Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 24 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22689 odgovorov v temi
veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 895
  • Avtomobil: Alfa 166

To je naročeno novinarjem s strani državnih aparatov, da selektivno začnejo strašit ljudi. Prestrašene množice bolje kontroliraš.

Zdej so nas malo odprli, ampak pričakujte tam cca oktobra spet kaos in zapiranje na polno.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • sash in voith uporabnikom je všeč to sporočilo

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 822
  • Avtomobil: E39-525i ///M

A ta teden zdaj so sproščeni prehodi med oranžnimi regijami, ali ne? :confused
https://www.student....96x332.jpg.webp

Mi smo šli v soboto na obalo, nikjer nobene kontrole.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 490
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Sem bral ja, ne verjamem. Kot so napisal ostali, bav, bav pravljice za naivne. Moj cilj je čimprej se vrniti (kolikor-toliko) v normalno življenje, vidim pri 9 letni hčeri da že imamo probleme s tem. Dobiš obisk ona pa cela panična, pa ne zaradi tega ker bi doma kdo delal paniko.. Učitelji v šoli, to so jih čisto napsihirali s tem covidom.. otroci se še zunaj na igrišču ne upajo več družit. 

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Zalostno, res da imamo taksne panicarje na podrocjih, kjer to res ne bi smeli biti.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 988
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 800

Copy paste od enega FB doktorja

mmslAprtil n17 aSlpt noa5:na0sctoscrSrc3uice ePMd  ·
Nacionalni inštitut za javno zdravje - NIJZ
bo gotovo imel pripravljen odgovor na tole zagonetko.
Od 31.1.2021 beležim stanja okuženih, živih, mrtvih... pač kar me zanima vezano na koronado. Najprej sem spremljal samo obalno kraško regijo, ki je bila na tapeti zaradi sprehoda staršev, ki smo želeli otroke v šolah. Takrat so kričali na kataklizmo, pa na koncu ugotovimo da od takrat vsi podatki kažejo na izboljšanje situacije, ne pa da bi bilo karkoli slabše.
Potem se je začelo kričanje češ da je v obalni scalnici virusa za izvažat in da to kaže, da bo spet kataklizma. Spet ni bilo nič.
Kasneje se je, v medijih, začela gonja češ - umirajo vedno mlajši, smrt, smrt, smrt... pa sem začel beležiti koliko ljudi dejansko umre (po statistiki) zastran korone. In tu pridem do zanimivih podatkov za katere bi prosil
Nacionalni inštitut za javno zdravje - NIJZ
da si vzame čas in, zainteresirani javnosti, razloži tole kar sem "opazil".
Beležimo torej števila umrlih. Sem to sicer opazil že marca ampak aprila je pa to postalo eno čudo...
(nota bene - imam shranjenih 13 od 17 excel datotek, ki se dnevno objavljajo na strani NIJZ... na žalost ne najdem nekega arhiva s katerim bi se dalo primerjati zato arhiv delam sam)
Gre pa zgodba tako. Vsak dan se objavi stanje za zadnji dan + POPRAVEK podatkov za prejšnje dni! Dokler kak dan zamika še razumem pa je današnji excel pravo čudo.
Spodaj je slika primerjav objavljenih podatkov za vsak dan od 8.4. do 17.4. (te excele imam po vrsti zložene, ostalih nekaj mi jih manjka - ampak niso pomembni, je že to dovolj).
Imamo recimo 1.4.2021. Štartali smo s 5 smrtmi (excel 2.4.), potem se je podatek spremenil (zvišal). Do tu razumem, neki DU ni poslal podatkov pravočasno in jebiga, je bilo treba popravljati. Par dni ajde... neka bude.
Glejmo dalje te podatke. Recimo ravno za 1.4. Od 8.4. je podatek 9 umrlih in se ne spreminja.. DO DANES, ko se podatek za 14 dni nazaj (!) popravi na 11 umrlih.
Zabaven je tudi 2.4. Štartamo s 4 umrlimi, kasneje pademo na 2 umrla na 2.4. da bi se danes številka dvignila na 6 (!)
3.4.? Štartamo s 4, vmes se dvignemo na 5, pademo na 4.. danes? 9!
4.4. je fascinanten. Štartamo s 4, vmes pademo na 1, vztrajamo s tem podatkom do danes... 5.
Pogledamo še 9.4. kjer je bil prvi podatek 2 umrla... danes smo to "popravili" za 550% na 11 umrlih.
Kako vi to majstri štejete? Od oka? Če dobivate podatke "za nazaj" kako je možno, da se določene številke ZNIŽAJO?? In če dobivate podatke za nazaj, tudi 16 dni stare podatke, zakaj nas potem dnevno davite na podlagi teh številk?
Bi dali kak komentar na tole?

Pripete slike za predogled

• 175304899_293120619070896_7052931143845601144_n.jpg
Prikaži več možnosti
    • sash, Boris-84 in Invader uporabnikom je všeč to sporočilo

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 422
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Kolega in njegova žena sta šla prejšnji teden na preventivno testiranje protiteles cepiva v Kočevju. Oba 0,0 protiteles (ne 0,0001 ampak lepih 0,0!)! Vse lepo in prav, če ne bi bila 45 dni prej cepljena z Astro...... In imela po cepljenju dva dni 39 st. vročine, kar naj bi pomenilo, da protitelesa "super" delujejo oz se ustvarjajo. Na testiranju naj bi jim "po debaklu" povedali, da lahko pričakujejo malo povečane vrednosti po drugi dozi, ki naj bi bila enaka prvi dozi. Kdo zagotovi, da bo druga doza "prijela"??? 

No....testiranje protiteles je pokazalo, da je vsa drama okoli cepiv totalno OPRAVIČENA! Kaj naj mafija "prodaja", bi zares rad vedel! Kaj je v ozadju, pa še toliko bolj.... Bil sem na tem, da se prijavim na cepljenje, sedaj nič več. Četudi ne grem nikamor na dopust v tujino še leta, mene in familijo za norca ne bodo imeli! 

Urejal Borut30, 19.04.2021, 08:00.

Prikaži več možnosti
    • veloce, -DIN-, Jerry in 6 ostalim je všeč

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 548
  • Avtomobil: e63, CLK cabrio

V tej zgodbi je vse OK.

Astrazeneca je 60% učinkovita.

Tvoja sta med 40% jebiga.

Sej zato se je brezveze cepit z AS. Sam en drek si vlivaš v telo

Urejal mika2023, 19.04.2021, 08:14.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 702
  • Avtomobil: /

Sej že cenovno je huda razlika. Pfeizer je 18€ na cepivo, AZ pa 2. Js bom v motor tudi najboljše olje vlil, ne najcenejše..

Js bi se cepil s Pfeizerjem in Sputnikom, če bodo omejitve za tiste, ki ne bomo cepljeni.

Urejal neicheq, 19.04.2021, 08:39.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Gresta starsa na Jezdarsko v Zd. dom, na hiter test, da sta lahko cez vikend sla dol. Namesto da bi hodnik bil prazen, se noter nagnete cca 70 ljudi, vse skupaj kaksnih 150 ljudi caka. PRide sestra jih pomece ven. Cez 20 min ista zgodba. Nakar pride ven ena sestra in se zacne dret: "korona, korona"...

Se pravi imamo 145 zdravih ljudi in 5 okuzenih. In teh 5 okuzenih okuzi se vsaj 5 ljudi...kako gre zgodba dalje vemo. Jaz ne razumem, ce je nekomu v interesu zajezit tole plandemijo, a v enem letu in 2 mesecih si niso mogli porihtat mest za testiranje in kako bodo funkcioniralaŽ In da se zadeva ne odvija v zaprtem prostoru?

Mater so zaceli bit prozorni...

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. in OffsummeR uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 601
  • Avtomobil: 3er

Kolega in njegova žena sta šla prejšnji teden na preventivno testiranje protiteles cepiva v Kočevju. Oba 0,0 protiteles (ne 0,0001 ampak lepih 0,0!)! Vse lepo in prav, če ne bi bila 45 dni prej cepljena z Astro...... In imela po cepljenju dva dni 39 st. vročine, kar naj bi pomenilo, da protitelesa "super" delujejo oz se ustvarjajo. Na testiranju naj bi jim "po debaklu" povedali, da lahko pričakujejo malo povečane vrednosti po drugi dozi, ki naj bi bila enaka prvi dozi. Kdo zagotovi, da bo druga doza "prijela"??? 

No....testiranje protiteles je pokazalo, da je vsa drama okoli cepiv totalno OPRAVIČENA! Kaj naj mafija "prodaja", bi zares rad vedel! Kaj je v ozadju, pa še toliko bolj.... Bil sem na tem, da se prijavim na cepljenje, sedaj nič več. Četudi ne grem nikamor na dopust v tujino še leta, mene in familijo za norca ne bodo imeli! 

čakaj, bo pojasnil TOMO, linki, in vse :rofl

mi je kar nerodno kako se jaz švercam mimo testov in vsega in kaj če bi res bila kaka pizdarija....no, pa naj dokažejo kdo je "prinesel" :laugh

Prikaži več možnosti
    • Borut30 in BMW4everafter uporabnikom je všeč to sporočilo

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 739
  • Avtomobil: F10

Po premisleku glede definicije WHO o pandemiji ugotavljamo, da nedorečenost povzroča zmedo v strokovnih krogih in da se ne smemo opirati samo na dejstvo širjenja SARS-CoV-2, ampak tudi na resnost bolezni, ki jo povzroča. Smrtnost pri COVID-19 je nizka in izhaja predvsem zaradi pridruženih bolezni in slabega imunskega sistema. Zato je treba prekiniti s škodljivimi in nesorazmernimi ukrepi, ki izhajajo le na podlagi globalnega širjenja virusa SARS-CoV-2, ne pa tudi iz resnosti bolezni.

https://www.slovensk...finicija-pojma/

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • voith je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 422
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

V tej zgodbi je vse OK.

Astrazeneca je 60% učinkovita.

Tvoja sta med 40% jebiga.

Sej zato se je brezveze cepit z AS. Sam en drek si vlivaš v telo

mene bolj "jezi", ker smo zdravi in necepljeni ljudje naenkrat postali diskriminirani, odveč in totalno zaničevalno zasidrani. Pa to ne moreš razumeti! Kmalu bomo morali ostati notri v hišah, verjetno bo policijska ura veljala samo za nas, kot tudi prepoved v trgovske centre, turistična središča itd. Le zaradi tega, ker smo fucking ZDRAVI!!!! Skrivati se bomo morali pred cepljeno ali bolano rajo, ker imamo tisto, kar nam je narava dala. Naravno zdravje!

Pa v katero smer gre naša jebena civilizacija?? Če bo meni kdo rekel da je to normalno, je ali noro butast al pa je zaposlen na vladi in mora širiti nezdrav razum. Če bodo nekoč nekdaj znali z realnimi podatki pokazati, kaj določeno cepivo vsebuje, kako deluje in kaj lahko od njega pričakujemo in % na dolgi rok pokažejo realne podatke o ozdravljenih, umrljiv ljudeh...potem bo tudi raja imela več poguma in verjetnosti, da se cepimo. Tako pa nam prodajajo bučke iz dneva v dan drugačnega "okusa" in kdo zaboga bo še verjel vsemu napisanemu. Mediji so pa itak zlo vsega sveta, ki nam servirajo točno tisto, kar moramo vedeti.

Največja ironija pa je, da tem taistim medijem zaupa 90% ljudi prek Tv ekrani. In globalno smo tam, kjer smo. Jebeno pojebani.......

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 047
  • Avtomobil: UFO

Kot sem že milijonkrat napisal na forumu, strah je biznis in strah se prodaja, nov avto je varnejši od starega, nova hiša je varnejša od stare, za našo varnost nam pišejo položnice na cesti, za našo varnost nas nadzorujejo na meji, za našo varnost nas nadzorujejo varnostniki ko kupujemo makarone.. najprej je treba ustvariti nevarnost- 11. September, terorizem, smrtonosni virus.. potem se ponudi rešitev- narod stoji v gatah na letališču, postavljajo se kamere, jemljejo se prstni odtisi za dokumente, uvaja se obvezno cepljenje. 1984, V for vendetta..
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • -DIN-, Jerry, BMW RALLY in 9 ostalim je všeč

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 739
  • Avtomobil: F10

Kat zanimivost :)
V domu v Trbovljah imajo 140 stanovalcev.
V drugem valu se je okužilo 27 oskrbovancev. Nihče ni umrl.
Med drugim in tretjim valom je bilo cepljenih 136 oskrbovancev (4 se niso cepili).
Zdaj se je okužilo 28 ljudi (26 cepljenih, 1 prebolel in 1 necepljen).

Od 27 prebolelih zbolel samo 1 (3%), od 136 cepljenih pa 26 (20%), od necepljenih 4 pa 1 (25%).
Od prebolelosti je minilo 6 mesecev, od cepljenja pa tri.
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

BMW_BUSINESS
BMW_BUSINESS

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: BMW e60

mene bolj "jezi", ker smo zdravi in necepljeni ljudje naenkrat postali diskriminirani, odveč in totalno zaničevalno zasidrani. Pa to ne moreš razumeti! Kmalu bomo morali ostati notri v hišah, verjetno bo policijska ura veljala samo za nas, kot tudi prepoved v trgovske centre, turistična središča itd. Le zaradi tega, ker smo fucking ZDRAVI!!!! Skrivati se bomo morali pred cepljeno ali bolano rajo, ker imamo tisto, kar nam je narava dala. Naravno zdravje!
Pa v katero smer gre naša jebena civilizacija?? Če bo meni kdo rekel da je to normalno, je ali noro butast al pa je zaposlen na vladi in mora širiti nezdrav razum. Če bodo nekoč nekdaj znali z realnimi podatki pokazati, kaj določeno cepivo vsebuje, kako deluje in kaj lahko od njega pričakujemo in % na dolgi rok pokažejo realne podatke o ozdravljenih, umrljiv ljudeh...potem bo tudi raja imela več poguma in verjetnosti, da se cepimo. Tako pa nam prodajajo bučke iz dneva v dan drugačnega "okusa" in kdo zaboga bo še verjel vsemu napisanemu. Mediji so pa itak zlo vsega sveta, ki nam servirajo točno tisto, kar moramo vedeti.
Največja ironija pa je, da tem taistim medijem zaupa 90% ljudi prek Tv ekrani. In globalno smo tam, kjer smo. Jebeno pojebani.......

Še bolj noro pri vsem tem je, da pozitiven test na protitelesa ne velja. Nas je veliko takih, ki se nismo testirali ob okužbi, ker smo vedeli gre za Covid preko že potrjeno okuženega in smo se samoizolirali (delo od doma). No, pa tudi če bi se, to velja zgolj 6 mesecev.

Velja pa cepljenje s cepivi, ki kot nekateri omenjajo zgoraj ne naredijo protiteles :) Svašta. In "stroka" se ob tem izgovarja, da cepiva pravzaprav samo omilijo potek bolezni. Ker ga imunski spomin kar naenkrat ne in to zgleda ne obstaja več od 2020 dalje? Zakaj potem cepljeni lahko prehajajo meje, ostali pa ne, če si še vedno lahko okužen prenašalec? Najraje bi se še sam šel ponovno okužiti, ker drugega res ne preostane. Ljudje v večini te nesmiselne ukrepe še vedno večinoma podpirajo :( Kot sem že enkrat napisal v tej temi, zadaj je nekaj drugega, tu se ne gre za zdravje ljudi.
Prikaži več možnosti
    • -DIN-, BMW RALLY, soulfly in 2 ostalim je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 877
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Zdaj bomo se tej, ki smo preboleli na tapeti :crazy :crazy :crazy

https://www.24ur.com...je-sistema.html

Danes je zgleda zlocin bit zdrav, oz. ozdravet po naravni poti :fight

Prikaži več možnosti
    • Boris-84 je všeč

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 694
  • Avtomobil: V8

Zdaj bomo se tej, ki smo preboleli na tapeti :crazy :crazy :crazy

https://www.24ur.com...je-sistema.html

Danes je zgleda zlocin bit zdrav, oz. ozdravet po naravni poti :fight

Pa kaj bi rad?! Jst pa zdrav, pa vsak tedn na palčko?!
Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 800

"Raje mrtev, kot suženj"

Vsak sam pri sebi bo moral počasi resno razmislit o teh besedah in kaj mu pomenijo

Prikaži več možnosti
    • Plavi, Milan P, voith in 2 ostalim je všeč

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 822
  • Avtomobil: E39-525i ///M

Pa kaj bi rad?! Jst pa zdrav, pa vsak tedn na palčko?!

...ki ti tako ali drugače skoraj nikjer ne velja.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.