Skoči na vsebino

Idealna linija (MKIII)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
265 odgovorov v temi
bLaD3
bLaD3

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 87
  • Avtomobil: Audi A4 1.9 TDi

a ga boš naslednjič ti naredu in sponzoriral? :stupid2

Z ekipo IMGDES naredimo 10x lepse in boljse.

Torej.. kje se lahko prijavim?

Smo že videli tvoj izdelek (eddy v krožnem, par slabih still-shotov ter tričetrt Sido-vega spota), pa še zdaleč ni naredil takšnega vtisa da bi lahko sedaj naš trailer označil kot slab.
Lahko pa mi dokažeš nasprotno in prilepiš kakšen boljši izdelek, ki si ga (sam)naredil. Bo šlo?

Njah, ce lahko tistemu sploh recemo izdelek.

Sem pa slišal, da je bil vaš trailer na hitro skupi vrzen, tko da bom pocaku do izida DVDja pa pol komentiral, ok?

http://www.si-gamer....es_demoreel.mov (2003 letnik, v delu nov demoreel)
http://www.si-gamer....es/exemovie.avi (zadeva dokoncana do intro dela, ostalo je prikljuceno kot org. movie.. movie ni bil dokoncan zaradi neresnosti narocnika)

Enjoy.

Mene samo zanima wtf so te povezave...ne izpise niti kok mb more se zdownloadat. Sam downloada pa downloada, sm že pr 30mb, pa še nc... torej? Mislm, ker maher si ti, da bos pol kritiziral od nekoga izdelek, k še na dobr server ne znas postavt muvijov :crazy

Movie je 100mb, demorrel pa 40.

Pa dihi model, da se ne bos zadavu.

Glede serverja.. zadeva je sigurno hostana na hitrejsi povezavi in na boljsi masini kot ta forum in vsi tvoji "palicaj chase" filmcki, ok?
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 869
  • Avtomobil: e39 530dTA

A une kroglce si sam snemu??? Wauuuuuuu!!! Svaka cast :crazy

Pomojem sem naredu sam bolsi fimcek, kot pa ti...s temi kroglcami in nekimi racunalniskimi napisi...in kaj jst vem...to ti zna svaki računalničar...

Čakam še drug movie da vidm kaj si spet spackal skupaj... mislm da ne kej prevec lepš k ta prvi od 40mb :blackeye

Enkrat e39, vedno e39!  :ok2

Prikaži več možnosti

NeRo
NeRo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 286

No dejmo no. Da ne bo ta tema postala sama kregarija. Čakamo na drift film od blade-a, medtem se pa dajmo pogovarjat o Idealni liniji.
Prikaži več možnosti

bLaD3
bLaD3

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 87
  • Avtomobil: Audi A4 1.9 TDi

A une kroglce si sam snemu??? Wauuuuuuu!!! Svaka cast :crazy

Pomojem sem naredu sam bolsi fimcek, kot pa ti...s temi kroglcami in nekimi racunalniskimi napisi...in kaj jst vem...to ti zna svaki računalničar...

Čakam še drug movie da vidm kaj si spet spackal skupaj... mislm da ne kej prevec lepš k ta prvi od 40mb :blackeye

Se raje umikam iz debate, takih pacientov res ne mislim poslusat.

Dam ti celi mesec casa da mi ustvaris tako animacijo.. lahko se pa prej pozanimas kok take stvari stanejo ce jih das delat.
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Hahahahhaha, stanejo...kok stanejo, da snemaš čitrje (cheaterje) k talajo brezvezne headshote v CSS? Dej ne nabijaj, pa daj gor kaksn avtomobilistični muvi..pa bo. Pol bom pa še kej povedal, do takrat bom pa tih...

Aja BTW: kero grafo ma to k špila :-D Ful čista slika, jst tut to meuuu :laugh

Prikaži več možnosti

NeRo
NeRo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 286

Še nekaj, potem sem off.

Če ti tako ceniš te svoje animacije, potem imej vsaj toliko rešpekta do ustvarjalcev tega filma, ker verjemi da je bilo vloženega ogromno truda in kar nekaj neprespanih noči.
Ti uletiš in brez kakršnih koli referenc zabiješ, kako bi ti to bolje naredil. Po odzivih sodeč si ispadel budala. Ampak, lej, ne skrbi. Sej veš kako pravijo - bolje ispast budala, nego iz aviona. :ok
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej veš kako pravijo - bolje ispast budala, nego iz aviona.

:umruodsmeha :umruodsmeha :umruodsmeha :umruodsmeha :umruodsmeha

Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Še nekaj, potem sem off.

Če ti tako ceniš te svoje animacije, potem imej vsaj toliko rešpekta do ustvarjalcev tega filma, ker verjemi da je bilo vloženega ogromno truda in kar nekaj neprespanih noči.
Ti uletiš in brez kakršnih koli referenc zabiješ, kako bi ti to bolje naredil. Po odzivih sodeč si ispadel budala. Ampak, lej, ne skrbi. Sej veš kako pravijo - bolje ispast budala, nego iz aviona. :ok

Lol!

Prikaži več možnosti

boosey
boosey

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 520
  • Avtomobil: LS430 / C5 Corvette

Pozdravljeni vsi skupaj. Vaš trailer sem skurcal jaz. :)

Slab je zaradi ogromnega potenciala (dobri avti, kurjenje gum, možnosti spektakularnih posnetkov, nikoli slisana glasba - to se mi zdi samo no)
v glavnem, kadri so slabi, nedinamični, neuporabni. Razen tistih dveh ki so v avtu. Pravtako sem jaz avtor tistih dveh filmckov ki ste jih tako z veseljem popljuvali :)

Torej, oba z blad3om nisva imela trenutno pri roki nič kar bi vam (laikom)
lahko dopovedalo da mislima resno, in da bi najin izdelek bil res boljši. Trenutno vama ne moreva postaviti na ogled nič drugega kot računalniško generiran video footage, zato ker se snemat ne splača. Znuca se glava kamere, popravilo le tega pa stane krepko čez 400.000sit. Za takšen event se nabavi vsaj (VSAJ) 3 kamere in eno mehanično roko. Če hočete da je posneto kot treba. Najboljsemu vozniku se menjajo desna vrata, in se namontira kamera na avto.

Kar se tiče cheaterskih posnetkov (smeh) igral sem jaz, in slika je tako popravljena (brightness/CC) da gledalec gleda v očem prijaznejšo sliko.
Odstranjeni so tudi vsi moteči elementi ki znajo motit. Aja pa glede 3d grafike. Jaz sem porabil dobro leto in pol da sem osvojil to znanje, mogoče si pa ti in vsi ostali računalničarji čudežni otroci. Takšne rabimo! :)

Ja, tako je nismo se hoteli skregat z vami, samo povedat da znamo bolje.
Če ste za to, lahko posodite kaseto, da si vzamem dol kake 10min uporbnega materiala in se naredi kak demo, da se vas prepriča ;)

Ker koliko sem opazil vam ni jasno da se znanja video editinga ne meri v
kvaliteti drift videa, ampak v kvaliteti posnetka, kadra, barv, kontrasta, Zaporedja kadrov, kasneje tudi post efektov, sinhroniziranosti z glasbo, dinamiko, zanimivosti končnega izdelka. Če pa fantje ne prenesete kritike, kot jo recimo jaz zdaj, pa vam ne morem pomagat :)
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Če še ne veš, je movie verjetno stisnjen, in zato temu verjetno tudi malo slabsa kwaliteta... ker je le-ta DVD....to kar smo pa gledali je pa predvsem divx

Prikaži več možnosti

boosey
boosey

BMW fanatik

• Uporabnik

domzalcan, verjetno imas 1% znanja ki ga imam jaz. Dobro vem kaj je kompresija, in kako je video sestavljen ter kako se ga kompresira za določene medije. V teh vodah sem že več kot 6 let, in verjemi da sem dosti predelal, obdelal in posnel :)

Kaj bi tebi mal nakazalo.. hm.. delal sm na prvitv in poptvju? :ok2
Ampak TV je štanc. nič zanimivga.
Prikaži več možnosti

misery
misery

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 174

Sam ste se pa razkurl :-D Ne vem tocno zakaj, ampak folku v gaming sceni so vsi filmi brez graficnih/zvocnih efektov totalno bedni. Sploh po tistem filmu Die hard od unga ameriskega CS klana al kaj ze. Glede na to, da smo tuki bol oldschool usmerjeni (stari avti pa to) pa pac nimamo potrebe, da bi fancy efekti kazili gole posnetke driftanja.. mi hocmo sam dim! :ok2 (pa ne se zdej obesat na moje besede, sej vem da znate :laugh)

Da se vrnemo k temi: zgleda bo hudo, edino skoda, da zdaj ne bo vec dostopen sirsi publiki na netu (prva dva dela sta cvetela po mednarodnih forumih). :)
Prikaži več možnosti

boosey
boosey

BMW fanatik

• Uporabnik

sej pa die hard ni mel dosti efektov, poznam avtorja in tudi on je proti efektom v filmu. Jaz sem kurcal kadre (em.. postavitev kamere) :]
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Kok bos sele kurcal ko bo cel DVD zunaj? :crazy

Prikaži več možnosti

boosey
boosey

BMW fanatik

• Uporabnik

hehe, sm mal razrezal trailer in iz par dostojnih shotov naredu en mini trailer :)
Sam morem nekam uploadat :]
Prikaži več možnosti

BMW-M-POWER
BMW-M-POWER

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 402
  • Avtomobil: E39 Cosmosschwarz

hehe, sm mal razrezal trailer in iz par dostojnih shotov naredu en mini trailer :)
Sam morem nekam uploadat :]

Ajde umetnik da te vidmo?' :mljask :mljask
Prikaži več možnosti

sportquattro matuszewski
sportquattro matuszewski

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 575

Slab je zaradi ogromnega potenciala (dobri avti, kurjenje gum, možnosti spektakularnih posnetkov, nikoli slisana glasba - to se mi zdi samo no)
v glavnem, kadri so slabi, nedinamični, neuporabni. Razen tistih dveh ki so v avtu. Pravtako sem jaz avtor tistih dveh filmckov ki ste jih tako z veseljem popljuvali :)

Zanima me, koliko poznaš driftanje. Si drifter? Kako veš kateri slog driftanja je dober za filmček? Kako veš, kaj ljudje, ki gledajo drift filme, želijo videti? To niso ene čarovnije, ki ti uničjo kader. Mora biti razvidno, kakšna je kvaliteta drifta, kakšen je vstop v ovinek (slog spravljanja avta v drsenje), upravljanje z avtom v ovinku in zaključek drifta. Kadri morajo biti čimbolj pristni!

Če o driftanju ne veš veliko, ne moreš govoriti o "ogromnem potencialu": "možnosti spektakularnih posnetkov" - v tistem tvojem filmčku jih ni bilo videti, tako da mi jih prosim najprej pokaži - če jih na drift področju še nisi delal, težko sodiš o "slabih, nedinamičnih in neuporabnih" kadrih ...

Povej mi še nekaj: naštej vsaj 5 tovrstnih evropskih filmov. Če jih ne poznaš, ne poznaš driftanja ...

Torej, oba z blad3om nisva imela trenutno pri roki nič kar bi vam (laikom)
lahko dopovedalo da mislima resno, in da bi najin izdelek bil res boljši.

Torej, pokaži mi vajin drift video. Ker pa vem, da boljših voznikov nimaš posnetih, ti dam dve ponudbi, ki bosta lahko dokazala vajini trditvi:

1) Na voljo vama dam ves naš material (več kot 10 ur), pač izbrala bosta tisto, kar po vajinem mnenju ni katastrofalno slabo. In naredita iz njega filmček o driftanju, ki bo vseboval enake "elemente" kot naš. Naj bi izpolnjeval naslednje kriterije: dolžina vsaj 15 minut, film mora imeti vsebino, spiker, avtorska muzika, videospot, ustrezen dvd meni, dodatki, + če bo tako dober kot pravita, ga bodo brez težav objavili v kakšnem mediju (recimo, naj bi bilo narejeno okrog 9000-10000 izvodov). Plačilo pa bo tako kot smo ga dali našemu snemalcu in montažerju Brankotu ... Recimo, da bi imela 4 mesece časa.

2) Naredita nov filmček za našo ekipo. Po vajinem okusu, z vajino kvalitetno opremo, za katero praviš da se mora pri takšnih snemanjih uporabiti. Snemali bi približno 1 sezono mobikrogov, logatca, tekmovanj, šraufanja ... Vidva uredita vse, mi samo vozimo in čakamo na filmček ... Plačano bi imela pot, hrano in morebitne nočitve - snemanje, scenarij, režija in montaža bi bili zastonj (enaki pogoji kot dosedaj), neke vrste vajina referenca. Če mislita resno, bosta katero od ponudb sprejela (vozi se praktično vedno samo ob nedeljah). Sezona se začne prej kot čez mesec dni ...

Kaj pravita?

Lp, mate
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 941
  • Avtomobil: Assless beemer

Mate čist spihan :-D

A grem še jst eno ponudbo dat? dam material slikovni ki do sedaj obstaja o mojem avtu,o izgradnji,potem samo uvajanje na progi in driftanje......nek promo video zame...v logatcu recimo da bi snemali..

sta za vidva?

mate tis pa čist ufuran v to filmsko sceno ratal :ok
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

boosey
boosey

BMW fanatik

• Uporabnik

za začetek mi je zanimiva prva ponudba :)
Me veseli da je vsaj nekdo tukaj razumen.

Res je, da muzka ni avtorska - ker nisem doma.. sem na laptopu in sem tole edino primerno našel na cdjih :) Tole sm naredu danes zjutraj preden sem šel spat :)
2h dela.

http://www.si-gamer....ift_trailer.mov

Se pa res veselim na tist obljubljen material, če je ponudnik mož beseda :)

Btw, je kdo od vas videl Lancio delta integrale driftat ? Ali jo celo posnel? To bi bilo mega ultra super kul :) Poleg tega mislim, da ste napak razumeli mojo kritiko. Kritika ni letela na kvaliteto driftanja, pač pa na kvaliteto posnetega. Niti slučajno ni v mojem interesu žalit voznike, niti avtorje tega filma. Hočem samo povedat da se da narediti bolje. In mi to znamo :D
Prikaži več možnosti

s_mande
s_mande

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 547
  • Avtomobil: BMW

za začetek mi je zanimiva prva ponudba :)
Me veseli da je vsaj nekdo tukaj razumen.

Res je, da muzka ni avtorska - ker nisem doma.. sem na laptopu in sem tole edino primerno našel na cdjih :) Tole sm naredu danes zjutraj preden sem šel spat :)
2h dela.

http://www.si-gamer....ift_trailer.mov

Se pa res veselim na tist obljubljen material, če je ponudnik mož beseda :)

Btw, je kdo od vas videl Lancio delta integrale driftat ? Ali jo celo posnel? To bi bilo mega ultra super kul :) Poleg tega mislim, da ste napak razumeli mojo kritiko. Kritika ni letela na kvaliteto driftanja, pač pa na kvaliteto posnetega. Niti slučajno ni v mojem interesu žalit voznike, niti avtorje tega filma. Hočem samo povedat da se da narediti bolje. In mi to znamo :D

LP

Ce vi vse to tako znate???Potem prosim se da postaviti ta fimcek na nevem mobi.sux ali karkoli drugam da se ga da sploh pogledati.

LP in hvala za vas trud! :-D
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.