Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * - - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
7332 odgovorov v temi
dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 921
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Veš kaj porečemo na to? Da bomo sledili njihovim zgledom s pardnevno zamudo.

In ja, to je tista Avstrija o kateri si ti včeraj zapisal "Pa kaj qur...mene briga kaj imajo oni" danes jo pa daješ kot zgled.

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 631
  • Avtomobil: LEPO

Aja in kaj je bilo patriotskega pri formuliranju cen v naših najbolj turističnih krajih? Pa pri izbiri ponudnikov? Pa.... Daj, daj jaz mojim ne bom nikoli izplačal v turističnih bonih, zato da bodo potem lahko v Portorožu Italijansko kavo pili, ki je kao boljša od Barcaffe, ter jedli vloženo zelenjavo od X cenejšega ponudnika od Ete, pa ....

Se popolnoma strinjam in tudi sam preživim večino dopusta izven SLO. Pa vendar bi glede na trenutne razmere morali pomisliti na domače gospodarstvo in turizem.

Sami bom čutili posledice, sami jih bomo odpravljali in sami si lahko najbolj pomagamo.

In ja, to je tista Avstrija o kateri si ti včeraj zapisal "Pa kaj qur...mene briga kaj imajo oni" danes jo pa daješ kot zgled.

Danes piha v drugo smer  :-D

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 921
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Tako ja. S tem, da se nimam za nobenega vernika ukrepov, seveda bi tudi jaz rad "normalno zaživel", ampak smo vsi v istem dreku, gledano globalno.

Prikaži več možnosti
    • RRoman je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 480
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... itak bo zarotniki corona virusa uničila Piranska sol :)

... pa hitro si rezervirajte počitnice na morju, ker bo obala letos polna, Hrvati bodo tolkli pa rekordno sezono....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mihouca
mihouca

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 767
  • Avtomobil: e39 528i / f11 525xD

Fantje, od kdaj naprej nam pripada krizni dodatek za tiste ki delamo.

Ali dobimo kaj že z marčevsko plačo(se pravi 15.4), ali samo za april in maj (15.5 in 15.6)

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 631
  • Avtomobil: LEPO

Naj bi pripadal od 16.3. naprej. Torej če si delal po tem datumu, ti pripada za to obdobje in moralo bi se poznati 15.4.

Prikaži več možnosti

alesh
alesh

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 341
  • Avtomobil: E46 323Ci

Aleluja Herr Kurz :ok :ok Endlich eine positive Nachricht :mljask
No, sedaj pa naši ljubitelji korona ukrepov in restrikcij, kaj porečete na to? Seveda je đabe kakršnokoli veselje, če naša bedasta vlada ne bo spoznala, da je treba ukrepe ČIMPREJ ukiniti. Bog se nas usmili, zaradi dobrih 110 pacientov v bolnicah stoji cela država...

Nic bat, nasi bodo te z korono z lupo okrog iskali, pa se kakega zdravnika v kak dom upokojencev kihat poslali, da bodo lahko rekli Aha, se en je sel zarad korone, ne moremo ukinit izrednih razmer! :-D

Urejal alesh, danes, 12:01.

Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 109

Saj sem rekel, naši ne znajo razmišljati s svojo glavo, ampak samo kopirajo, zakaj jih potem sploh plačujemo?

Prikaži več možnosti

bigMIKE
bigMIKE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 084

Fantje, od kdaj naprej nam pripada krizni dodatek za tiste ki delamo.

Ali dobimo kaj že z marčevsko plačo(se pravi 15.4), ali samo za april in maj (15.5 in 15.6)

Po novem zakonu z 1.4.2020. 200 EUR mesečno, če tvoja plača ne presega 3x minimalne plače. Velja za gospodarstvo in javno upravo baje?

https://the-slovenia...n-gospodarstvo/

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 107
  • Avtomobil: E46 320Ci

Po novem zakonu z 1.4.2020. 200 EUR mesečno, če tvoja plača ne presega 3x minimalne plače. Velja za gospodarstvo in javno upravo baje?

https://the-slovenia...n-gospodarstvo/

Samo tole velja za kao krizne poklice, jaz močno dvomim da bom kot programer, ki delam od doma dobil? Oziroma niti ni pravično/nočem tega dobit, ker se meni nič ni spremenilo, tudi v normalnih razmerah lahko delam od doma, če želim.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

bigMIKE
bigMIKE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 084

Kje vidiš da piše za krizne poklice - v ZPIZ 2 so to zaposleni, ki plačujejo prispevke... preberite podrobnosti

65% v javni upravi oz. do 200% je pa druga zgodba... 

Naj me kdo iz foha popravi.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 921
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Seveda, vsako državo / Vlado, ki bo skinila te omejitve imam za vzgled....logično, rad bi delal, ne pa doma "ustvarjal" dolgove za naslednje generacije. :jok

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 107
  • Avtomobil: E46 320Ci

Kje vidiš da piše za krizne poklice - v ZPIZ 2 so to zaposleni, ki plačujejo prispevke... preberite podrobnosti

65% v javni upravi oz. do 200% je pa druga zgodba... 

Naj me kdo iz foha popravi.

Na 24 ur se spomnem ko je bila novica. Tega zakona drugače seveda nisem bral v detajle.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.