Skoči na vsebino

K: E63 645i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
21 odgovorov v temi
narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 803
  • Avtomobil: BMW

kupuje se BMW 635d oz. 630i. Ker je na avto.netu mizerna izbira sem se obrnil na forum, če bi se slučanjo najdel kakšen forumaš, ki bi se bil pripravljen ločiti od svoje makine :).

Išče se torej 6ica s čim več opreme, redno servisiran in vzdrževan kot se šika. Če torej mogoče poznate koga, ki prodaja omenjen avto bi prosil za kontakt..vtemo oz. Pod privat..
Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 444
  • Avtomobil: T5,kadett,SD990,RR350

635d se je v zadnjem času prodajala samo eba, črna. Trenutno je ni na avto.net, je pa bila z cca 100k km in ceno nekje 17k€.  Podatki so približni.
630i jih je pa preveč da bi si vse zapomnil, ki se prodajajo.

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

635d se je v zadnjem času prodajala samo eba, črna. Trenutno je ni na avto.net, je pa bila z cca 100k km in ceno nekje 17k€.  Podatki so približni.

Trenutna ponudba na avto.net mi ni zanimljiva, sem pa na cesti opazil par dobrih primerkov .. pred leti se je prodajala 635d z rdečo notranjost, mogoce kdo ve kam je romala?
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 899

Tega sem si jaz ogledal. Piše da je slovenski kar je sicer res ampak servisna knjiga je nemška. Koker vem če je avto slovenski je tudi servisna knjiga slovenska in prvi štempl pred prevzemom avta je od servisa/trgovine kjer je bil avto kupljen na tej servisni je bil prvi pred prevzemom avstrijski ali nemški nwm točno. Avto je bil v celoti barvan (tudi streha) edino voznikova stran ne. Na pokrovu motorja in kuferana se celo vidi kako se je kit posedel. Kuferan je imel čudne lufte obstrani. Sprednji in zadnji diski + ploščice so za zamenjat. Prvi servis je bil delan po dveh letih na na 22.000km če to drži. Ne rečem da ni možno ampak nwm kdo bi kupil 635d in delal 10.000 na leto. Na števcu jih je imel 114.000km ampak bi rekel, da jih ima še vsaj 100.000 zraven glede na videno.

Je pa ponudba 6ic na avtonetu res porazna. Še posebej modificiranih.

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 414
  • Avtomobil: BMW g30

Kaj pa črna za 16.600,00 ki je na netu. Jo je kdo,pogledal ? ali je od kakega forumaša..

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 637
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Kaj pa črna za 16.600,00 ki je na netu. Jo je kdo,pogledal ? ali je od kakega forumaša..

Po danem opisu sodec je forumas nad tabo bil na ogledu
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako, ta ze prek slik zgleda tko tko+ to da so določene fotke stare
Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 414
  • Avtomobil: BMW g30

Pol se je ne splača it gledat.....drugace pa so mamljivi kilometri in notranjost tudi

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

Po danem opisu sodec je forumas nad tabo bil na ogledu

Res je o tem je bilo govora :)

Kilometri so res mamljivi zato sem tudi šel na ogled pa še daleč nisma ampak me ni prepričal. Poleg že omenjenega tudi notranjost zanemarjena. Oprema pa tudi bolj tako tako. Poleg steklene strehe bi rekel da serijska.

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem pa ze videl eno 635d na slovenskih tablah z 450.000km, kar je tudi zabeleženo v el.bazi..bo zanimiv pogledat števc, ko bo v prodaji. Glede na možakarja, da je tuji državljan in da štanca kilometre je vprašanje če se bo sploh pojavil na netu....tako da čakam na eno realno zadevco, da pride na trg

Urejal narra, 17.02.2020, 14:14.

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem pa ze videl eno 635d na slovenskih tablah z 450.000km, kar je tudi zabeleženo v el.bazi..bo zanimiv pogledat števc, ko bo v prodaji. Glede na možakarja, da je tuji državljan in da štanca kilometre je vprašanje če se bo sploh pojavil na netu....tako da čakam na eno realno zadevco, da pride na trg

Ena 635d z 400.000+ se je lani prodajala preko avtohiše. Naložena z opremo in tudi usnje zgledalo kot novo. Mogoče se gre za istega.

Prikaži več možnosti

alesh
alesh

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 427
  • Avtomobil: E46 323Ci

Tega sem si jaz ogledal. Piše da je slovenski kar je sicer res ampak servisna knjiga je nemška. Koker vem če je avto slovenski je tudi servisna knjiga slovenska in prvi štempl pred prevzemom avta je od servisa/trgovine kjer je bil avto kupljen na tej servisni je bil prvi pred prevzemom avstrijski ali nemški nwm točno. Avto je bil v celoti barvan (tudi streha) edino voznikova stran ne. Na pokrovu motorja in kuferana se celo vidi kako se je kit posedel. Kuferan je imel čudne lufte obstrani. Sprednji in zadnji diski + ploščice so za zamenjat. Prvi servis je bil delan po dveh letih na na 22.000km če to drži. Ne rečem da ni možno ampak nwm kdo bi kupil 635d in delal 10.000 na leto. Na števcu jih je imel 114.000km ampak bi rekel, da jih ima še vsaj 100.000 zraven glede na videno.

Je pa ponudba 6ic na avtonetu res porazna. Še posebej modificiranih.

Caki... avto v celoti barvan, lastnik pa v oglasu: Avto je kupljen v SLO. Vrhunsko ohranjen, nikoli karamboliran, prva barva...
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 615
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

645i ni v izboru zaradi registracije?...

IMG_20200206_145736.jpg

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Ena 635d z 400.000+ se je lani prodajala preko avtohiše. Naložena z opremo in tudi usnje zgledalo kot novo. Mogoče se gre za istega.

Možno, bež nitranjost

645i ni v izboru zaradi registracije?...
attachicon.gifIMG_20200206_145736.jpg

Tudi to..pa z avtom bi se delalo 20-30.000km na let

Urejal narra, 18.02.2020, 00:25.

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

Caki... avto v celoti barvan, lastnik pa v oglasu: Avto je kupljen v SLO. Vrhunsko ohranjen, nikoli karamboliran, prva barva...

Pokrova motorja in kuferana ni možno zmeriti ker je iz aluminija ampak se konkretno vidijo sledi posedenega kita. Ostalo kar je bilo barvano (sovoznikova stran, streha) res niso bile velike vrednosti je pa bilo nwm zakaj. Avto je res slovenski je pa servisna knjiga nemška tudi to nwm zakaj? Prva štempilka pred prevzemom avtomobila Oberland Automobile in Farchant Nemčija.

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 917
  • Avtomobil: F82 ACS

Pokrova motorja in kuferana ni možno zmeriti ker je iz aluminija ampak se konkretno vidijo sledi posedenega kita. Ostalo kar je bilo barvano (sovoznikova stran, streha) res niso bile velike vrednosti je pa bilo nwm zakaj. Avto je res slovenski je pa servisna knjiga nemška tudi to nwm zakaj? Prva štempilka pred prevzemom avtomobila Oberland Automobile in Farchant Nemčija.

Ta avto sem si jaz ogledal pred enim mesecem. Katastrofa kaj eni prodajajo kot odličen primerek avta. Slike so nekako obetale in sem jo šel pogledat, ko je pa model odprl vrata garaže,me je pa minilo. Takoj mi je bilo jasno, da bo karoserija zjebana, ker je bilo tako tesno in razmetano in ko sem videl samo rit, sem si zrajtal, da je model umazan avto komplet obrisal s krpo. No, ko ja avto postavil ven, pa še večje razočaranje.. kot je napisal sogovornik pred mano, nepopravljana je bila samo leva stran, pa še na tej strani takšen cvik v boku, da te kap. Ostalo je bilo vse barvano, zelo šlampasto, popokan kit, sledi brušenja, po vseh fugah megla, notranjost zjahana, zanemarjena, pokrov motorja spraskan napopravljivo, notranje obloge požrte, itd. Tip pa ga dejansko prodaja kot najboljši primerek pri nas in tako vidiš kako različna merila imamo. Včasih si na kakšnem ogledu prav misliš, da si pod skrito kamero.

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta avto sem si jaz ogledal pred enim mesecem. Katastrofa kaj eni prodajajo kot odličen primerek avta. Slike so nekako obetale in sem jo šel pogledat, ko je pa model odprl vrata garaže,me je pa minilo. Takoj mi je bilo jasno, da bo karoserija zjebana, ker je bilo tako tesno in razmetano in ko sem videl samo rit, sem si zrajtal, da je model umazan avto komplet obrisal s krpo. No, ko ja avto postavil ven, pa še večje razočaranje.. kot je napisal sogovornik pred mano, nepopravljana je bila samo leva stran, pa še na tej strani takšen cvik v boku, da te kap. Ostalo je bilo vse barvano, zelo šlampasto, popokan kit, sledi brušenja, po vseh fugah megla, notranjost zjahana, zanemarjena, pokrov motorja spraskan napopravljivo, notranje obloge požrte, itd. Tip pa ga dejansko prodaja kot najboljši primerek pri nas in tako vidiš kako različna merila imamo. Včasih si na kakšnem ogledu prav misliš, da si pod skrito kamero.

Potem si pa ti ta zainteresirani kupec za katerega mi je pravil hehe. Ti si prišel na ogled v ponedeljek jaz sem bil pred tabo v nedeljo na ogledu :)

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 917
  • Avtomobil: F82 ACS

Np, tudi jaz sem bil v nedeljo zjutraj ob desetih. :)  Enako je rekel meni, da pride v ponedeljek še nekdo iz savinjske, ki je fejst zainteresiran. Mi je smrdelo, ker če bi jaz bil tako blizu in tako zagret za avto, bi šel tja takoj. Ima pa menda 3,8s 0-100. :-D  Manj kot moja upgrade-ana F82.  

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 444
  • Avtomobil: T5,kadett,SD990,RR350

Po slikah in opisu je res obetala. Ko pa berem zdele kakšno je stanje avtomobila, mi gre pa kar na smeh.

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 964

Pokrov zadaj je iz plastike pravtako sprednja blatnika...

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.