Skoči na vsebino

LTV (lahko tovorna vozila) N1

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
38 odgovorov v temi
RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 200

Nisem našel podobne teme,

Sem pred nabavo LTV. Dokler nisem bil pred naročilom, sem to področje jemal kot brez nekih težav. Še dodatno, ko vidiš Škode Octavie, še Superba, reg kot LTV.

Potrebujem LTV s precejšnjo odmaknjenostjo od tal in naj brez DDV ne stane več kot dobrih 15k. Tako odpadejo Berlingoti, Kangooji, Trafici,... Želja je bila Dacia Duster. Na cesti je videti precej registriranih kot LTV. Situacija pa je taka, da mora biti že tovarniško pripravljen N1. Takih pa sedaj, ali z dobavo v dveh mesecih ni. Osebne Dacie pa noben ne upa predelati in zagotoviti, da bo šla homologacija skozi.

Bi tako predelavo lahko uredil kdo v tej sredini?

Komu pade na glavo kakšen primerljiv avto in s katerim ne bo težav N1?

Aja, tisti dve v TPV sta že prodani!

Urejal RobertH, 01.02.2020, 14:09.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 115
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Octavia scout... Pa še popusti bodo zdaj dobri...
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Nov avto, bruto do 20k, odmaknjenost od tal podobna Dacii Duster,...

4x4 ni potreben...

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 934
  • Avtomobil: star Bmw

Lada niva...
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Mnja, verjamem, da je Lada precej “štrpacna” bi pa vseeno imel luksuz v smislu:

- servo volan

- klima

- ABS

- daljinsko centralno zaklepanje

- bluetooth

Urejal RobertH, 02.02.2020, 16:10.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Izbor se oži. Sem obupal z večjo višino oddaljenosti.

Škoda Octavia je v odhodu precej cenovno zanimiva. Prostora pa bo vseeno dovolj....

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 447

Dacia dokker in kangoo imata podobno oddaljenost od tal, ki je vecja od berlingotov ipd. Ne vem okoli 18cm iz glave. Octavia scout je pa tam tam, s tem, da ima vecjo medosno in spet nisi naredil kaj dosti, ker je vpadni kot manjsi.

https://www.avto.net...asp?id=14849995

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole je zopet aktualno!

Ugotovljeni je, da je Duster možno predelati v lahko tovorno vozilo, vendar pri tem postane dvo ali trosedežno vozilo.

Kdo se za koga, ki bi to predlal in tudi pridobil homologacijo za N1.

Ti avti se prodajajo kot sveže žemlje in se prodajalci ne matrajo preveč z dodatnim delom...

Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: E30 318IS

Tole je zopet aktualno!

Ugotovljeni je, da je Duster možno predelati v lahko tovorno vozilo, vendar pri tem postane dvo ali trosedežno vozilo.

Kdo se za koga, ki bi to predlal in tudi pridobil homologacijo za N1.

Ti avti se prodajajo kot sveže žemlje in se prodajalci ne matrajo preveč z dodatnim delom...

Ne bo držalo, ker sem pogodbeni serviser SIDG, ti lahko povem da imajo cca 60 dusterjev z N1 homologacijo in 5 sedeži.....lahko poslikam ob priliki če želiš...

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Menda ne gre skozi zadnji dve leti....

tole je omejitev

Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: E30 318IS

Menda ne gre skozi zadnji dve leti....

tole je omejitev

točka 3 na 9. strani http://www.pisrs.si/...384-npb1-p2.pdf

Avti so stari nekaj mesecev...Imam še neuporabljene letne gume na hrambi, ker so jih prevzeli po 15.9.2019. Pojdi na stran Sidg, poišči v arhivu razpisno dokumentacijo, pa boš videl pogoje razpisa...V ejn pa bo videl kdo jih je potem dobavil...

Urejal Nixxon, 13.02.2020, 06:24.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem prešnofal. Iskala so se 4x4 vozila..., po mojih info je tako vozilo lahko le 4 sedežno.

Vsebina razpisa je pa umaknjena s strani SIDG. Za izbranega dobavitelja pa bi moral dati poizvedbo. Čakam kaj (če kaj) bosta dala os sebe Malgaj in ASP Jesenice. Iz TPV-ja že imam odgovor...

Torej, jaz v osnovi iščem 4x2, bencin, N1, Comfort, od opreme pa je nujen le bluetooth

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Imamo na zalogi kakšno rabljeno N1 vozilo, ne starejše od 10 let... km me ne motijo, če je avto bil redno vzdrževan...

Obvezno od pravne osebe, da lahko izda račun.

Nekaj med Berlingotom in Ducatom... vlečna kljuka in strešni nosilci prednost.

PS

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 405
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530d

Koliko cca stane predelava recimo octavie 2015 v N1 vozilo? je kdo delal? Priporočam se za nakup N1 octavia, superb...
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Koliko cca stane predelava recimo octavie 2015 v N1 vozilo? je kdo delal? Priporočam se za nakup N1 octavia, superb...

900-1500€

Sem zvohal kdo predeluje direkt, neka prevozno logistična firma v Lj.. Sem se pogovarjal takrat s direktorjem, pa se ne morem spomnit kaj je bila za ena firma. 

Prikaži več možnosti

hotko90
hotko90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 953
  • Avtomobil: E60

Nova Octavia se več ne da predelati v N1. Superb naj bi se še dala ampak potem odpade kljuka zaradi teže...  To velja za nova vozila prejšnja generacija Octavie se je še dala. 

Ne vozi hitreje kot lahko leti tvoj angel varuh!!!

A ve gdo kje lahko čipiram angela?
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik

900-1500€
Sem zvohal kdo predeluje direkt, neka prevozno logistična firma v Lj.. Sem se pogovarjal takrat s direktorjem, pa se ne morem spomnit kaj je bila za ena firma.

Ce se spomniš poslji mi na ps.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Nova Octavia se več ne da predelati v N1. Superb naj bi se še dala ampak potem odpade kljuka zaradi teže...  To velja za nova vozila prejšnja generacija Octavie se je še dala. 

Tudi nov megane break se ne da več, l. 2017+. Prejšnji se je pa dal. Tako da velika verjetnost je da ko se menja generacija superba, bo predelava N1 postala zgodovina. A to sem vam povedal ko sem šel pred leti gledat Tipota karavan na Avto Triglav in sem vprašal trgovca če se da predelat v N1. Pa reče da ne, je pa kao to dobra ideja. LOL

Mislim da se še dajo predelat, Superb, Touaran, pa ti Berlingo, Partner itd..  Za kodiaq-a sem spraševal pa se ni dalo, ima pa npr. moj znanec predelanega Superba 2.0 tsi 280hp.. So ga že klicali iz fursa zakaj ima tak avto kot tovorni, pa jim je razložil da je dosti na slabem terenu-rabi 4x4 in da je zato doplačal dopdatno zaščito podvozja.. Imap pa vse, panoramo, LK opremo... 

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik

Ok, ampak ce kupim rabljeno staro 5-6 let , lahko predelam?

Razmišljal sem o Caddy, ampak za ta denar dobis Octavio, za nabirat km kot delovni avto se mi zdi dober deal. Recimo 2.0 tdi DSG. Tudi moči ji ne zmanjka.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Projekt Suma iz Komende najde google. Nisem 100%, vendar mislim da sem se pogovarjal s temi.. https://www.hoedlmay...m/fahrzeugumbau

Vem da sem govoril s človekom, ki mi je kar povedal kaj gre in kaj ne gre. Še celo o nekem boxu ki more it v kuferam sva debatirala, pa potem da je avto registriran za 4 osebe (skupna teža in nosilnost)..  Pa da se gredo predelat samo tisti ki se lahko kupijo original tovorni itd.. Npr golf 7 variant se tudi da.. Me je vedno zanimalo če bi se dalo predelat 310 konjskega golfa R karavan.. 

Urejal Bavarec fan, 13.10.2021, 14:09.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.