Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 24 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22248 odgovorov v temi
krneki328
krneki328

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 443

To da ljudje protestirajo proti nošenju mask zunaj se mi zdi debilno.

Psihološka igra pač, naredijo "ukrepe", potem bojo pa rekli "okej dobr no, ni vam treba mask tunaj nosit" in zdaj so kao popustili in woo-hoo smo zmagali?

Idiotsko pač, pa ne rečem, tudi jaz zunaj ne nosim maske, imam jo pač v žepu če je treba skočit v trgovino ali kam drugam, samo če že hodimo protestirat potem raje proti uzakonjevanje digitalnih ceplilnih listov z 24/7 biometrično prepoznavo obrazov, odprtje gospodarstva in podobno sranje kot pa maske zunaj, ko res ne vpliva na nič od nič.

In pol protestirajo za jebene maske zunaj, resno? Kot neki otroci, ki nimajo boljšega za počet.

In grem gledat te "speeche" protestov maske dol v mariboru, se cringam po minuti, že začne ena mamica o tem kako nas bojo mlade cepli da bomo neplodni, takoj zgubi kredibilnost protest.

Kdo bo protestirov proti temu,če je pa še "pol leta nazaj" bilo to vse teorija zarote in se je 99% ljudi temu smejal in omenjal ALU folijo...?!

Prikaži več možnosti
    • Cdriver, echo, primitivnež in 2 ostalim je všeč

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 542
  • Avtomobil: VW

Pa kaksne Hojs strela?! Temu se prav vidi, da je ze zdavnaj ruknil odpoved na mizo, ki ni bila sprejeta, zdej se mu pa jebe za vse in samo psihira naokoli.
Prikaži več možnosti
    • Rally fan je všeč

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 521
  • Avtomobil: e63, CLK cabrio

Želijo spremeniti zakon, da bo cepljenje OBVEZNO.

Tko kot je Bil Gates napovedal, 3 miljarde ljudi je preveč.Ni nujno v 1 letu zmanjšat populacijo, čez par let se bo pa že nekaj poznalo.

Sam drek je v tem, da zahodnjakov ni veliko, javeč se jih po kurcu drajsa v afriki, tam pa nimajo cepiva. Ne vem a misli da bodo črnci delali in furali napredek?

Oni še zmeraj bosi hodijo in cure okrog pasa ovite nosijo.

Urejal mika2023, 09.04.2021, 05:41.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 600
  • Avtomobil: /

Men ste smešni. Medicina nas je v 50 letih spravila, da vsi docakamo 30 let dlje in vsi cez 80. Danasnje generacije gladko proti 120, a kar naenkrat se bo vse spremenilo in nas bodo s cepivom izbrisali. Keri zarotniki ste, smesno.
Prikaži več možnosti
    • nixx, zok in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 044
  • Avtomobil: Bmw

Men ste smešni. Medicina nas je v 50 letih spravila, da vsi docakamo 30 let dlje in vsi cez 80. Danasnje generacije gladko proti 120, a kar naenkrat se bo vse spremenilo in nas bodo s cepivom izbrisali. Keri zarotniki ste, smesno.

Daj, teci in se daj cepit. Pa magari vsak dan. Da nam dokažeš, da ni nobenih problemov... boš?

Zakaj bi se hodil cepit za en kurcev prehlad?
Za norce nas imajo.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne pravim, da je to ok, da je obvezno. Moje stare starše sem vse poslal in so vsi ok.

Govorim samo, da so tele teorije naravnost glupe in totalno neprimerne za neke "intelektualce". Nevem koliko jebeno hudih bolezni smo iztrebili v preteklih desetletjih, sedaj bi pa kar vse pocepili, da bomo vsi popadali dol. Get real no. Kje te risanke gledate? Na istih kanalih, kjer 5G povzroča corono in je zemlja ploščata? In po vrhu bi šli izrebljat evropejce z denarjem in neg. prirastkom, raje kot recimo Indijo, kjer se množijo kot podgane z malo ali nič doprinosa. Ne bluzite.

S cepivom proti črnim kozam so nas tudi želeli iztrebit ane..pa bi lahko vsi takšni hodili okoli:

800px-Child_with_Smallpox_Bangladesh.jpg

Urejal neicheq, 09.04.2021, 06:35.

Prikaži več možnosti
    • mihouca, zok in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 957

Sploh se ne gre za cepiva kot cepiva fizično, gre se samo za princip. Meni je čisto vseeno za efektivnost/krvne strdke/karkoli v cepivih, samo ne vem zakaj bi rabili platformo identično social credit score-u v kitajski?

Razlike med štemplom v  cepilni kartonček da lahko greš v afriko in si cepljen proti malariji ter digitalnim IDjem, ki jih nekateri omenjajo je ogromna.

Urejal Maticb, 09.04.2021, 07:11.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Jasno, ampak folk ostro nastopa danes proti cepivom. Ni jim pa jasno, da je na agendi farmacije, da mi živimo dlje in dlje, kolikor je to pač mogoče. Samo na tak način, lahko mojstri služijo. Zakaj misliš, da so nas spravili iz 50 na 80 in gremo hitro naprej. Zato so ti antivaxerji katastrofa, brez kančka razmišljanja. Da nas nese na naraven način pri 50, nima farmacija od tega nič. Če je glaven zaslužek, potem smo stranski produkt tega mi, ki zaradi tega živimo dlje.

Digitalni ID ni nič drugega, kot digitalna osebna, potni list.. Vse te podatke že imajo. Slike si jim že potalal, prstne odtise tudi, prideš v ZDA, se takoj poštemplaš, vnaprej podaš listo nastanitev.. Vse že imajo. Men to še najmanj pomembno. Simpl, če bo država zahtevala cepljenje, se boš pač cepil iz zgoraj navedenih razlogov. Do sedaj še ni bilo cepiva, ki bi množično in načrtno uničeval družbo. In tale situacija je samo prikazala, koliko ljudi hodi po svetu brez kančka pameti in razuma. Ljudje pred dobo interneta so bili bolj razgledani kot danes, ko lahko vsakogar nategneš in prepričaš v slabi minuti. 

Js sem ostro le proti Big brother nadzoru, torej celotna pokritost s kamerami in prepoznava face, kretenj.. To mi je recimo strašno. Da mi nekdo lahko sledi mi je vseeno, ker to me že danes, ker imam telefon povsod zraven. Da me pa stalno lahko nekdo gleda...meh, to mi pa ni.

Urejal neicheq, 09.04.2021, 07:28.

Prikaži več možnosti
    • Mrcina in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 044
  • Avtomobil: Bmw

Ne pravim, da je to ok, da je obvezno. Moje stare starše sem vse poslal in so vsi ok.

Govorim samo, da so tele teorije naravnost glupe in totalno neprimerne za neke "intelektualce". Nevem koliko jebeno hudih bolezni smo iztrebili v preteklih desetletjih, sedaj bi pa kar vse pocepili, da bomo vsi popadali dol. Get real no. Kje te risanke gledate? Na istih kanalih, kjer 5G povzroča corono in je zemlja ploščata? In po vrhu bi šli izrebljat evropejce z denarjem in neg. prirastkom, raje kot recimo Indijo, kjer se množijo kot podgane z malo ali nič doprinosa. Ne bluzite.

S cepivom proti črnim kozam so nas tudi želeli iztrebit ane..pa bi lahko vsi takšni hodili okoli:
800px-Child_with_Smallpox_Bangladesh.jpg

Ti primerjas destletja stara preizkusena cepiva, katere so razvijali in testirali daljse obdobje, in cepivo zmiksano v manj kot enem letu, ki ni stestirano kot se zagre. Za katerega ne odgovarja ne farmacija in ne drzava, ce zaradi njega slucajno krepnes, ali pa ti zjebe zivljenje.

Nisem antivaxar, ne bom pa dovolil da meni ali moji druzini neke prodane duse vbrizgavajo nek nov mix kemikalij v telo, ki po eni strani nima ucinka, po drugi strani ima pa lahko smrtonosne ucinke.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 957

Js sem ostro le proti Big brother nadzoru, torej celotna pokritost s kamerami in prepoznava face, kretenj.. To mi je recimo strašno. Da mi nekdo lahko sledi mi je vseeno, ker to me že danes, ker imam telefon povsod zraven. Da me pa stalno lahko nekdo gleda...meh, to mi pa ni.

Seveda se gre samo za pravno podporo tega. Razumem da kak NSA/CIA že zdaj sledi z biometriko, ampak ni jim treba dajat še več in legalne moči okoli tega, da ima vsak receptor na voljo te podatke ko hočeš kupit letalsko karto.

Z šrijenjem teh sistemov se veča možnost zlorabe.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Milan P uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 377

Sej tud farmacevti majo starse, otroke in prijatelje, ki jih verjetno nocejo zastrupiti. Ce bi v sodelovanju z vladamj zmanjsat populacijo bi pa dali te hude strupe v vodo/lekadol/solato in bi isto delovalo, ne bi blo treba extra se matrat s cepivom.
Prikaži več možnosti
    • Jerry in TribesMan uporabnikom je všeč to sporočilo

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 766

Ni čist tko

prodajni zastopnik farmacije ma tudi familijo, in obenem točno ve kaj pomeni njegovo podkupovanje zdravnikov, navijanje cen zdravil in včasih forsiranje zdravil ki so hudo škodljiva za splošno družbo in posredno tudi za njegovo familijo.....pa to še vedno počne

Zaposleni v tovarni ki spušča škodljive odpadke v vodo, tudi vedo kaj to pomeni za njihove družine, pa to še vedno počnejo.

....

....

....

...

Ljudje ki odločajo, so dovolj visoko, da se jih te stvari ne bodo tikale (omejitve gibanja, prisilno cepljenje, social score, ipd.) To škoduje samo in edino nam, malim ljudem.

Pripete slike za predogled

• 20210409_071540.jpg

Urejal Natuzzi, 09.04.2021, 08:21.

Prikaži več možnosti
    • Milan P in Andrej-h uporabnikom je všeč to sporočilo

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 220
  • Avtomobil: F20 LCI

Sej tud farmacevti majo starse, otroke in prijatelje, ki jih verjetno nocejo zastrupiti. Ce bi v sodelovanju z vladamj zmanjsat populacijo bi pa dali te hude strupe v vodo/lekadol/solato in bi isto delovalo, ne bi blo treba extra se matrat s cepivom.

Maš čist prav, sam antivaxerjom ne gre logika. Se ustavi vse čim je treba mal s svojo glavo kej premislit. Enim je to da se ne bojo cepli postala identiteta, zdej je predaleč da bi kdo priznal da se moti. 

Prikaži več možnosti
    • Jerry in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 106
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Sem napisal malo daljsi post, pa vidim da nima smisla.

Samo nekaj bom objavil.

Prehlad.

viber_image_2021-04-06_11-41-39.jpg

Tole je ta teden prislo na moj sluzbeni mail - pisala je razrednicarka, fant je moj dijak. BTW, pubec je (bil) mlad zdrav fant, pri 16-ih letih takorekoc na visku svojih moci. Prehlad? Think again.

Glede novega nepreizkusenega cepiva, ki ti s stranskimi ucinki zjebe zivljenje - omg. Ou maj fakin gad, kako lahkomiselna izjava, ki se znova in znova ponavlja. Cepivo ni ne novo, ne nepreizkuseno, strankih ucinkov ima skoraj nic (COVID-19 - statisticno je moznost smrti pri nas 1,8%, AstraZeneca - statisticno je moznost smrti zaradi pojava tromboze po cepljenju - 0,000096% torej 20.000x nizja, in je bila njegova uporaba zacasno zaradi tega ustavljena - hvala, antivaxxerji, pa naucite se razlocevati med nezelenimi ucinki in reakcijo telesa!).

Pa se nekaj glede mask - ce ne zadrzi virusa, kako lahko potem zadrzuje kisik oz. CO2 (ki pa se btw ne prenasata v kapljicni obliki)?

Urejal zok, 09.04.2021, 08:58.

Prikaži več možnosti
    • Chelemico, voodoo child, _T_O_M_O_ in 3 ostalim je všeč

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 152

Sem napisal malo daljsi post, pa vidim da nima smisla.

Samo nekaj bom objavil.

Prehlad.

attachicon.gifviber_image_2021-04-06_11-41-39.jpg

Tole je ta teden prislo na moj sluzbeni mail - pisala je razrednicarka, fant je moj dijak. BTW, pubec je (bil) mlad zdrav fant, pri 16-ih letih takorekoc na visku svojih moci. Prehlad? Think again.

In kako veš, da je bil fant zdrav? Si njegov zdravnik in si videl njegovo kartoteko?

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 039
  • Avtomobil: F31

Digitalni ID ni nič drugega, kot digitalna osebna, potni list.. Vse te podatke že imajo. Slike si jim že potalal, prstne odtise tudi, prideš v ZDA, se takoj poštemplaš, vnaprej podaš listo nastanitev.. Vse že imajo. Men to še najmanj pomembno. Simpl, če bo država zahtevala cepljenje, se boš pač cepil iz zgoraj navedenih razlogov. Do sedaj še ni bilo cepiva, ki bi množično in načrtno uničeval družbo. In tale situacija je samo prikazala, koliko ljudi hodi po svetu brez kančka pameti in razuma. Ljudje pred dobo interneta so bili bolj razgledani kot danes, ko lahko vsakogar nategneš in prepričaš v slabi minuti. 

Problem DID-ja nastane ko se vsi podatki avtomatizirajo in avtomatsko tudi penalizirajo... nobenega ne briga kdaj boš ti šel v umag, pomemben je vzvod s katerim lahko ''bad-actor'' osebka izbrišejo ali mu omejijo življenje... napišeš nekaj anti-vladnega na bmwslo: otroci grejo nižje na prioritetno lestvico za fakulteto...  prodaš gradbeni material gradbincu ki je na črni listi ( npr. je kdaj utajil davek ) padeš na shit-listo ker posluješ z barabami in imaš skoz inšpekcijo na vratih... preveč pametuješ o maskah - ZZZS ti podraži položnico ker si bolj rizičen... kamere vidijo kako voziš - dražje zavarovanje... si preglasen na internetu, ti blokirajo ID...  s tem ko so cock-blockali trumpa, s tem ko je EU urad proti cenzuri cenzuriral JJ video, se lepo vidi dinamika...

Prikaži več možnosti
    • Simon, Jerry, Milan P in 5 ostalim je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 136
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Kere polemike ste zaceli....evo ena gospa iz Srbije ima tud nekaj rect na to temo.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 919
  • Avtomobil: OOOO

Jasno, ampak folk ostro nastopa danes proti cepivom. Ni jim pa jasno, da je na agendi farmacije, da mi živimo dlje in dlje, kolikor je to pač mogoče. Samo na tak način, lahko mojstri služijo. Zakaj misliš, da so nas spravili iz 50 na 80 in gremo hitro naprej. Zato so ti antivaxerji katastrofa, brez kančka razmišljanja. Da nas nese na naraven način pri 50, nima farmacija od tega nič. Če je glaven zaslužek, potem smo stranski produkt tega mi, ki zaradi tega živimo dlje.

Sicer pises splosno, ampak ok. Jst nisem proti cepivu - konec koncev sem sebe in otroka dal cepit za vse kar je pac bilo treba, pa vendar se ne mislim dajati na listo za Corono. Razlog je preprost - ce WHO misli, da je koristi vec kot slabosti, potem se spodobi, da pove na cemu to bazira. Verjetno za 30 let zdravega  ni ravno enako razmerje kot pri moji babici, ki ima 90 let. Kot drugo pa ne zavracam cepiv, ki imajo narejeno celotno studijo, kot so jih do sedaj predvidevali zakoni - torej traja studija vsaj 2 leti. Zaradi mene me lahko oznacite za satanista, zase vem, da se bom cepil, ko mi bo zena rekla, da so studije dokoncane. Beta zajcek bi bil, ce bi bil starejsi in imel boh ne daj se kaksno pridrzano bolezen.

PA da se vrnem na tvoj odgovor. Laz je, da si farmacija zeli, da bi ti cimdlje zivel. Zeli si, da bi bili vsi cimdlje bolniki, najrajse kronicni in bili dozivljenjsko odvisni od farmacije v obliki stalnega zrtja tablet za "spasavanje- gasenje" teh bolezni (namesto, da bi jih dejansko ozdravili in poiskali izvor) ter seveda, da bi se dozivljenjsko cepili, ne pa kot omejas za koze enkrat in gotovo. Ti kot zavzeti pro-vaxer si lahko poskusni zajcek v imenu koristi proti slabosti. Zaradi mene lahko tudi verjames, da ti zeli farmacija vedno pomagati. To sicer drzi, samo nacin ni vedno tak kot ti mislis, ampak malenkost drugacen. Ker od tega, da se bos ti takoj pozdravil farmacija nima nic. Ce te pa preprica, da imas visok pritisk, tezave z zelodcem in se kaj... ja potem bos pa zrl in zrl tablete. Ker to je lazje, kot pa se zaceti gibati, imeti manj stresa, dovolj spati in jesti manj slano gazirano. biznis skratka, kot vsak drug. ;)

farmacija tudi ne razvija zdravil za bolezni, ki so redke. oz to dela astronomsko pocasi. dela se za tisti segment, kjer se pricakuje lep RoE :)
briga farmacijo, drzavo in se koga za kaksno redko otrosko bolezen. Fokusirajo se na maso, fokusirajo se na dolgotrajne paciente in kot v primeru moje zene, na tiste, ki so zivljenjsko ogrozeni in so pripravljeni narediti karkoli, da prezivijo. Podlo ne :) ?

Urejal Jerch_, 09.04.2021, 09:55.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 919
  • Avtomobil: OOOO

Glede novega nepreizkusenega cepiva, ki ti s stranskimi ucinki zjebe zivljenje - omg. Ou maj fakin gad, kako lahkomiselna izjava, ki se znova in znova ponavlja. Cepivo ni ne novo, ne nepreizkuseno, strankih ucinkov ima skoraj nic (COVID-19 - statisticno je moznost smrti pri nas 1,8%, AstraZeneca - statisticno je moznost smrti zaradi pojava tromboze po cepljenju - 0,000096% torej 20.000x nizja, in je bila njegova uporaba zacasno zaradi tega ustavljena - hvala, antivaxxerji, pa naucite se razlocevati med nezelenimi ucinki in reakcijo telesa!).

Pa se nekaj glede mask - ce ne zadrzi virusa, kako lahko potem zadrzuje kisik oz. CO2 (ki pa se btw ne prenasata v kapljicni obliki)?

Zok, vidim, da se spoznas na klinicne studije. Mogoce si z mojo zeno sodelavec, ker se s tem profesionalno ukvarja.

Tezava, ki jo zaznam iz tvojega posta je - da je cepivo lahko perfektno (tehnologija), studija pa max profesionalno opravljena v 3+3 mesece - kar je tudi povdarila moja zena - pa vendar ne mores na podlagi kratkorocne statistike poskusnih zajckov narediti nek zakljucek, katerega sicer strokovnjaki lahko sele po 2 letih. Vsekakor pa se strinjam, da je za marsikoga bolj smiselno tvegati s cepivom kot s Korono. Ampak, da bi pa posplosil, da je to za vse kul... Pardon - malo vec strokovnosti bi pa ze rabil ;)

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Lahko imaš X teorij. Dejstvo je, da smo v zadnjih 150 letih šli iz povprečne starosti 35 na 80+. Otrok, ki se bo danes rodil, bo brez težav dosegel 100-110. Da ima človek pri 80 menda več problemov kot pri 30 je jasno. Ima pa človek danes pri 80 takšne težave kot je 150 let nazaj imel pri starosti 30. Kmečka in domače pridelana hrana je bila včasih bolj zdrava kot je danes, tako da vse v hrani očitno ni, ko imamo danes vse industrijsko pridelano in gensko spremenjeno. Vzrok je v napredku medicine in farmacije. Kaj nam devajo je vseeno, živimo 3x dlje s precej manj problem. Danes imaš 80 letnike na kolesiih in profesionalne športnike v samem vrhu pri 40ih. Kaj več še rabiš vedet? Kaj mi bodo čez 30 let, ko bom potreboval tablete, devali noter..men dol visi. Ker bom na račun tega živel še par desetletij. Lahko pa zavračaš medicino in ves napredek, živi od narave.. Sam, ko se boš od otrok poslovil pri 40ih ne bit slabe volje :)

Farmacija živi od vseh, ne samo bolanih.. Ker tudi zdrav je občasno bolan in potrebuje zdravila. Če ti populacijo pelješ do 90. leta imaš precej več strank, kot če jih samo do 30. Tako da verjemi kar želiš, ampak dejstva so dejstva.

Urejal neicheq, 09.04.2021, 10:09.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.