Skoči na vsebino

e30 325 xi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1 odgovori na temo
Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 020
  • Avtomobil: rižota

Pozna kdo oziroma je že šel kdo gledat? Že kar precej časa visi na avto.netu.

https://www.avto.net...815&display=BMW serija 3: 325 ix avtomatic

kako se ta avto obnese na makadamu in gozdnih cestah?

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 575
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Pozna kdo oziroma je že šel kdo gledat? Že kar precej časa visi na avto.netu.

https://www.avto.net...815&display=BMW serija 3: 325 ix avtomatic

kako se ta avto obnese na makadamu in gozdnih cestah?

Obnese se vrhunsko. Jaz sem imel tak avto 7 let, sicer z ročnim menjalnikom in 4 vratnega, ampak nima veze. Ga ni boljšega in bolj trpežnega winterwagna, kot je to. Vzdrževanja prenosa ni, jaz sem v 7 letih menjal obe zadnji manšeti, to je bilo vse. Niti olja v diferencialih ni treba menjat ker so zapore hidravlične, ne mehanske. Fantastičen, fantastičen avto. Jaz sem svojega prodal (bolje rečeno: podaril) ker ga nisem več rabil, včasih sem se vsak teden vozil iz LJ v KP in nazaj, na Primorki tak avto pozimi zelo prav pride, zdaj se pa praktično ne premaknem več iz domačega naslanjača. Aja pa še zanimivost, jaz sem svojega vedno vozil po OFF/ON sistemu, se pravi na začetku avtoceste v Ljubljani sem porinil pedalo za plin do konca in ga nisem spustil vse do Kopra. Takrat se je še dalo tako vozit (tja sem šel zjutraj in nazaj zvečer, 200 km/h v obe smeri prez problema, tudi čez tunele). Posledično je bila poraba zanimiva, 18 litrov mi je žrl na 100, to je več kot sedmica. E34 530i V8 mi je ob enaki vožnji žrl 12.5 litra, E38 740i 4.4 je pila dobrih 13, E30 4x4 pa kar 18... in to z ročnim menjalnikom, boljše da ne vem koliko bi šele avtomat cuknil :hihi

Mislim da si izvedel dovolj, če te še kaj zanima pa vprašaj, ta model zame nima skrivnosti ;)

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • Марщал je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.