgradim NBT professional (ni EVO) ....material in vgradnja, tudi joystick....kot iz tovarne skratka..... vse skupaj za 700eur. Samo en kos imam na voljo za tako ceno. Če te zanima, me pokliči na 040306529. Vgradnjo uredim v roku 4 ur.

Prikaži več možnosti

hojnikb
hojnikb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 77
  • Avtomobil: F30 13' 318d

se da na ta navi nadgradit tut kakšen carplay?

BMW 318d 13' F30

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Meni so na F30 upgrade iz navadnega Business radia na NBT EVO id6 in Apple Carplay naredili na BMS Avtoelektronika v Črnučah.

Dela vse BP.

Cena dobrih 1500€

PS: Drugače pa naj ti vnaprej povem, da BMW navigacija ni prav nobena mojstrovina, vsak Garmin dela boljše. Na več krajih po EU je tako neumno navigiral, da je joj... pa sva bila na isti poti in jaz z F30 kot tudi brat z G30...

Urejal BMW M PWR, 19.01.2020, 08:44.

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

Black Panter
Black Panter
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: Bmw 4 f36

Meni so na F30 upgrade iz navadnega Business radia na NBT EVO id6 in Apple Carplay naredili na BMS Avtoelektronika v Črnučah.

Dela vse BP.

Cena dobrih 1500€

PS: Drugače pa naj ti vnaprej povem, da BMW navigacija ni prav nobena mojstrovina, vsak Garmin dela boljše. Na več krajih po EU je tako neumno navigiral, da je joj... pa sva bila na isti poti in jaz z F30 kot tudi brat z G30...

Je to cena z touch ekranom ali navadnim? Ker za 1100€ dobim iz ebaya komplet z touch ekranom. V tem primeru bi placal le se montazo pri nas.
Prikaži več možnosti

zan2
zan2
  • Uporabnik
  • Sporočil: 21

A se da tudi starejsi business z manjsim krogom in manj gumbi na PRO nadgradit? Ima kdo kaj?
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Imam jaz, piši mi na ZS. Priloži mi zadnjih 7 znakov VIN.

Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 011
  • Avtomobil: 330d F31

A se da tudi starejsi business z manjsim krogom in manj gumbi na PRO nadgradit? Ima kdo kaj?

Glej post #2 v tej temi, odgovoril je človek, ki se s tem profesionalno ukvarja in kar je najbolj pomembno,  VE, KAJ DELA! On ti bo znal najbolje svetovati, zato bi jaz na tvojem mestu kontaktiral njega.

Edit: se je že sam oglasil, moj post lahko administrator tudi zbriše ...

Urejal fp4492, 04.02.2020, 08:47.

Prikaži več možnosti

h5m1
h5m1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3
  • Avtomobil: e46

Posodablja kdo navigacijo bmw f31 letnik 2015 okolica mb?
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz :) pokliči 040 306 529

Urejal ALFAinBMW, 01.03.2020, 08:42.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.