Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 24 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22689 odgovorov v temi
Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 739
  • Avtomobil: F10

Zakaj se gleda pa samo smrti? Moj brat je bil ostro proti cepivom v prvi fazi, ces naj se prej cepijo drugi. Pri 30ih ga je tako zjebalo, da je sedaj ze 4. teden brez sape in diha kot da bi maraton vsak dan odtekel. Pa se vedno kaslja.
Danes je rekel, ce bi lahko izbiral, bi se sel cepit.

Js sem 3 leta nazaj fasal iz navadnega prehlada plhucnico in vnetje pljucne mrene, sem bil ze odpisan, ker niso najdli kaj bi mi dali od zdravil. Sestavljal sem se 6 mesecev, da je bilo kolikor toliko ok. Vsaka pljucnica traja od 3 dob6 mesecev, da je stanje normalno.
Lp
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 707
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Zakaj se gleda pa samo smrti? Moj brat je bil ostro proti cepivom v prvi fazi, ces naj se prej cepijo drugi. Pri 30ih ga je tako zjebalo, da je sedaj ze 4. teden brez sape in diha kot da bi maraton vsak dan odtekel. Pa se vedno kaslja.

Danes je rekel, ce bi lahko izbiral, bi se sel cepit.

Kakšno pa je bilo njegovo predhodno zdravstveno stanje, telesna teža normalna ali predebel?

Js sem 3 leta nazaj fasal iz navadnega prehlada plhucnico in vnetje pljucne mrene, sem bil ze odpisan, ker niso najdli kaj bi mi dali od zdravil. Sestavljal sem se 6 mesecev, da je bilo kolikor toliko ok. Vsaka pljucnica traja od 3 dob6 mesecev, da je stanje normalno.
Lp

Tako je, jaz sem ravno tako kakih 8 let nazaj prebolel pljučnico in se spomnim da je bil že sprehod po sončku dosežek, še dolgo sem čutil posledice. Pljučnica je pač pljučnica, lahko se razvije iz navadnega prehlada ali iz korone, le možnost da jo boš fasal je pri koroni večja.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 702
  • Avtomobil: /

185cm in 78 kg, ni hud sportnik, se pa redno giblje, tu pa tam kaksen tek, enkrat tedensko fitnes, zdravo je.. Pac cist fit clovek brez ekstremov. Js sm pricakoval, da niti cutil ne bo.

Ampak vidim da gre to ful random kako nekoga zjebe. Men ga je tezko gledat ko prestopi 10 steng in stavek trikrat prekine, da se nadiha. Ampak se bo izboljsal in verjetno brez posledic.

Samo pravim, da smrt ni edina stvar za opazovat. Kolega po pol leta se vedno nima ne vonja ne okusa..pravi da je grozn obcutek, brez apetita..
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 927
  • Avtomobil: traktor

185cm in 78 kg, ni hud sportnik, se pa redno giblje, tu pa tam kaksen tek, enkrat tedensko fitnes, zdravo je.. Pac cist fit clovek brez ekstremov. Js sm pricakoval, da niti cutil ne bo.

Ampak vidim da gre to ful random kako nekoga zjebe. Men ga je tezko gledat ko prestopi 10 steng in stavek trikrat prekine, da se nadiha. Ampak se bo izboljsal in verjetno brez posledic.

Samo pravim, da smrt ni edina stvar za opazovat. Kolega po pol leta se vedno nima ne vonja ne okusa..pravi da je grozn obcutek, brez apetita..

moj kolega je bil eden prvih, ki je fasal covid lani.  prebolel brez problemov. vojak - natreniran in fitnesiran do amena, ni da ni, poln kondicije.  sedaj slabo leto kasneje, ga stalno jebe. utrujen po manjših naporih, pulz se mu dvigne ko gre po štengah, prej pa je moral 5 km prelaufat za to.

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 548
  • Avtomobil: e63, CLK cabrio

To glede vonja se da ublažiti. Preglej kaj mu lahko zdravnik ponudi. Neko razpršilo je ki ga uporabljajo za cvetni prah.

Čakam da ga dobim saj sem tudi jaz opazil da mi nos ne dela prav.

VSE kokakole imajo isti okus in vonj. (ziher jeba za Jerrya :-D).

Čebula ima čudn vonj po jajcih.

Na skretu nikoli ne smrdi.

Ričet tudi po jajcih.

Druge stvari so ok.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 095
  • Avtomobil: F31 320d

moj kolega je bil eden prvih, ki je fasal covid lani.  prebolel brez problemov. vojak - natreniran in fitnesiran do amena, ni da ni, poln kondicije.  sedaj slabo leto kasneje, ga stalno jebe. utrujen po manjših naporih, pulz se mu dvigne ko gre po štengah, prej pa je moral 5 km prelaufat za to.

Kolegica s katero večkrat skupaj kolesarimo, stara ~45, in je bila v zelo solidni formi, se je okužila v začetku marca.

Sicer ni bila hospitalizirana jo je pa zadeva hudo zdelala, 2 tedna je bila v praktično samo v postelji.

Trenutno je že en mesec kar je "prebolela", ampak še vedno ne zmore na kolo več kot pol ure pa še to samo po ravnem.

In pri tempu ki bi ga prej opisala kot "vrtenje v prazno".

Njen FTP pred boleznijo je bil 250W, trenutno ne zmore vrtet kaj več kot 160-170W, in že gre pulz v višave.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 895
  • Avtomobil: Alfa 166

To glede vonja se da ublažiti. Preglej kaj mu lahko zdravnik ponudi. Neko razpršilo je ki ga uporabljajo za cvetni prah.

Čakam da ga dobim saj sem tudi jaz opazil da mi nos ne dela prav.

VSE kokakole imajo isti okus in vonj. (ziher jeba za Jerrya :-D).

Čebula ima čudn vonj po jajcih.

Na skretu nikoli ne smrdi.

Ričet tudi po jajcih.

Druge stvari so ok.

Moja zaposlena je zbolela in vonj se ji po parih mesecih še vedno ni vrnil. Skratka jeba.....

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 414
  • Avtomobil: hitro kolo

Kolegica s katero večkrat skupaj kolesarimo, stara ~45, in je bila v zelo solidni formi, se je okužila v začetku marca.

Sicer ni bila hospitalizirana jo je pa zadeva hudo zdelala, 2 tedna je bila v praktično samo v postelji.

Trenutno je že en mesec kar je "prebolela", ampak še vedno ne zmore na kolo več kot pol ure pa še to samo po ravnem.

In pri tempu ki bi ga prej opisala kot "vrtenje v prazno".

Njen FTP pred boleznijo je bil 250W, trenutno ne zmore vrtet kaj več kot 160-170W, in že gre pulz v višave.

Pri teh zadevah komu predpišejo Ventolin? Me prav zanima, če bi kaj pomagal ...

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 773
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... bolj ko je človek "iztrošen"... aka amaterski športniki, kolesarji fitneserji in ostali, ki se parkrat na teden trišijo jih covid bolj zjebe kor tiste normalne neiztrošene.... dejansko jim "pove" koliko bolj so predozirani in iztrošeni (drugo so vrhunski športniki, kjer je vse strokovno načrtovano)

....in kdor je prebel gripi in par angin točno ve kako si po teden in več brez okusa, vonja, energije in si še lep čas na off, ni to samo sedaj pri coroni...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 418

Izgubo vonja in okusa sem tudi jaz imel zdavnaj preden je bila corona popularna, ne vem zakaj je to sedaj neka posebna opcija prisesana samo na corono.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 734

Pri teh zadevah komu predpišejo Ventolin? Me prav zanima, če bi kaj pomagal ...

Ce bi vedla kaj je v ventolinu ga nikol ne bi vzela....
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 406
  • Avtomobil: BMW 5 GT 535d

:-)

Pripete slike za predogled

• IMG-55960c6be14afd4dbae8e190d0a4d267-V.jpg
Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

Benady
Benady

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 658
  • Avtomobil: F45 218d

Ce bi vedla kaj je v ventolinu ga nikol ne bi vzela....

Kaj pa je takega v Ventolinu? :confused

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Tudi mene zanima. Razen da vemo da se gre za kortikosteroide, ki sirijo dihalne poti.

Kot bivsi astmatik vem, ker sem ga dokaj veliko rabil.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 480
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Hay!
... bolj ko je človek "iztrošen"... aka amaterski športniki, kolesarji fitneserji in ostali, ki se parkrat na teden trišijo jih covid bolj zjebe kor tiste normalne neiztrošene.... dejansko jim "pove" koliko bolj so predozirani in iztrošeni (drugo so vrhunski športniki, kjer je vse strokovno načrtovano)
....in kdor je prebel gripi in par angin točno ve kako si po teden in več brez okusa, vonja, energije in si še lep čas na off, ni to samo sedaj pri coroni...
lp
joda

Kardiologi pravijo da imajo amaterski skurjenci več poškodb in brazgotin na srčni mišici kot profiji. Tako da bo to kar držalo.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 988
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

https://www.24ur.com.../brazilija.html

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 895
  • Avtomobil: Alfa 166

Ce to pride k nam bo veselo.....
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 707
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Kaj je pokazal pregled pljuč? 

Tipična novinarska raca, jaz jim ne verjamem niti besede. Samo paniko znajo zganjat, cepci!

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 717
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

A ta teden zdaj so sproščeni prehodi med oranžnimi regijami, ali ne? :confused

https://www.student....96x332.jpg.webp

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 047
  • Avtomobil: UFO

Tam umirajo tudi brez koronce. Država tretjega sveta pač. Zanimivo da ne poročajo o protikoronskih ali protovladnih protestih ki se dogajajo po svetu zadnje cajte. Selektivno poročanje z namenom povzročanja strahu med bralci. Good job STA.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.