Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 24 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22689 odgovorov v temi
voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 988
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Ta ima že stranske učinke od covida ali pa cepiva. Povedal je ogromno a hkrati nič.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 137
  • Avtomobil: creative technologie

Joda, ti sem imaš za tistega, ki je cepljen ali si v skupini, ki bodo cepljeni? Vprašam zato, ker nekako mislim, da ni vprašanje če..ampak kdaj  :laugh .

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 773
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... ne eno ne drugo

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 337
  • Avtomobil: S-max + RT

168597992_10224906115340884_815312821294

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti
    • stone, MajoR, peropapero in 5 ostalim je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ne eno ne drugo

lp

joda

Javi, ko preideš v fazo...kdaj ;).

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 146
  • Avtomobil: OOOO

Joda, ti sem imaš za tistega, ki je cepljen ali si v skupini, ki bodo cepljeni? Vprašam zato, ker nekako mislim, da ni vprašanje če..ampak kdaj  :laugh .

pravis, obstajajo mozje, ki priznajo da so copate in taki, ki nikakor nocejo priznati :)

ps. tudi, ce se bo - sigurno ne bo objavil tukaj hehhe

ps2. bi pa lepo bilo, da bi se vsi tisti, ki tako zagovarjajo cepivo - pohvalili, da so cepljeni, ne da ugotovim da pol kolegov, ki je tako zelo za - se vedno niso cepljeni ;)

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

pravis, obstajajo mozje, ki priznajo da so copate in taki, ki nikakor nocejo priznati :)

ps2. bi pa lepo bilo, da bi se vsi tisti, ki tako zagovarjajo cepivo - pohvalili, da so cepljeni, ne da ugotovim da pol kolegov, ki je tako zelo za - se vedno niso cepljeni ;)

Pa sej sem kak teden nazaj pisal, da mnogim zagovornikom ni v interesu se cepiti ampak zlobirati nasprotnike, da se grejo špiknit...sej veš precepljenost pa to :-D. podobno k kripto svet..iščeš tiste ki filajo potrebne kvote hehe.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay

... v čem je fora, da mu nebi povedal če bi se????

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 146
  • Avtomobil: OOOO

Hay

... v čem je fora, da mu nebi povedal če bi se????
lp
joda

Ego, princip.
Mal sem te podrazil.
Namesto korencka in palice, bi narodu dali vec info in manj posiljevanja z dolocenimi cepivi, pa bi mogoce stvar se nekako sla v pravo smer. Zdej pa je neko kreganje v igri in pametovanje na podlagi podcastov :)
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!.

... saj zaradi ega in pricipa, bi mu povedal, če bi se...

Ljudem bi morali ponuditi brezplačne teste in cepivo po 100€, pa naj se cepi kdor želi....hkrati bi morali vse, ku so umrli zaradi drugih vrokov, hkrati pa bili pozitivni na covid črtati iz statistike in nikoli govoriti, da so umrli zaradi covida istočasno pa bi morali vsak dan posebej sporočati in šteti koliko jih je umrlo, ki so bili cepljeni proti coroni in govoriti, da so umrli zsradi cepljenja, ne pa zaradi drugih stvari....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW_BUSINESS
BMW_BUSINESS

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: BMW e60

joda, 2 strani nazaj si omenil, da ti lahko zdravnik na Hrvaškem izda potrdilo o prebolelosti, če imaš protitelesa. Lahko kaj več o tem? Hvala!

Sem se tudi jaz že parkrat testiral na protitelesa, jih je vedno več Korono prebolel v parih dneh, edini simptomi brez vonja in okusa.
Ne grem se cepiti nikoli, ker večjega natega in neumnosti v življenju nisem videl. Ok, sožalje za vse, ki imajo trajne posledice in smrti v družini, vendar se je za vprašati, če se morda to ne bi zgodilo tudi ob normalnih virozah in gripah. Poznam človeka, ki je recimo izgubil okus za več kot pol leta pred parimi leti, ko je prebovelal gripo ipd...
Zdravi ljudje zaprti in z vedno manj pravicami. Kaj naj rečem, če ni upora pa pač naj bo tako...
Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...povem ti kar mi je povedala hči.... ko je bila na morju, da se je učila za fax ji je tam kolegica/domačinka pivefala takole.... test stane 115 kun in se je šla ta kolegica testirat, ker so njeni starši preboleli/bili pizitivni na corono pred dvemi meseci....imela je dovolj orititeles in ji je zdravnik izdal potrdilo o prebolelosti.... tamala se je tudi želela testirati, samo je test stal za tujce nekaj čez 430 kun, toliko pa tedaj ni imela s seboj zato je opravila samo BAT, ki je bil takrat obvezen po 10.dneh bivanja pri njih.

Nisem pa preverjal če to še velja.
Za to ceno bi se moral najprej testirati pri nas, da vidiš ali se ti sploh splača pri njih.

Lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

MihaSpec
MihaSpec
  • Uporabnik
  • Sporočil: 260
  • Avtomobil: Corolla

Zanimiv kako močni fantki mislijo da je covid navaden prehladek, ko so pa po cepljenju en dan bogi pa jokcajo ko pičkice, kot da so na smrtni postelji. Nihče pa ne pomisli kako bi telo šele odreagiralo na dejanski virus, če ga že cepivo kao zjebe... Jaz sem tako prebolen kot cepljen, pa je bilo oboje precej podobno, samo da po cepljenju po definiciji ne moreš pljučnice dobit, pa tud ostali simptomi izzvenijo po dveh dneh... Ampak vsakomur svoje, raje crknem kot statistična decimalka zaradi vere v pametnejše od sebe, kot da me pobere zaradi zaverovanosti v lastno nadinteligenco...

Ko se cepiš dobiš certifikat Alfa samca?

Poznam ljudi ki v času plandemije ( v 14 mesecih) niso zboleli za tem prehladom pa ne nosijo mask pa tudi cepili se niso.

Danes mi je en povedal da ni zbolel za covidom in da se je šel cepit samo zato da bo lahko potoval.

Se pravi ima manj pravic ker je zdrav?
Aja pa TV tudi ne gledajo...
Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 787
  • Avtomobil: F11 520 dA

gremo se mal statistiko:

povprečno število umrlih se zadnjih deset let vrti okoli 21.000, v letu 2020 jih je bilo 23.000. Manj kot 10% povečanje.

21.000/365= 57 na dan

Slovencev nas je 2 mio, Italijanov 20 mio.  Kaka panika je bila, ko je v Italiji bil prvi val, da imajo 500 mrtvih na dan (tud pokopat pa kremirat jih niso mogli), ja tud 10x več jih je kot nas, do 570 je normalno, se vam ne zdi? To nas farbajo ko pirhe za veliko noč, že leto in pol.

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

.... ne zavajaj....

"V letu 2020 se je rodilo 18.363, umrlo 23.891 prebivalcev

V Sloveniji se je v 2020 po začasnih podatkih rodilo 18.363 otrok; umrlo je v tem letu 23.891 prebivalcev Slovenije. Število rojenih je bilo za 5 % nižje kot v 2019, število umrlih pa za 16 % višje kot v 2019. V Sloveniji število živorojenih upada zadnjih deset let, naravni prirast pa je negativen od 2017 dalje. Kot kažejo začasni podatki, bo leto 2020 v Sloveniji – predvsem zaradi visoke umrljivosti v novembru in decembru – leto z najvišjim negativnim naravnim prirastom po letu 1945."

.... treba je vedeti, da je bil največji porast umrlih v novembru in predvsem decembru, upam si reči, da zaradi corona ukrepov, pod kar štejem predvsem način obravnave starostnikov v domovih (izolacija, psihična tortura ter nečloveški odnis-ne povsod, da se razumemo in v največji meri predvsem napačno in nestrokovno zdravljenje)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • TIN, HiM in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

HiM
HiM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 366
  • Avtomobil: :(

gremo se mal statistiko:

povprečno število umrlih se zadnjih deset let vrti okoli 21.000, v letu 2020 jih je bilo 23.000. Manj kot 10% povečanje.
21.000/365= 57 na dan

Slovencev nas je 2 mio, Italijanov 20 mio.  Kaka panika je bila, ko je v Italiji bil prvi val, da imajo 500 mrtvih na dan (tud pokopat pa kremirat jih niso mogli), ja tud 10x več jih je kot nas, do 570 je normalno, se vam ne zdi? To nas farbajo ko pirhe za veliko noč, že leto in pol.

Malo si zaokrožil navzdol. Je bila umrljivost kar bistveno večja.

V letu 2020 se je rodilo 18.363, umrlo 23.891 prebivalcev

V Sloveniji se je v 2020 po začasnih podatkih rodilo 18.363 otrok; umrlo je v tem letu 23.891 prebivalcev Slovenije. Število rojenih je bilo za 5 % nižje kot v 2019, število umrlih pa za 16 % višje kot v 2019. V Sloveniji število živorojenih upada zadnjih deset let, naravni prirast pa je negativen od 2017 dalje. Kot kažejo začasni podatki, bo leto 2020 v Sloveniji – predvsem zaradi visoke umrljivosti v novembru in decembru – leto z najvišjim negativnim naravnim prirastom po letu 1945.

Presežna umrljivost

Presežna umrljivost (tj. presežek števila umrlih v primerjavi s povprečnim številom oseb, umrlih v preteklih letih v istem obdobju) je v 2020 v Sloveniji znašala 18,1 %. To pomeni, da je v omenjenem obdobju umrlo za 18,1 % več prebivalcev kot povprečno v letih 2015–2019. Razlika med številom umrlih v posameznem mesecu v letu 2020 v primerjavi s povprečji istih mesecev v letih 2015–2019 je bila največja v mesecu novembru (89,2 %), druga največja pa v decembru (80,9
Objavljena slika
Član KOS
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 578
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

Kaj to pomeni: da ima preveč ali premalo protiteles?

Premalo zdrave pameti... Oprosti izrazu.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... jaz priznam, da sem alergičen na maske, ki mi je najhujši in najbolj butast ukrep, ki ima tudi najhujše posledice na ljudi, tako zdravstveni kot psihično, da ne govorim o tem, da z njimu izgledamo kot totalni idioti brez kančka pameti in razuma...

... in ogromno ljudem se je v zadnjem letu z nošenjem mask psihično stanje bistveno poslabšalo in še uživajo v tem... ne moreš verjeti, da se to dogaja v 21.stoletju.

lp

joda

Urejal joda, 18.05.2021, 21:34.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Danes na prvi bencinski v At, gorivo lepo placam, grem fcat :laugh, pridem nazaj z dvema wc kuponoma, hocem narocit kavo...pravi malo preobilna (za moj okus seveda) gospodicna, da mam napacno masko gor. Recem jaz ok, mene ne zanima maska ampak kava, boste naredili? S to masko ne, pravi gospodicna (ker ni FFP2). Sem rekel hvala se obrnil in sel. Hitro google in res, jodlarji "preferirajo" ffp2.

Ampak pisem zato, da vidite, do katere mere so sprani ze ljudje v glavah. Meni osebno dol visi al dobim kavo al ne. Ce me otrok nebi cakal doma da se podruzima bi lepo zahteval njenega menadzerja. Zakaj sem smel placat gorivo s to masko? Tam pa mi ni rekla da mam napacno masko gor. Delim z vami, sharing is caring ;)

Urejal MajoR, 18.05.2021, 21:48.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 707
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Danes na prvi bencinski v At, gorivo lepo placam, grem fcat :laugh, pridem nazaj z dvema wc kuponoma, hocem narocit kavo...pravi malo preobilna (za moj okus seveda) gospodicna, da mam napacno masko gor. Recem jaz ok, mene ne zanima maska ampak kava, boste naredili? S to masko ne, pravi gospodicna (ker ni FFP2). Sem rekel hvala se obrmil in sel. Hitro google in res, jodlarji "preferirajo" ffp2.

Ampak pisem zato, da vidite, do katere mere so sprani ze ljudje v glavah. Meni osebno dol visi al dobim kavo al ne. Ce me otrok nebi cakal doma da se podruzima bi lepo zahteval njenega menadzerja. Zakaj sem smel placat gorivo s to masko? Tam pa mi ni rekla da mam napacno masko gor. Delim z vami, sharing is caring ;)

Jaz drugače nisem proti maskam, ampak če bi naletel na tako babo bi si pa še tisto kitajsko cunjo ki jo že pol leta nosim čez gobec dal dol, zanalašč, majke mi. Hvala ker si povedal, imamo tudi mi eno pot planirano v jodlarijo, pa mi je že jasno da bomo kar sendviče vzeli s sabo za na pot, ne bomo šli tam v oštarijo niti pod razno.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.