Skoči na vsebino

Z4 naprodaj - pozna kdo?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
Sacha
Sacha
  • Uporabnik
  • Sporočil: 38
  • Avtomobil: Se išče

Pozna kdo?

https://www.avto.net...lay=BMW Z4 2.0i

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 974
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Meni zgleda nekaj na pol tale Z4. Kaj vem...Prvi vtis je bolj ne, kot ja. Res da je cena zelo ugodna, samo iskati najcenejšega Z4 na trgu tudi ni najbolj pametno. Tudi sam opis je otroško napisan, tudi oprati ga ni imel časa kot se zagre. In tudi 2.0i motor je bolj kot ne... anemičen. 

To vse pa seveda ne pomeni, da avto ni vreden denarja. Samo je potrebno biti previden pri nakupu......

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 481
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Meni zgleda nekaj na pol tale Z4. Kaj vem...Prvi vtis je bolj ne, kot ja. Res da je cena zelo ugodna, samo iskati najcenejšega Z4 na trgu tudi ni najbolj pametno. Tudi sam opis je otroško napisan, tudi oprati ga ni imel časa kot se zagre. In tudi 2.0i motor je bolj kot ne... anemičen. 

To vse pa seveda ne pomeni, da avto ni vreden denarja. Samo je potrebno biti previden pri nakupu......

nasvet glej min. 2.5i, da ti ne bo na koncu žal... odločitev pa tvoja... :ok 

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

".Na avtomobilu so določene praskice katere pač ne motijo in ne padejo v oči." Mogoče se mi samo zdi, ali so desna vrata popraskana, kakor bi jo tiger napadel?

nasvet glej min. 2.5i, da ti ne bo na koncu žal... odločitev pa tvoja... :ok

Ma že nekaj časa jih gledam, samo so vsi po 5-6k€ dražji, pa niti ne tako bolj ohranjeni na prvi pogled, kakor ta. Plus, da jih je večina 2004 letnik. Mogoče pa se nazadnje raje odločim kupit MX-5 RF, pa bo vsaj nekaj let novejša zadeva.. 

Urejal Sacha, 12.02.2020, 12:38.

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 691
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

".Na avtomobilu so določene praskice katere pač ne motijo in ne padejo v oči." Mogoče se mi samo zdi, ali so leva vrata popraskana, kakor bi jo tiger napadel?

Ta barva je precej občutljiva.
V kolikor je načeloma ostalo ok, ga vzameš za to ceno in od forumaša, ki prodaja bon za profi poliranje v vrednosti 500eur za cca. 400eur. Dvojna zmaga :ok

https://www.bmwslo.c...-avtokozmetiko/

Urejal Silvershadow, 12.02.2020, 12:41.

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Ta barva je precej občutljiva.
V kolikor je načeloma ostalo ok, ga vzameš za to ceno in od forumaša, ki prodaja bon za profi poliranje v vrednosti 500eur za cca. 400eur. Dvojna zmaga :ok

Moral bi še preverit, če je dejansko ostalo ok. V koliko ta avto kdo pozna, so info dobrodošle. Moralo se ga bo tudi it pogledat, da se kaj več lahko reče.
Varianta s poliranjem je vsekakor opcija :D 

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 580
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Ma že nekaj časa jih gledam, samo so vsi po 5-6k€ dražji, pa niti ne tako bolj ohranjeni na prvi pogled, kakor ta. Plus, da jih je večina 2004 letnik. Mogoče pa se nazadnje raje odločim kupit MX-5 RF, pa bo vsaj nekaj let novejša zadeva.. 

Na letnik gledaš pri z4 (15+let starem avtu)  in to za eno leto razlike? Verjemi da tudi tisti sanjači ki imajo ceno 10k, bodo primorani spustiti za vsaj 2k €... ni to ravno vroča žemljica. 

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Na letnik gledaš pri z4 (15+let starem avtu)  in to za eno leto razlike? Verjemi da tudi tisti sanjači ki imajo ceno 10k, bodo primorani spustiti za vsaj 2k €... ni to ravno vroča žemljica. 

Res gledam ja. Z letnikom 2005 so bile določene napake odpravljene, ki jih je imel letnik <2004. Mogoče sem sam preveč smotan, kar se same izbire tiče, mi je tudi v splošnem entuziazem do nakupa padel... 
Vsaj 2k €? Eni res mislijo, da so žemljico iz pečice vzel.. Potem greš pa pogledat (ne omenjen avto), ima pa avto prufil gum na 1.5 mm, nikakršne zgodovine servisov, ponuja pa za 400 € popusta, če prineseš gotovino pri 10k osnovi. 

Urejal Sacha, 12.02.2020, 13:16.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 481
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Če gledaš po mazdi, pol po mojem sploh ni zate bmw e85... še vsak k je iskal poceni zajca, je na koncu dražje plačal.. no razen če se samo malo zapeljem in ga prodajam naprej... folk niti ne sklanfa za prvu avto 10k gotovine, kaj šele za drugega ali tretjega, tako da je čist vseeno kake so cene takega specifičnega avta. Ti avti imajo svoj krog kupcev, tako kot M-i ali kaj drugega, tako da kdor je resen, gre na ogled in se vidi na čem smo. Če gre gre, če ne išči dalje. Se pa kaj kmalu vid ker je vreden in ker je podrtija (obvoz). Sicer pa to je moje mnenje, če gledaš roadster vidik, potem mora biti motor pravi da je to tudi užitek (streha dol da se dober pelje, zvok,....). Dober nakup :ok

Urejal Taucher, 12.02.2020, 13:29.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Res gledam ja. Z letnikom 2005 so bile določene napake odpravljene, ki jih je imel letnik <2004.

Tega nisem vedel.. 

Jaz sem pred leti svojo A4 cabrio na koncu spustil ceno iz 11k na 7400. Pa še to edinemu ki jo je sploh prišel gledat. :crazy Dilerji in avtohiše pa so mi zanj ponujale od 4500 do 5500 če bi vzel kaj konkretno dražjega in ga dal v račun.  :metalc

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 974
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Tega nisem vedel.. 

Jaz sem pred leti svojo A4 cabrio na koncu spustil ceno iz 11k na 7400. Pa še to edinemu ki jo je sploh prišel gledat. :crazy Dilerji in avtohiše pa so mi zanj ponujale od 4500 do 5500 če bi vzel kaj konkretno dražjega in ga dal v račun.  :metalc

Res je..samo je pa tudi res, da A4 ni E85. E85 če je dobro ohranjen in nekakšno normalno/realno ceno, s pravo motorizacijo 2,5 ali 3.0....se kaj hitro proda. Je le roadster z veliko začetnico. Sam sem ga iskal nekaj časa in ga kupil. Plačal več za njega, ampak tudi dobil zelo lepo ohranjenega. Na njega še vrgel cca 1000€ in zadeva je top. 

Sicer pa e85 niti nima nekih velikih felerjev. Vse je narejeno enostavno in kar ugodno za poštimati ali vzdrževati. 

Prikaži več možnosti

hojnikb
hojnikb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 77
  • Avtomobil: F30 13' 318d

Defenitivno raje miato, če gledaš med tema dvema. Sam glej, da bo takšen, ki ni rust bucket...

BMW 318d 13' F30

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Če gledaš po mazdi, pol po mojem sploh ni zate bmw e85... še vsak k je iskal poceni zajca, je na koncu dražje plačal.. no razen če se samo malo zapeljem in ga prodajam naprej... folk niti ne sklanfa za prvu avto 10k gotovine, kaj šele za drugega ali tretjega, tako da je čist vseeno kake so cene takega specifičnega avta. Ti avti imajo svoj krog kupcev, tako kot M-i ali kaj drugega, tako da kdor je resen, gre na ogled in se vidi na čem smo. Če gre gre, če ne išči dalje. Se pa kaj kmalu vid ker je vreden in ker je podrtija (obvoz). Sicer pa to je moje mnenje, če gledaš roadster vidik, potem mora biti motor pravi da je to tudi užitek (streha dol da se dober pelje, zvok,....). Dober nakup :ok

Ni toliko stvar same cene, bolj kolikor dobiš zanjo. Gledal sem MX-5 RF (to je ta z hardtopom aka retractable fastback, ki pride cca 20k €, letnik 2016), kakor tudi e86-ko za 17k - nažalost sem bil prepočasen. Res pa je, folk, ki pozna te avtomobile, hitreje vidi, koliko je avto vreden in kateri je podrtija (tu so se forumaši že dostikrat izkazali z dobrimi nasveti, kar sem hvaležen). Pri tem primeru omenjenem zgoraj za 7k€ sem bolj oportunističen, se pravi stvar priložnosti. :) 

Res je..samo je pa tudi res, da A4 ni E85. E85 če je dobro ohranjen in nekakšno normalno/realno ceno, s pravo motorizacijo 2,5 ali 3.0....se kaj hitro proda. Je le roadster z veliko začetnico. Sam sem ga iskal nekaj časa in ga kupil. Plačal več za njega, ampak tudi dobil zelo lepo ohranjenega. Na njega še vrgel cca 1000€ in zadeva je top. 

Sicer pa e85 niti nima nekih velikih felerjev. Vse je narejeno enostavno in kar ugodno za poštimati ali vzdrževati. 

Kakšno izkušnjo si pa imel oz. kaj na kaj si potem še dal dodatnih 1k€? (razen, če si kupil hardtop :) )

Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 337

https://www.ebay-kle...416106-216-8219

Tole pa še dele dobiš zraven :laugh

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Defenitivno raje miato, če gledaš med tema dvema. Sam glej, da bo takšen, ki ni rust bucket...

Hvala za spodbudo :) Za kakšno RF 2016/2017 se tudi priporočam.  Bo lažje pozimi, če že ne pridem do E86ke.

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

https://www.ebay-kle...416106-216-8219

Tole pa še dele dobiš zraven :laugh

Ma škoda, da ja avtomatik :D 

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Ideja:

M54b30 se po 1000€ prodajajo....
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 603
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Ideja:

M54b30 se po 1000€ prodajajo....

To je super in easy swap, če bi ta Z4 bil M54B22... tako je pa v njem 2.0 4 cilinder :) 

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Ups :) se bom sam pospremil ven :)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako se vam pa zdi tisti z4 coupe 3.0 na Anetu, ja vem spredaj je bilo defenitivno nekaj čarano (žarometa z rumenimi smerniki). Mene je že večkrat mikal da bi ga šel pogledat, 3.0, coupe, ročni menjalnik... Mogoče je cena malenkost previsoka, 12-13k pa bi bil vreden greha če je kolikor solidnem stanju. :ok

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.