Skoči na vsebino

MMI Box Carplay - Android Auto

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
drejcof
drejcof
  • Uporabnik
  • Sporočil: 47
  • Avtomobil: BMW F11

Pozdravljeni,

Prejšnji teden sem v svoje vozila namestil MMI box Carplay. Priznati moram, da me je zadeva zelo pozitivno presenetila. Trenutno sem imel v avtu Camp2 HU in Combox media. Manjkala je navigacija. Sedaj imam Android Auto, Carplay, Mirror Link itd. Pri tem sem ohranil prvotni zaslon. Uporabljam Android Auto. Napravi lahko med seboj povežem žično ali brezžično. Za navigacijo uporabljam Google maps oz. tudi Waze. Istočasno lahko uporabljam Spotify ali npr. Podcast Addict in poslušam radio. Tudi klicanje deluje brez težav. Že prej sem imel S6NSA "Convenience phone expanded Smartphone". Sedaj pa je to še korak naprej.

Skratka imam pa eno vprašanje, če mi lahko kdo odgovori. Na avtu bom opravil uradni servis. Ali bi lahko imel težave z vpisom servisa v elektronsko knjigo? Namreč MMI nadzira prvotni HU in nato s tipko MENU  preklapljam med originalnim zaslonom in pa Carplay-em. Skrbi me, da servisa ne bodo mogli vpisati, ker bi to blokiral MMI in bom moral nazaj preklopiti original napajalni kabel.

Hvala, lp

Urejal drejcof, 13.01.2020, 08:29.

Prikaži več možnosti

marko33_
marko33_

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 294
  • Avtomobil: bmw 520d

kako se ti odnese zadeva

Prikaži več možnosti

drejcof
drejcof
  • Uporabnik
  • Sporočil: 47
  • Avtomobil: BMW F11

kako se ti odnese zadeva

Odlično. Že večkrat sem na poti uporabil Google maps. Trenutno nobenih težav. Zdaj bom namestil še vzratno kamero. Če pa koga kaj več zanima, pa si lahko prebere na tej strani.

https://f30.bimmerpo...d.php?t=1675929

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.