Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 24 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
21556 odgovorov v temi
perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 622
  • Avtomobil: --------:)

https://www.facebook...235918518219621

Zgleda ga imajo na piki.. En moški mimo policaja brez maske i nikomer nista.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 371
  • Avtomobil: F30 LCI 320i

Ta zgodba mislim da ima dve plati. Če mu res pišejo kazni zaradi tega ker šraufa  pred blokom brez maske avto, se je tudi policajem začelo orng kisat.. Mislim da je tule nekaj drugega od zadaj, že po tikanju policista in komuniciranja "žrtve" mi je vse skupaj sumljivo. 

Prikaži več možnosti
    • Svetnik je všeč

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 493
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

https://www.facebook...235918518219621

Zgleda ga imajo na piki.. En moški mimo policaja brez maske i nikomer nista.

Pa a temu cajkanu ni nič nerodno? Jaz bi se raje skril, kot da bi pa nadlegoval človeka pred blokom, kjer evidentno ni nobenega v bližini in je brez maske.....

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 867
  • Avtomobil: Bmw

Mi je povedal kamerad iz tistih koncev, da se doloceni policaji prav izživljajo nad ljudmi. Odkar je kronca pa se toliko bolj...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 889
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Pa zakaj izziva , trenutno velja da jih moraš tudi nositi na prostem, lahko bi jo imel vsaj okrog brade pa si jo malo popravil ko mu pristopi policaj, sigurno bo samo opozorjen ali pa še to ne, on odločno ne nosi maske ,očitno je lažje  snemat s telefonom in biti težak tip kot imeti masko itd Vidim vsak dan podobne situacije, ego ljudje ne bodo upoštevali pravil, najbolj od vseh imajo že vsega dosti , vse je krivica do njih itd Kot 8 letni otrok ki ne dobi svojega. 

Stran maske dol civilna iniciativa ima pa res same "ta prave" face zbrane , bolj pametnih ljudi na kupu z lepa ne najdeš.

Urejal voodoo child, 08.04.2021, 06:53.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Tudi jaz je niti pod razno ne nataknem zunaj na prostem. Pa naj si policaji in inspektorji in politiki vtaknejo masko v rit ce hocejo.
Prikaži več možnosti
    • stone, -DIN-, Milan P in 5 ostalim je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: /

Če so nenormalni. V prejšnjem lockdownu in nošenju mask zunaj, je v naši mini občini s 5 jurjev skupnega folka hodil en redar. Pa mi lastnih redarjev nimamo, niti ne vem zakaj je ta hodil. Znancu, fizično velik in močan kmet iz hribov, je začel srat, ker je masko snel ob tem, ko je odprl vrata avta. Mu je tak šamar prislonil, da se je redar sesedel on pa odpeljal. Od takrat naprej sta dva redarja v avtu. :-D Pa gre res za hudo selo.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 169

Jest spostujem ukrepe ki so smiselnj. Maske zunaj ne nosim in je tud ne bom. Mi pa se noben v Lj ni zatezil. Bom z veseljem napisal pritozbo ce dobim kazen :-)
Prikaži več možnosti
    • Jure24, Nixxon, -DIN- in 3 ostalim je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 326
  • Avtomobil: hitro kolo

Jest spostujem ukrepe ki so smiselnj. Maske zunaj ne nosim in je tud ne bom. Mi pa se noben v Lj ni zatezil. Bom z veseljem napisal pritozbo ce dobim kazen :-)

Isto. Imam pa eno vedno pripravljeno v žepu, za vsak slučaj.  :laugh

Prikaži več možnosti

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 158
  • Avtomobil: F20 LCI

Screenshot 2021-04-08 104204.png

Ja no shit :crazy To pa policijska ura sta dva najbolj debilna ukrepa, ki nimata niti mal podlage da bi uplivala na povečanje okužb.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Falko
Falko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 418

jao jao Strasbourg :(

https://www.zurnal24...h-pravic-364828

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 003
  • Avtomobil: BMW x

Zanimivo, da sedaj cepljenje ljudi nad 60 let z AZ posiljujejo še naprej, ker za mlajše AstraZeneca kao ni primerna zaradi pojava krvnih strdkov ...

A ni v praksi ravno obratno tako, da se strdki že brez cepljenja že desetletja pojavljajo ravno v generaciji +60? Jaz vidim dosti takih primerov starejših, da morajo že brez cepljenja proti strdkom trajno preventivno jemat vsaj Aspirin protect ali celo injekcije v trebušno podkožje. Sedaj pa to kar ni več pomembno ... ?

Iz tega lahko sklepamo, da AstraZeneca hitro "počisti" odpisano populacijo +60, da država z njimi nima več stroškov s penzijami, za nameček pa je AZ še najcenejše ...

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • Simon je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Naj se politiki vsak dan cepijo ce hocejo. Jaz sebe in svoje familije ne bom reskiral zaradi pohlepa politikov in farmacevtskih lobijev
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 283

jao jao Strasbourg :(

https://www.zurnal24...h-pravic-364828

Se pravi vse po planu. Je pa zanimivo da v članku omenijo da je cilj da ima vsak zaščito, bodisi preko cepljenja bodisi preko čredne imunosti. A WHO je iz definicije čredne imunosti odstranil opcijo da se ljudje prekužijo, se pravi je sedaj čredna imunost po WHO možna samo z množičnim cepljenjem. Hinavščina brez primere!

Sramota kaj vse dnar nardi. 

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 502
  • Avtomobil: VW

In gladko bodo pritiskal na to, da ne mores nikamor, ce nisi cepljen. Za kozlat.
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 283

No ja, sj taborišča za nas ne-cepljenčke že imajo prštimana ponekod, bomo pa pač v taborih živel :D 

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 493
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

100% agree. Včasih moraš uporabiti zdrav razum....in maske na prostem so idiotizem brez primere. Prav patetično, do kam so že vcepili to miselnost....se čudimo dogodkom pred cca.90 leti v Tretjem Rajhu, ko je par liderjev reklo, da so Judi za iztrebiti....in se je folka "prijelo". Sedaj, ko imam dostop do 1000 in enega vira informacij, nam Jelko in pukljavi nabijata 12 mesecev o maskah zunaj, je situacija povsem identična. Folk jih nosi, še celo kimajo, da je to pot do rešitve :napaka  kakšne ovce smo, jao jao....

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • stone, Nixxon, MajoR in 3 ostalim je všeč

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 365
  • Avtomobil: BMW 5 GT 535d

Zanimivo, da sedaj cepljenje ljudi nad 60 let z AZ posiljujejo še naprej, ker za mlajše AstraZeneca kao ni primerna zaradi pojava krvnih strdkov ...

A ni v praksi ravno obratno tako, da se strdki že brez cepljenja že desetletja pojavljajo ravno v generaciji +60? Jaz vidim dosti takih primerov starejših, da morajo že brez cepljenja proti strdkom trajno preventivno jemat vsaj Aspirin protect ali celo injekcije v trebušno podkožje. Sedaj pa to kar ni več pomembno ... ?

Iz tega lahko sklepamo, da AstraZeneca hitro "počisti" odpisano populacijo +60, da država z njimi nima več stroškov s penzijami, za nameček pa je AZ še najcenejše ...

Mamo (68) so danes cepili z Moderno -Velenje. Zgleda, da cepijo kar imajo...
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 169

Oba moja starsa pa s pfizerjem, fotr nima protiteles pa je ze vec kot 3 tedne od druge doze. Tko da mogoce je sam mrzla voda not :-)
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 900

To da ljudje protestirajo proti nošenju mask zunaj se mi zdi debilno.

Psihološka igra pač, naredijo "ukrepe", potem bojo pa rekli "okej dobr no, ni vam treba mask tunaj nosit" in zdaj so kao popustili in woo-hoo smo zmagali?

Idiotsko pač, pa ne rečem, tudi jaz zunaj ne nosim maske, imam jo pač v žepu če je treba skočit v trgovino ali kam drugam, samo če že hodimo protestirat potem raje proti uzakonjevanje digitalnih ceplilnih listov z 24/7 biometrično prepoznavo obrazov, odprtje gospodarstva in podobno sranje kot pa maske zunaj, ko res ne vpliva na nič od nič.

In pol protestirajo za jebene maske zunaj, resno? Kot neki otroci, ki nimajo boljšega za počet.

In grem gledat te "speeche" protestov maske dol v mariboru, se cringam po minuti, že začne ena mamica o tem kako nas bojo mlade cepli da bomo neplodni, takoj zgubi kredibilnost protest.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • sema318is in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.