Skoči na vsebino

Korona virus, napaka ali načrtno dejanje

* * * * - 20 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14242 odgovorov v temi
voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 581
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

https://www.facebook.../nejla.biscanin

ta nedolžna rožica je iskala pozornost in jo tudi dobila, sedaj bo lahko slavna tako kot Potrč, verjetno so jo policaji še rešili predno bi ji kdo prisolil eno okol ušes

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 947
  • Avtomobil: Becikl

Ah kaj pa mi vemo. Oni se bori za naso svobodo

Ker ne nosim nikamor maske so me policaji na silo zvlekl iz avtobusa vrgl na tla in uklenl ZARADI MASKE Ljudje prosim vas zbudte se kar smo do zdej gledal po Fb po drugih državah ko napadjo ljudi ker ne nosijo maske se je to zgodil v naši preljubi Sloveniji. Voznik ki me je prijavil je pa zbežal ni se mi niti predstavil. Sem dijakinja ki se borim že od samega začetka da DIHAMO SVOBODNO!!!

Odlok, hišni red, priporočila niso ZAKON!!! Nimajo vam pravice dat kazni.

O fak tale korona je potegnla ven najslabse iz ljudi. Vsi ti kurcevi egoti ki jih je permisivna vzgojala futrala zadnjih 3p let, vutajo zdaj na plano.

Eb kup narcisoidnih egoistov.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

Glih gledam malo fb. Pa kaj ta Tanja Ribic je cist prfuknjena al kaj.ma da ne bo slucajno ona ali njen duro kakega javnega denarja dobila.

Take bedarije trosi po fb da te srat prime.

Zdej mamo dve pandemiji, covid pa idiotizem

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 666
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Zdej mamo dve pandemiji, covid pa idiotizem

... ma tu se moram strinjati s teboj... ta covid je prinesel na plano še pandemijo idiotizma, ki je tesno povezan z njim.... ljudje, ki nosijo maske, ker sveto verjamejo, da jih ščitijo pred virusi, ni več pristne medsebojne komunikacije ker se madkarji bojijo lastne sence in idiotizma, gledajo okoli sebe, če se jim kdo približa na manj kot 1 m, pa če tudi ima škafa der na sebi.... res opažam vsaj pri nas, da imamo vedno več idiotov, ki to tudi kažejo navzven, pred tem so to verjetno vedeli le sami in njihovi najbližji.... in verjetno bodo maske nosili tudi potem, ko že leta ne bodo več potrebne (no saj tudi sedaj niso) saj jih tudi tisti, ki jim predpisujejo, da jih nosijo sami ne uporabljajo, takoj ko jih ne snemajo več...

lp

jida
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 270
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Seveda, najstnica je po***** napadala voznika in mu j**** mater, potem.pa se policistom. Seveda, vsak dan se dogaja. Cisto normalno v korona casih :rofl

Drugace pa samo vprasajte Tomota, on je odvetnik vseh zdravniskih, policijskih, drzavnih, svetovnih in se marsikaterih sramotilnih potez, pomembno je samo da je zraven omenjen Covid-19.

Zenska lepo opise, da zdravnica cel cas insinuira da je mogoce le Covid in nic ostalega. Isto tudi na drugi zdravniskih instancah kjer so jo posiljali. Noben ne postavi prave diqgnoze, v ze tako slabem diagnosticnem aparatu nasega zdravstva, sedaj pa se imajo veliko povezo preko oci, rece se ji pa Covid-19.

Dobro se nam pise.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 751
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

lp

jida

lol

TO BE SMART IS A PRIVILEGE, BUT TO BE JERRY IS A GIFT FROM GOD!

Prikaži več možnosti
    • x-driver, tomazic89 in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 730
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

a) moja žena dela v trgovini in je k njej pristopil starejši gospod,ter ji zagrozil "gospodična malo bolj si morate pokrit noska z masko" . A masko je imela že tako in tako nabito čez ceu fris in nos. Nakar ji gospod razloži, da ima 81 let in ima doma mamo staro 103 leta in ne želi okužiti mame ... Žena mu je prijazno razložila, da potem najbolje da ostane doma.

b) kolega dela kot varnostnik v varnostnem centru SPAR-Ineterspar v LJ in mi razlaga da kako je folk idiotski zaradi mask, nekaj dni nazaj sta se stranki stepli, prišlo do fizičnega obračunavanaja zaradi nošenja mask. 

Tistiki, ki se čuti ogroženega naj ostane doma zaprt v svoji omari. Vsi se vozimo okoli z avtom, kolesom... pa vsi vemo, da so med nami vinjeni vozniki,divjaki...vozniki s telefoni med vožnjo.... ki statiststično in realno gledano  povzročijo XYZ nesreč v prometu s smrtnim izidom ali težkimi posledicami. Zanimovo a ne. 

Panika zmešana z pomanjkanjem pameti je kurba. 

Urejal 525iX, 23.09.2020, 05:18.

Ko gledam našega šefa, ne morem verjeti, da je nastal iz najhitrejšega spermija. :confused
Prikaži več možnosti
    • stone, Iztok Z., gusti4u in 8 ostalim je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

Pizdada ce bi moje starse policaji klicali nej me pridejo iskat, ko sem bil mladoleten, bi me mati se uklenjenga namlatila kr tam na avtobusni.

Tle ji pa starsi se ploskajo kolk je pogumna. Taka oseba kot odrasla ne bo sposobna normalno funkcionirat pri vsakodnevnih zapletih. Ni vajena da ima lahko kdaj napacno mnenje, da je storila napacno dejanje.

Smrkla se dere na soferja, ji mati ploska, smrkla se dere ba policaja ji mati ploska.

Smrkla se bo drla na nadrejenega v sluzbi in bo mislila da si zasluzi aplavz.

Kot druzba si gremo matwr jebat. Sami egoisti

Prikaži več možnosti
    • 525iX, Nixxon, Jerry in 8 ostalim je všeč

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 879
  • Avtomobil: F11

Zdaj bo pa prava 'vplivnica' :D :D

Bori se da dihamo svobodno ...  :)

ŠE ena za Potrč&Ribičevo ekipo 

Ah kaj pa mi vemo. Oni se bori za naso svobodo

Ker ne nosim nikamor maske so me policaji na silo zvlekl iz avtobusa vrgl na tla in uklenl ZARADI MASKE Ljudje prosim vas zbudte se kar smo do zdej gledal po Fb po drugih državah ko napadjo ljudi ker ne nosijo maske se je to zgodil v naši preljubi Sloveniji. Voznik ki me je prijavil je pa zbežal ni se mi niti predstavil. Sem dijakinja ki se borim že od samega začetka da DIHAMO SVOBODNO!!!

Odlok, hišni red, priporočila niso ZAKON!!! Nimajo vam pravice dat kazni.

O fak tale korona je potegnla ven najslabse iz ljudi. Vsi ti kurcevi egoti ki jih je permisivna vzgojala futrala zadnjih 3p let, vutajo zdaj na plano.

Eb kup narcisoidnih egoistov.

Jaz bi se kr sam prej oklufutal preden fotr pride do mene :D

Itak so starši krivi kdo pa drug, samo so najbrž enaki.

Pizdada ce bi moje starse policaji klicali nej me pridejo iskat, ko sem bil mladoleten, bi me mati se uklenjenga namlatila kr tam na avtobusni.

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 348
  • Avtomobil: BMW x

Jutri bo polnoletna - torej ni več otrok. Vklenili so jo na Vranskem, vstopila pa je v LJ - torej je najedala šoferju in potnikom kar nekaj časa. Policiji ni hotela pokazat dokumentov in ni ubogala, ko so jo pozvali naj izstopi ...

Kaj drugega bi lahko sledilo?

Morda se pa oglasi kakšen potnik in neodvisno pove kaj točno se je dogajalo ...

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 381
  • Avtomobil: Bmw

Ce bi bilo tole v ameriki, bi bila verjetno ze v crni vreči :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

bigMIKE
bigMIKE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 135

Malo si preberite o milenijcih, kaj je vse narobe s to generacijo in zakaj.  https://www.facebook...003162813093625

p.s.  Me zanima kako kej cigani nosijo maske, in kakšen postopek bi v tem primeru izpeljali voznik/policija/sodnija... 

Urejal bigMIKE, 23.09.2020, 07:17.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 751
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jutri bo polnoletna - torej ni več otrok. Vklenili so jo na Vranskem, vstopila pa je v LJ - torej je najedala šoferju in potnikom kar nekaj časa. Policiji ni hotela pokazat dokumentov in ni ubogala, ko so jo pozvali naj izstopi ...

Kaj drugega bi lahko sledilo?

Morda se pa oglasi kakšen potnik in neodvisno pove kaj točno se je dogajalo ...

Ta ima samo dve možnosti za kariero, ali bo kurba ali pa aktivistka.

Hecam se, nisem mislil resno. Prostitutke spoštujem.

Me zanima kako kej cigani nosijo maske

Itak da jih nosijo, vedno ko vedno ko grejo koga oropat so zamaskirani. Oni so jih nosili že celo pred korono.

TO BE SMART IS A PRIVILEGE, BUT TO BE JERRY IS A GIFT FROM GOD!

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

In seveda kdo drug kot sivilja.Screenshot_20200923_083442_com.facebook.katana.jpg

Urejal _T_O_M_O_, 23.09.2020, 07:38.

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik

#ženske#šporget

Prikaži več možnosti
    • Jerry in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 518

Lock her up

Another one,
Another one,

Permaculture thinking is “revolution disguised as gardening.”

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 765
  • Avtomobil: OOOO

Naj me nekdo razsvetli.. Korona razsaja. Vsak dan pa ma cesti, v trgovini vidim nebroj oseb, ki jim tam ni treba bit, sploh ker imajo statisticno gledano velik potencial za zaplete.
Zakaj naj bi 3je sprejeti zakoni z 10 ukrepi zajezili neodgovorno ravnanje ogrozenih skupin?

Zakaj naj bi se na celotni populaciji zaostrovalo ukrepe, ce pa je 99.996% moznosti- oz dvakrat vec kot na cesti, da prezivite?
Zakaj naj bi celotno gospodarstvo trpelo zaradi manjsine, ki ima vecji potencial za zaplete?

Tomo, ne rabis egoisticno komentirat. Cifre so jasne, statistika je zdej ze dovolj natancna, da se ve, kdo je na intenzivnih in kdo umira. Se vedno se za ogrozene ni nic kaj spremenilo, vsaj glede na mlade, ki prakticno nimajo tezav.
Prikaži več možnosti
    • Milan P in rokxy uporabnikom je všeč to sporočilo

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej za "razsvetljenje" bi dejal, da cel svet dela nepotrebno paniko, zaradi "ukrepov", samo Švedi ne. Več kot ima populacija egoistov in pametnjakovičev večje zdrahe so.  

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 842

Vsak dan se mora na cesti kot vozniki identificirati vec kot 1000 voznikov, ki jih ustavijo policisti. Vecina tudi piha. 99.99% jih ne dela problemov in sodeluje. Ena smrklja, ki misli, da je pojedla vso pamet sveta skupaj s svojimi starsi pa se kar naprej tupa o svojih pravicah. Vcasih so taksne strpali zadaj v marico in jih nepripete vozili na pohorje, pokljuko cez makadamske ovinke ter pripeljali domov malo v modricah. Ni nihce nikoli vec lapal o svojih pravicah.

Ce zivis v druzbi se je treba prilagajati, sicer ima vsak moznost se odseliti v sibirijo. Imajo polno zapuscenih vasi kjer si lahko svoj gospodar.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 765
  • Avtomobil: OOOO

Torej za "razsvetljenje" bi dejal, da cel svet dela nepotrebno paniko, zaradi "ukrepov", samo Švedi ne. Več kot ima populacija egoistov in pametnjakovičev večje zdrahe so.

Za zacetek bi moral napisat, da nisem pogovora zacel z namenom kreganja ali zagovarjanja extremov.

Ce nadaljujem; spostujem pravila vsake drzave ne glede na to kaksna so.

In ce se vrnem na mojo iztocnico; zakaj mislite, da se tiste, ki so statisticno gledano najbolj ogrozeni obravnava pri ukrepih popolnoma enako kot skupino ljudi, kjer so zapleti popolnoma zanemarljivi. Gledano lokalno in globalno.

Se enkrat: marsikdo ima svoje mnenje, svoje strahove in vrednote. Super. Ampak, ce smo ogovorni bi pa ja lahko kdo pomislil tudi na ta nacin ali se motim?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.