Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * - - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
7247 odgovorov v temi
loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 351
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

@loty

OK, samo nakladaš pa kritiziraš non stop. Ampak to zna vsak. Daj izstopi iz tega povprečja pa nam podaj rešitev. Pa še na vlado jo lahko potem prepošlješ. Ne samo slovensko.

Pa upoštevaj, da če gre pri tvoji predlagani rešitvi kaj hudo narobe, ni poti nazaj. Torej daj rešitev z upoštevanjem tega rizika.

Očitno nisi sposoben, niti razumet, kaj sem napisal. Vsaj glede na tvoj komentar tako sklepam. Pa brez zamere.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 514
  • Avtomobil: VW Passat CC

dobro dej, tema korona naprej

tenor.gif?itemid=5506258

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 486
  • Avtomobil: 523i

Andrej cestitam!!
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 389
  • Avtomobil: BMW

Nimam se za ful inteligentnega, so pa to na moje začudenje pred leti izmerili strokovnjaki. Ko se že tako rado sklicuje v tej temi na strokovnjake.

Dejansko ne gre za problem, ampak za načrto ustvarjanje problema iz nič. Ker problema ni, tudi rešitve ne more bit, ne pametne, ne buatste. Država ne more naredit nič glede tega, te razmere so se pripravile na višjem nivoju od ene vlade ene male državice. Ravna podobno kot vse druge države, seveda so neke razlike med ukrepi od države do države, kjer bi lahko naredili kakšen ukrep malo drugače, ampak to sploh ni bistveno.

Boljše vprašanje bi bilo, kaj lahko narediš kot posameznik znotraj te situacije, na katero nimaš vpliva. Ali nasedem tej paniki, se tresem od strahu in ta strah delim s čimveč ljudmi, da še njih prepričam, kako grozno je? Meni se zdi takšno ravnanje zelo škodljivo. Sam sem mnenja, da je to umetno ustvarjeno stanje, na katerega ne morem vplivat in tudi ne morem na njegove posledice. Bodo kakršne bodo, da nas čaka recesija, večji nadzor nad našo zasebnostjo in podobno v bližnji prihodnosti je itak neizogibno. Lahko mi pa uspe še komu pokazat, da zaradi nekega virusa problema ni, da nismo v življenski nevarnosti in naj se zaradi trenutnih razmer ne sekira, ampak poskuša čimbolj normalno funkcionirat, kolikor se pač da. Mislim, da je precej bolj koristno, da takšno mnenje povem, kot pa da sem tiho in kimam tistim, ki širijo škodljiv strah.

Kadar sem kritičen, nisem direktno zaradi ukrepov neke nepomembne podalpske vlade. Hočem samo pokazat, kako absurdni so ukrepi za problem, ki ga sploh ni. Če bi dejansko bil za trenutne razmere vzrok koronavirus, bi tudi reševanje tega problema potekalo povsem drugače. Seveda je jasno, da poteka na škodljiv način za gospodarstvo, čeprav bi šlo čisto enostavno brez škode in ustavljanja življenja. Ampak namen ni reševanje problema, ki itak ne obstaja, ampak je namen da  gremo po naprej začrtani poti v krizo, kakršno so si pač zamislili tisti ljudje na vrhu "globalne črede". Ukrepi se uvajajo samo z namenom, da se z njimi ustvarja izredno stanje. Nimamo mi izrednega stanja zaradi korone. To je samo izgovor. Pa to ne mislim samo pri nas, ampak globalno po celem svetu.

Tako pač je. Mislim, da je precej bolje biti osveščen, kot pa prestrašen.

Napisal si celo stran povedal pa nič! BLA BLA BLA

Kako pa to da v primeru svoje inteligence strokovnjakom verjameš :confused   

Ti res kar nekaj pišeš in verjameš kar ti paše kar je čisto OK dokler drugim ne pametuješ da naj se ne sekirajo ker itak ni nobene nevarnosti! Ali bi stavil svoje življenje za to tvojo izjavo?

Urejal prekov, 26.03.2020, 21:03.

Prikaži več možnosti

LiamN
LiamN
  • Uporabnik
  • Sporočil: 53

Sej kul, ukrepi so bli mal pocasni, drgac se strinjam z njimi in se je velik nardilo. 2,3 tedne karantene ok, da se folk sploh zacne zavedat in da se drzava organizira. Zdej pa tastare in rizicne izolirat, ostali pa pocas nazaj delat.

Se strinjam s tabo, ampak glede na to, da na vrh računajo čez 4-8 tednov in da “pomembnejše” ostale članice bolj govorijo o podaljšanju takšnih razmer, res misliš, da bodo v kratkem kej sprostili?
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 098

Očitno nisi sposoben, niti razumet, kaj sem napisal. Vsaj glede na tvoj komentar tako sklepam. Pa brez zamere.

Moj komentar je letel na vse tvoje poste. Sori ampak samo prazno nakladanje z vmesnim jamranjem pa nekimi teorijami zarote, rešitve pa nobene.

Imamo kar imamo in ljudje odreagirajo na stanje kot pač ljudje odreagirajo, to je človeška narava in tega ne moreš spremeniti. Torej kaj zdaj? Kako bi ti to spremenil? Ljudi in njihov reakcij ne moreš spremeniti, torej? Predlagaj torej tvojo rešitev za koronavirus problem vključno z ekonomskim problemom, ki ga prinaša... pa da vidimo. Ajde, izstopi iz povprečja. Kritizirat zna vsak.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 553
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

NE, št ljudi ki so zaprosili za podporo zaradi brezposelnosti je bilo ta teden 3 mio novih, prejšnji za 280k,...

to je tko kot bi se v enem tednu število brezposelnih v slo povečalo za 18k,....

Daleč od tega. V USA velja čisto drugačen sistem odpuščanja in zaposlovanja ljudi, tam te lahko delodajalec vrže na cesto kadarkoli se mu zljubi, ne tako kot pri nas, ko so ljudje priviti, prilepljeni in prisesani na tisti ubogi šiht, pa še z vsemi štirimi se ga oklepajo. Pri nas bi 18k novih brezposelnih pomenilo da se jih pol od tega sploh nebi nikoli več pobralo in bi se obesili na socialne transferje, tam bo pa Trump poskrbel za to da bojo dobili nazaj svoj šiht takoj, ko se tale drek umiri. Tako da za njih to ni niti približno tako velika katastrofa, kot bi bila za nas.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej kul, ukrepi so bli mal pocasni, drgac se strinjam z njimi in se je velik nardilo. 2,3 tedne karantene ok, da se folk sploh zacne zavedat in da se drzava organizira. Zdej pa tastare in rizicne izolirat, ostali pa pocas nazaj delat.

Jst predvidevam, da to bo naslednji korak. Vse nad 60, ki še delajo, bi poslal domov. Ostali so itak v penziji. Pa seveda rizične - s potrdilom zdravnika. Država krije bolniško. Problem, ki ga tukaj vidim in ne vem, kako bi ga rešil je, kako te ljudi dati v pravo izolacijo - da se lahko izolirajo tudi od drugih družinskih članov. Ker drugače to ne pomaga prav veliko.

Ostali bomo pa morali delati, ker drugače bo riknilo vse skupaj. Izpad prometa je za 90%. Potrošnja na nuli. V recesiji je recimo do 20% izpada, pa vemo koliko stvari gre u kurac takrat. En mesec sedaj je ekvivalenten večjemu številu mesecev v navadni recesiji... Sedaj pa zračunajte koliko takih mesecev si lahko privoščimo :) ECB lahko sicer printa denar, samo bo pa huda inflacija. Posledice ekonomskega kolapsa bodo verjetno res večje, kot posledice virusa. Sčasoma, seveda. Se bo pa že sedaj poznalo. Ljudje bodo sedaj pazljivi, potrošnja, tudi če jutri ukinemo ukrepe, ne bo skočila takoj nazaj na prejšnje cifre. Pač treba bo zbirat. Kruta realnost. Ni pa nič narobe oz. je po mojem mnenju prav, da se je skoraj vse ustavilo. Toliko si lahko privoščimo. Pa še lahko stisnemo in upam, da bomo.

Vse skupaj pa nič ne bo pomagalo, če samo Slovenija to naredi. TKo da brez veze da se tle kregamo kaj naša vlada dela. Ker ekonomija je globalna. Če nimaš za koga delati, nimaš kaj delati.

Sicer pa najbolj važno, da smo okužbe raztegnili, upam, da nam je uspelo. Bomo videli čez kakšen teden, dva. Če pa pride na pomoč še toplo vreme smo pa na konju. Vmes se bo tud država organizirala in povečala kapacitete v zdravstvu.

Bo pa zihr vse skupaj okrnjeno še nekaj časa. Javni dogodki, javni promet ipd .. tega še nekaj časa ne bo.

Urejal echo, 26.03.2020, 21:48.

Prikaži več možnosti
    • perobmw, jakajuka in gade uporabnikom je všeč to sporočilo

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 351
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Kako pa to da v primeru svoje inteligence strokovnjakom verjameš :confused   

Po mojem se motijo, prav tako kot glede korone.

Ali bi stavil svoje življenje za to tvojo izjavo?

Če bi mi nekdo grozil s pištolo na glavi, naj priznam, da se motim, če ne me bo ubil, potem bi mu "priznal", da se motim. Če pa misliš, če bi si upal živet normalno v tej "epidemiji" in imeti celo fizične stike z obolelimi, pa brez pomisleka. Ali si imel v mislih kaj tretjega?

Moj komentar je letel na vse tvoje poste. Sori ampak samo prazno nakladanje z vmesnim jamranjem pa nekimi teorijami zarote, rešitve pa nobene.

Imamo kar imamo in ljudje odreagirajo na stanje kot pač ljudje odreagirajo, to je človeška narava in tega ne moreš spremeniti. Torej kaj zdaj? Kako bi ti to spremenil? Ljudi in njihov reakcij ne moreš spremeniti, torej? Predlagaj torej tvojo rešitev za koronavirus problem vključno z ekonomskim problemom, ki ga prinaša... pa da vidimo. Ajde, izstopi iz povprečja. Kritizirat zna vsak.

Če bi prebral in razumel, kar sem napisal, potem bi vedel da je moje mnenje, da korona sploh ni problem. Kako naj rešujemo problem, ki ga ni.

Nič hudega, da se ti zdi, kar pišem neko brezvezno nakladanje je. Takšno mnenje ima vsak o nekem tekstu, ki ga prebere in ne razume.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Če bi prebral in razumel, kar sem napisal, potem bi vedel da je moje mnenje, da korona sploh ni problem. Kako naj rešujemo problem, ki ga ni.

Nič hudega, da se ti zdi, kar pišem neko brezvezno nakladanje je. Takšno mnenje ima vsak o nekem tekstu, ki ga prebere in ne razume.

Svašta :)

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 188
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Ali lahko kdo tole razloži...sam sem očitno preveč "trd" v glavo

Št. brezposelnih v ZDA se je povečalo iz 280k na 3.28 miljona...280k je 0.1% brezposelnih...Slovenija ima 80k brezposelnih,kar je 4%

V Delu je bilo v oktobru rečeno, da imajo ZDA najnižjo brezposelnost v zadnjih 50ih letih...to je 3.5%...to je več kot 10 miljonov brezposelnih..podatek 3.5% da tudi Google

https://www.rtvslo.s...50-letih/501425

Sedaj se je brezposelnost povečala za 10x na 3.28 miljona...to je 1%

Tudi tukaj ali mogoče predvsem tukaj. Gre vedno za manipulacijo podatkov. To v zadnjih letih zelo pridno dela tudi slovenija, ki prikazuje sorazmerno nizko brezposelnost.

Da se najti Trumpove velike govore, preden je bil prvič izvoljen, da je brezposelnost v ZDA realnik 34%! Ja. ne 3,4 ampak 34. To je govoril on sam! Po izvolitvi je tudi sam hitro prišel na zelo lepe boljše številke.

Za kaj se gre, V sloveniji je brezposelnost po moji oceni nekje 16-18%. Kako pa ta podatek prirediš? Ja simpl, tisti ki jih namensko vržeš iz zavoda jih ne šteješ več! Tko maš pol 15% prebivalstav, ki so brezposelni ampak jih zavod zavrača. (Torej v praksi zgleda tko: zamudiš 1 sestanek - te vržejo iz zavoda in se ne moreš vpisat pol leta (torej ni te v evidenci = lažni podatki za javnost))

Torej gre se za "kao iskalce zaposlitve" in ne dejanske brezposelne, ki iščejo sami npr. Vmes so tu še tisti ki ne želijo delat - in tudi niso na zavodu (teh se sploh ne šteje jasno)

Urejal e-masteR-39, 26.03.2020, 22:10.

Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 985
  • Avtomobil: 2Fast4You

Daleč od tega. V USA velja čisto drugačen sistem odpuščanja in zaposlovanja ljudi, tam te lahko delodajalec vrže na cesto kadarkoli se mu zljubi, ne tako kot pri nas, ko so ljudje priviti, prilepljeni in prisesani na tisti ubogi šiht, pa še z vsemi štirimi se ga oklepajo. Pri nas bi 18k novih brezposelnih pomenilo da se jih pol od tega sploh nebi nikoli več pobralo in bi se obesili na socialne transferje, tam bo pa Trump poskrbel za to da bojo dobili nazaj svoj šiht takoj, ko se tale drek umiri. Tako da za njih to ni niti približno tako velika katastrofa, kot bi bila za nas.

Res je. Tudi vUK kjer dela moj brat je precej drugače, od prejšnjega tedna so na čakanju in prejemajo samo 1/3 plače, lahko jih pa ju3 odpustijo. Pa je manager.

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Res je. Tudi vUK kjer dela moj brat je precej drugače, od prejšnjega tedna so na čakanju in prejemajo samo 1/3 plače, lahko jih pa ju3 odpustijo. Pa je manager.

Ja, to je tipičen primer kako statistika laže oziroma rečeno, lahko zavaja. Ista cifra pri nas in v USA (ali UK) pomeni za SLO katastofo, za njih pa vse prej kot to. Zame še ena točka za njihov sistem, fleksibilnost je v takih primerih velika prednost.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 053
  • Avtomobil: F11 530da

Na pop tv je pravkar dokumentarec o novem koronavirusu
:ok
Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 985
  • Avtomobil: 2Fast4You

Ja, to je tipičen primer kako statistika laže oziroma rečeno, lahko zavaja. Ista cifra pri nas in v USA (ali UK) pomeni za SLO katastofo, za njih pa vse prej kot to. Zame še ena točka za njihov sistem, fleksibilnost je v takih primerih velika prednost.

Razumem, ampak spike je bolanz skrbi ne da tole ne bo dobro...

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 873
  • Avtomobil: BMW V8; Kappa SW, Rexton

Ne bom se oglasil vec kot enkrat v tej temi. Pa dajmo. Tukaj se menite da naj najdemo resitev ne kritiziramo.

1. Nimamo mask...14 dni se ze jamra na to temo. Takoj je dal predlog Boxmark Kidricevo,da pozenejo sivanje mask. Od tistega dneva naprej je kot da bi podrli to fabriko-nihce sploh ne muksne vec na to temo. Se vedno iz kriznega staba jamrajo na to temo. Na novicah na Planetu meni zdaj neki trot kaze domaco proizvodnjo mask iz role WC papirja...HALO PA KDO SE TU Z KOGA NORCA DELA!?!?

2. Jansa mobilizira rezerviste!?!? Za koga ze? A kdo povzroča nemire? A je potrebno denar trosit za neke gumi-vojake zdaj,ko ga noben tako nima vec - razen elite.

3. Resitev za izhod iz te krize? Spi*dit nekam na drug konec sveta, ker kdo tega ne vidi,kaj se tu dela je ali politik ali pa v glavi bolan.

To kar zdaj nastaja je kot obdobje po vojni. Vsi bodo srečni da so še živi, slavili politiko, da so ostali zivi. Denar bo samo pri nekaj % elite sveta. Teh nekaj bogatih pacientov bo delalo z rajo kaj bodo hoteli. Kaj je lažje obladovati par % bogatasev ali vecino za silo situiranih inteligentnih ljudi?
Do novega leta si imel 1500 eur plače, zdaj bos verjetno padel na kakih 800-900eur. Krediti se ne bodo nic zmanjsali, na enkrat bo spet xyz nepremicnin na trgu. Vemo kaj to pomeni za se zivece gradbena podjetja, vse ostalo sranje bo sledilo, kot pred 12 leti... A kdo resno misli, da bo nafta se eno leto imela tako ceno,da bo elektrika se eno leto 30% cenejsa? Kdaj mislite da bomo iz prihajajocih 800eur prilezli spet na 1500eur plače? Da se bomo res vrnili vsi na stare službe nazaj čez 1-2 meseca?

Torej resitve za nastalo situacijo NI!! Ker nikoli ni bilo misljeno, da bi resitev naj obstajala. Se kak mesec bo situacija taka kot je. Potem se bo začelo z good&bad news scenarijem. Good news niste bolani-preziveli boste, bad news naucite se ziveti od zraka, ker dnarja vec ni. Male firmice, razni frizerski, lepotilni saloni bodo propadli takoj, nato gradbenistvo, avto trgovina,...
Glavni dzeki bodo postali vecji kmetje,ki imajo se zivino in poljedeljstvo vsi ostali bomo bolj ali manj hlapčevali.
Potem pa se lepota od par milionov migrantov,ki jih bojo Turki spustili cez.

Ko bodo ljudje pred naslednjo zimo spoznali da nič več nimajo...takrat se bo sele začela veselica...

Ampak brez pomena tako daleč razmišljat. Uživajmo skupaj z najbližjimi trenutno dokler imamo se polne riti.
Prihodnosti tako ne moremo uiti...

Pa ne delam nobene panike...
Samo do dobro premislite... Od kod bi naenkrat bilo toliko denarja da bi lahko financirali 2+ meseca globalnega ne-dela?!?!

Lahko noc...
Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti
    • zzigon in bmwcs uporabnikom je všeč to sporočilo

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 389

Če bi mi nekdo grozil s pištolo na glavi, naj priznam, da se motim, če ne me bo ubil, potem bi mu "priznal", da se motim. Če pa misliš, če bi si upal živet normalno v tej "epidemiji" in imeti celo fizične stike z obolelimi, pa brez pomisleka. Ali si imel v mislih kaj tretjega?

Pištola? Zakaj dramatiziraš?

In zakaj še nisi prostovoljec za pomoč v zdravstvu?

Tebe bi poslali pomagat takrat ko bi zaščitne opreme zmanjkalo, ker itak za tebe to ne predstavlja nevarnosti?

A v primeru jedrske katastrofe tudi lahko država na tebe računa ? Sej, kaj pa vejo znanstveniki o sevanju! To so izmišljotine :blabla

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 900
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ne bom se oglasil vec kot enkrat v tej temi. Pa dajmo. Tukaj se menite da naj najdemo resitev ne kritiziramo.

1. Nimamo mask...14 dni se ze jamra na to temo. Takoj je dal predlog Boxmark Kidricevo,da pozenejo sivanje mask. Od tistega dneva naprej je kot da bi podrli to fabriko-nihce sploh ne muksne vec na to temo. Se vedno iz kriznega staba jamrajo na to temo. Na novicah na Planetu meni zdaj neki trot kaze domaco proizvodnjo mask iz role WC papirja...HALO PA KDO SE TU Z KOGA NORCA DELA!?!?

2. Jansa mobilizira rezerviste!?!? Za koga ze? A kdo povzroča nemire? A je potrebno denar trosit za neke gumi-vojake zdaj,ko ga noben tako nima vec - razen elite.

3. Resitev za izhod iz te krize? Spi*dit nekam na drug konec sveta, ker kdo tega ne vidi,kaj se tu dela je ali politik ali pa v glavi bolan.

To kar zdaj nastaja je kot obdobje po vojni. Vsi bodo srečni da so še živi, slavili politiko, da so ostali zivi. Denar bo samo pri nekaj % elite sveta. Teh nekaj bogatih pacientov bo delalo z rajo kaj bodo hoteli. Kaj je lažje obladovati par % bogatasev ali vecino za silo situiranih inteligentnih ljudi?
Do novega leta si imel 1500 eur plače, zdaj bos verjetno padel na kakih 800-900eur. Krediti se ne bodo nic zmanjsali, na enkrat bo spet xyz nepremicnin na trgu. Vemo kaj to pomeni za se zivece gradbena podjetja, vse ostalo sranje bo sledilo, kot pred 12 leti... A kdo resno misli, da bo nafta se eno leto imela tako ceno,da bo elektrika se eno leto 30% cenejsa? Kdaj mislite da bomo iz prihajajocih 800eur prilezli spet na 1500eur plače? Da se bomo res vrnili vsi na stare službe nazaj čez 1-2 meseca?

Torej resitve za nastalo situacijo NI!! Ker nikoli ni bilo misljeno, da bi resitev naj obstajala. Se kak mesec bo situacija taka kot je. Potem se bo začelo z good&bad news scenarijem. Good news niste bolani-preziveli boste, bad news naucite se ziveti od zraka, ker dnarja vec ni. Male firmice, razni frizerski, lepotilni saloni bodo propadli takoj, nato gradbenistvo, avto trgovina,...
Glavni dzeki bodo postali vecji kmetje,ki imajo se zivino in poljedeljstvo vsi ostali bomo bolj ali manj hlapčevali.
Potem pa se lepota od par milionov migrantov,ki jih bojo Turki spustili cez.

Ko bodo ljudje pred naslednjo zimo spoznali da nič več nimajo...takrat se bo sele začela veselica...

Ampak brez pomena tako daleč razmišljat. Uživajmo skupaj z najbližjimi trenutno dokler imamo se polne riti.
Prihodnosti tako ne moremo uiti...

Pa ne delam nobene panike...
Samo do dobro premislite... Od kod bi naenkrat bilo toliko denarja da bi lahko financirali 2+ meseca globalnega ne-dela?!?!

Lahko noc...

Tistih večno omenjanih par % elite oz. ponavadi vsi rečejo kar 1% elite, ki nadzira svet, peščica bogatašev in ostali podobni izrazi. 1% svetovnega prebivalstva je drugače 77 milijonov posameznikov. Peščica res....

In glede nadzora nad ljudmi. Komu in kakšen nadzor pa še manjka? Kaj hočejo še imeti več od tega, kar že imajo? Imajo denar in moč, da povzročajo svetovne spremembe, kaj več jim še rabi? Ko se enkrat jasno pokaže, kdo ima nadzor in kdo smo vsi ostali, kako se bodo zaščitili pred množico, ki jih bo prej ali slej napadla, če se uresničijo tvoje napovedi? Se ne bodo morda počutili bolj ranljive, bolj osovražene, bolj pod stresom, kot sedaj? Si tega res želijo, jim to rabi? 

Ne vem no, meni se zdijo tvoje ideje zelo luknjaste.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Razumem, ampak spike je bolanz skrbi ne da tole ne bo dobro...

Sem se pa nasmejal, ko sem tole prebral... spike, kva?  :laugh

Telefon in autocorrect, ja, vem :hihi Napiši prosim še enkrak kaj si mislil, da lahko komentiram  :ok2

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 725
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Fak kera tema :)

Sem siguren da se je zraven mask povecalo povprasevanje po pomirjevalih, ker taksne psihoze pa ze dolgo ni bilo.

Sem kakih 5 dni nazaj imel obisk policije, prijavili sosedi, da se ne drzim samoizolacije. Pridejo trkajo kaki 2 minuti, zvonijo...odprem, izvolte...blablablabla..blabla...imate.list o samoizolaciji? Jaz? Nope. Kdaj ste vstopili v drzavo? Hmm...tezko recem pa tudi preverit ne gre, ker mi osebno niso skenirali :) Blablablabla...hvala in nasvidenje. Nemci pa pritiskajo da jim posljem ljudi, ovi pa doli tolko da vojsko ne posljejo na ceste. Bom pa zacel kmalu pisat knjigo, "Gripa, ovce in drek".

Urejal MajoR, 27.03.2020, 02:49.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, joda, sash in 2 ostalim je všeč