Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 24 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22247 odgovorov v temi
primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 348

Jst neki ne razumem. Če so nas hvalil, da smo z uporabo mask "izbrisali" gripo, a ne bi potem mogli ob neuporabi mask vidt visok porast primerov gripe vsakič ko se jih ne nosi? Ker to nam zdj zlo radi rinejo v fris da jih ne nosmo, od gripe pa še zmeri ne duha ne sluha. Aja, zgleda je gripa sooo 2019, zdj mamo sam še covaids.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 377
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jst neki ne razumem. Če so nas hvalil, da smo z uporabo mask "izbrisali" gripo, a ne bi potem mogli ob neuporabi mask vidt visok porast primerov gripe vsakič ko se jih ne nosi? Ker to nam zdj zlo radi rinejo v fris da jih ne nosmo, od gripe pa še zmeri ne duha ne sluha. Aja, zgleda je gripa sooo 2019, zdj mamo sam še covaids.

Gripa ni izbrisana, jaz sem jo ravnokar preživel. 

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Normalno da ni izbrisana, ampak kje so pa številke o gripi?

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 377
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Normalno da ni izbrisana, ampak kje so pa številke o gripi?

Jih ni iz dveh razlogov. Prvi razlog je v tem da je je dejansko manj ker se vsi izogibamo stikom in ima gripa zato jebeno delo da nas okuži, drug razlog je pa v tem da tudi če kdo faše gripo, to seveda takoj pripišejo koroni. Pri nas smo recimo fasali štirje (tamal prinesel iz vrtca) in če bi se šli vsi štirje testirat, bi pri vsaj enem test zagotovo pokazal korono, glede na to da je statistično gledano zanesljivost testov precej slaba. S tem da če si del sistema (beri: si uradno zaposlen) se MORAŠ it testirat in tako dobijo futr za svojo statistiko. Simpl kot pasulj, ni nobene višje matematike, samo ena in ena moraš seštet. Začuda so te stvari dokaj jasne še celo tistim, ki jim marsikaj v lajfu ni jasno, recimo fejstbukovcem. Kar pa še ne pomeni da so v maskah črvi in podobne neumnosti.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Itak da se je vse pomedl pod covid statistiko, če se pa tko lušni denarci talajo če covid napišeš na karkoli. "Črva" al karkoli že to je sm pa sam najdu na maski, tko da zame ni neumnost, če sm na lastne oči vidu in posneu. Seveda pa vprašanje kaj to sploh je, če bereš 24 ur je to pač smet. Naj bo smet, naj bo karkoli, razen bombažne maske ki si jih sam doma perem ne dam nič drugega na faco.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 702
  • Avtomobil: Alfa 166

In kaj se je ta črv premikal? 

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 699
  • Avtomobil: Rdeča raketa

In pa kot sem rekel problemi z egotom. Uposteval bom samo ukrepe ki mi pasejo, jaz jaz jaz. Mama posoravil bom samo omaro ne cele sobe. Ok soncek zlati.

Sem ob prvih dveh stavkih mislil da govoriš o sebi.

Ja se mi zdi normalno da se ne mores gibat po drzavi ce veljajo neke izredne razmere. Pomoje je definicija izrednih razmer omejitev prostega gibanja.

To da moras biti do 10ih doma se mi zdi normalno ker so izredne razmere.

Drzavo lahko zapustis.

Ne se mi ne zdi normalno nosit masko na prostem, zal imamo en kup idiotov za katere je oremalo inspektorjev in zaradi njih trpimo vsi.

Tole nima nobene logike. Se pravi maske na prostem niso nekaj normalnega, ampak morjo bit ker mamo premal inšpektorjev da bi kaj točno?

Definicija izrednih razmer definitivno ni omejitev prostega gibanja, je pa to lahko eden od ukrepov v tem času.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 845
  • Avtomobil: Suši

Saj bodo naslednja leta padali okostnjaki iz omar. Jasno bo hitro ker bo to super tema za marsikatere študije kaj je prav in kaj ne.

Ko pa bo enkrat res prišla resna bolezen pa bo folk vklopil ignor gumb ker bo imel spet v mislih izigravanje države. Takrat pa bo narejena škoda.

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti
    • gusti4u, Milan P in Maticb uporabnikom je všeč to sporočilo

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 546
  • Avtomobil: E91 320d xd

Itak da se je vse pomedl pod covid statistiko, če se pa tko lušni denarci talajo če covid napišeš na karkoli. "Črva" al karkoli že to je sm pa sam najdu na maski, tko da zame ni neumnost, če sm na lastne oči vidu in posneu. Seveda pa vprašanje kaj to sploh je, če bereš 24 ur je to pač smet. Naj bo smet, naj bo karkoli, razen bombažne maske ki si jih sam doma perem ne dam nič drugega na faco.

Črve so tudi najdli na testih,oziroma tisti palčki za testiranje.
Jzt sem delal normalno po At,DE, spal v hotelih,kebab standi,McDonald’s ,povsod...i ko se je moja šla testirati zaradi pregleda pri dohtorju,po 5ih dni ona pozitivna ,potem pa jzt ...
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

In kaj se je ta črv premikal? 

Jep, ko sem pihnil gor se je seveda maska tud mal premaknla, ampak črviček se je zviju še po tem ko sm jst nehu pihat in je maska bila popolnoma pri miru. Problem je sam da rabiš dober makro, na mojmu S10e je prešvoh kamera, s fotrovim P30 pro se je pa dal posnet. Ko pride nazaj iz HR bom še eno masko vzel pa probu še bolj detaljni video narest. Vem da se sliš noro, ampak tako je pač bilo. Nism še v tej fazi da neb vrjeu lastnim očem sam zato ker se neki zdi neverjetno.

Res pa je da se mi niti pribilžno ne bliska kaj naj bi to blo, verjamem pa lastnim očem, sploh makro mam fantastičen xD 

Prikaži več možnosti

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 559
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

hitr se cepit, sploh ti Tomo kar po tri doze :)

https://www.sta.si/2...-krvnimi-strdki

Prikaži več možnosti
    • MajoR in bobo69 uporabnikom je všeč to sporočilo

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Da mal teta pove kako nam perejo možgane prek medijev, vredno ogleda.

Prikaži več možnosti
    • MajoR in Boris-84 uporabnikom je všeč to sporočilo

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 133
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Daj nena siri te teorije zarote! To ni nic. Ta majhen odstotek ljudi na katere "cepivo" lahko pogubno vpliva je zanemarljiv. Cakaj se druge zagovornike, da i isto povedo ;)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 557
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... a forumski vaxholerji so se že vsi cepili z AZ, ko ga je bilo pa toliko na voljo, al še čakajo?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 586

9b7d78d42e787326dfc9866968c6ee0b.jpg

Vrhunec.

say (i`m gay) and you are a free creature

Urejal Srebro, 06.04.2021, 13:34.

Permaculture thinking is “revolution disguised as gardening.”Nature is free shit, mulch shit.•*•Stop humanity*•* Crime Pays But Botany Doesn't

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Članek iz leta 2017. 

https://foresight.or...n-cancer-cells/

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 953
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

podobno tehniko so sedaj Kitajci uporabili proti zahodu

Prikaži več možnosti
    • primitivnež je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Nek je prou lepo pisal. Imamo 3 tipe ljudi na svetu.

Prvi so tisti, ki vedo.

Drugi so tisti, ki vedo, ko jim enkrat pokažeš.

In pa tretji so tisti, ki nikoli ne bodo vedeli, neglede na to, koliko dokazov jim predložiš.

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 376

Ne vem o kaksnem lockdownu je govora, vecina stvari je odprtih, sam otroc so spet doma. Zlatarne so odprte ker tovje verjetn nujna dejavnost. Pa trgovine z bicikli. Tole je zajebancija pomoje...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.