Skoči na vsebino

P: 1997 E36 320i touring, z veliko opreme

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
21 odgovorov v temi
TOMKE
TOMKE
  • Uporabnik
  • Sporočil: 7

Znamka: Bmw
Model: serija 3
Letnik 1. registracije: 1997
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 1997
Barva vozila: HELLROT
Tip menjalnika: BENCIN 2.0
Moč motorja: 110 KW
Kilometri: 308000

Realnost kilometrov: DA

Oprema vozila (seznam):

el. pomična stekla spredaj/zadaj

el. pomična ogledala

el. pomični sedeži

ogrevani sedeži

usnjeni športni sedeži

park senzorji zadaj

tempomat

OBC 18 tipk

2 conska avtomatska klima

M3 volan

še kakšna malenkost ;)

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): DA

Tehnične napake vozila: /

Vizualne napake vozila: pikice površinske rje, udrtina na voznikovih vratih

Moj opis vozila:

Prodajam lepo ohranjen in ljubiteljsko vzdrževan Bmw e36 touring. Na avtu so trenutno ALU platišča 15 col style 27 z NOVIMI Bridgestone LM005 gumami(195/65/15) kupljene novembra 2019, Zraven so še O.Z. Sport feltne 16 col na novo prašno barvane (podobne style 32)na njih so Kormoran gume, ki bodo še za nekaj sezon dobre, dimenzij 225/45/16.
Na avtu je HOMOLOGERAN Novus izpušni lonec, ki da avtu lep 6zyl zvok vendar ni glasen in moteč v vsakdanji vožnji(priložim org. izpuh). Zadnja stekla so tudi HOMOLOGERANA in vpisana v homologacijski list. Na avtu so še Eibach sport vzmeti, ki niso homologerane in tudi ni težav za čez tehničnega, avto je bolj vodliv in za cca 3-4 cm nižji (zraven priložim original vzmeti in paperje za homolo.). V avtu so navi zadnji zvočniki BOSE in radio Pioneer z bluetooth/aux/usb povezavo. Volan je od Bmw e36 M3 in lahko po želji dam še original 4 kraki volan. Avto je REDNO serviseran na 10000km in od kar je v moji lasti se toči samo LiquiMoly olje. Avto ima zelo veliko od opreme npr. park senzorji, el. pomik sedežev, ogrevani sedeži, tempomat, centralno zaklepanje, 2 consko klimo in potovalni računalnik na 18 tipk(OBC 18). Avto ima nekaj pikic površinke rje in udrtino na voznikovih vratih, ki se jo da popravit. Z doplačilom lahko priložim NOV še ne barvan sprednji M odbijač. Cena za resnega kupca ni zadnja in jo dorečemo ob ogledu.lp.

Cena: 4200e, še dorečemo

Kontakt:  Timotej 041 223 236

Pripete slike za predogled

• 20200111_132550 (2).jpg
  • 20200111_132619 (2).jpg
  • 20200111_132641 (2)_LI.jpg
  • 20200111_133014 (2).jpg
  • 20200111_133058.jpg
  • e36 oz.jpg
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 301
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Piše se homologiran in servisiran....... Popravi oglas.

Avto je lep, le zadnji cevi izpušnega lonca nista najbolj primerni za tak tip avta. Ni to honda....

Kaj se nižanja tiče, imam vprašanje, zakaj je zadnji par koles toliko pod blatnikom?

Uspešno prodajo želim.

Urejal dragan klep, 11.01.2020, 16:55.

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 334
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Glede nižanja. To je problem pri vseh starih karavanih iz tiste ere. Na e34 enaka zgodba. Če ga spustiš preveč pade guma pod blatnik in izgleda zelo citroenovsko.

Prikaži več možnosti

TOMKE
TOMKE
  • Uporabnik

Se opravičujem za slovnične napake, pa sem vendar mislil da to ni BMW SLO GROUP na fb.

Kar se nižanja tiče je pa tako kot je že nekdo napisal, če koga moti dam zraven org. fendre in si zamenja. Z izpuh je pa stvar okusa tudi meni na začetku ni bil najbol všeč samo je pa malo drugače od ostalih.lp

Urejal TOMKE, 11.01.2020, 18:58.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37 408
  • Avtomobil: 159 TI, Bravo Sport

Za tega je pa prav greh, da nima M tehnik odbijačev.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

TOMKE
TOMKE
  • Uporabnik

Po zelji ga prodam zraven samo nažalost no original.
Prikaži več možnosti

TOMKE
TOMKE
  • Uporabnik

Nova cena 4000e.
Prikaži več možnosti

TOMKE
TOMKE
  • Uporabnik

Ker bi rad avto prodal saj imam ogledanega nekaj drugega zbiram ponudnbe glede cene.. Lp
Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 668
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Danes sva se z lastnikom dobila za ogled tega avta. Ker se vsi forumaši bolj kot ne spoznate na te avte, se počutim dolžnega, da povem kakšno je stanje, da kdo ne zgublja časa in si ne dela stroškov z gorivom. Da nebo pomote, nočem "sabotirati" prodaje, ampak neka dejstva pa moram navedit.
Ogled je trajal nekih 8minut. :confused :confused :confused

Naj začnem najprej pri barvi. Več odtenkov rdeče, na določenih predelih zbledela barva, rja skoraj na vsakem kosu karoserije, ki pa ni samo površinska. Pragi in poden so gnili, luknje v pragih, točk za dvigovanje avta ni več.

Kar se tiče notranjosti, povešen strop, strgan volan, škripajoč slipring, airbag lučka, strgan voznikov sedež. Aftermarket radio, ki je pod stalnim napajanjem.

Kar se tiče motorja, ni bilo treba dolgo gledat v njega, da sem opazil, da so cevi za vodo raztegnjene in trde kot kamen, ob odprtju pokrovčka za dolivanje olja je prisotna smetana. Glede na povedano lastnika, da naredi 170km dnevno po AC, se mi to ne zdi normalno.

Toliko na hitro, kaj sem videl ob ogledu. Meni je bil avto po opisu aktualen, po ogledu pa žal ne več :)
Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 je všeč

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 432
  • Avtomobil: VW Passat

Se pravi da je pri navedeni ceni ena nula preveč..
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 683

Forumski biseri so pa ja v nulo...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 009
  • Avtomobil: VW TOURAN

Jaz sem pre dobrimi 2 leti prodal svojega podobnega, 320i touringa original m-tech za 1500€, kompletno karoserijsko porihtanega, pa tudi drugace je bil avto tipi topi...

Kupil ga je LMG in mislim, da je res dobro kupil, je bil tudi edini interesent takrat.

Tole pa kar se prodaja tukaj pa glede na opis/ogled soforumasa definitivno ni vredno vec kot jurja..

Urejal urbanbevk1, 01.02.2020, 16:00.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Prodajam lepo ohranjen in ljubiteljsko vzdrževan Bmw e36 touring.............

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

TOMKE
TOMKE
  • Uporabnik

Da malo očistim svoje ime.. Ja kot je kolega forumaš povedal je res je rja po pragovih za kar sem bil tudi jaz začuden kar je kolega pozabil povedat, ker avta dolgo nisem dvigoval ali ležal pod njem da bi videl kako hitro je ta golazen napredovala jbg... ,ceno lahko temu prilagodimo.
Če ima pa kdo namen tukaj zdravit svoj EGO bi vas pa lepo prosil, da naredite obvoz temi ker menim da sem svoje dolžonsti do teh ki berete izpolnil.
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 271
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Forumski biseri so pa ja v nulo...

Sej ne da ima 6 objav
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 056
  • Avtomobil: star Bmw

Sej če bi imel več objav bi vedel, da ne sme prodajat tukaj.
Hvala Matejkec za pogum.
Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 555

nevem čemu toliko pregovarjanja... popolnoma nič samokritično prodajalec nastavi visoko ceno in predstavi avto kot odličen, prvi pa, ki je avto pršel pogledat in pove, da je stanje primerno večinoma le za v dele. Potem pa obramba o zdravljenju ega in podobno...zelo slab pristop novega uporabnika...

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok, mal slab in neroden začetek. Predlagam prodajalcu, da podrobno opiše posege, ki so za opraviti na avtu in naj popravi, da avto pač ni dobro ohranjen.

Nočem komentirat cene, ampak taka kot je, jo lahko kupec deli s 4 komot.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

58f20
58f20
  • Uporabnik
  • Sporočil: 101
  • Avtomobil: Tvoja mama

V naslovu lepo piše, da je poudarek na "veliko opreme" in ne na pomanjkljivostih avtomobila. 

swg.jpg

Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 555

ah dej no; "Prodajam lepo ohranjen in ljubiteljsko vzdrževan", tako ljubiteljsko je vzdrževan, da že dlje časa ni bil na dvigalu...

Sej ne mislim težit, pač naj spiše dejansko stanje vozila, zdaj ko je jasno, pa bo vsako prerekanje odveč. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.