Skoči na vsebino

Rabljen avto do 25k

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
222 odgovorov v temi
hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 015
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530GT

Pranje zarometov je pogojeno z visino lumnov ki jih zaromet oddaja. Nima veze xenon, led, laser...Pri meni je xenon/led pogoj pri nakupu. Tole nebi vzel neglede na ceno. Prebolim sedeze, menjalnik, barvo, žarometi so pa must have

Fantje verjemite mi da bo led gor :) sej sem tudi sam tak da mi je pomemben. Avto kot celota je malo drugačen od ostalih, saj je bil edini z usnjenimi R profilirani sedeži pa sport volan. Tudi notranjost mi nekaj pomeni saj jo gledam ves čas ko sem v avtu. Edini primerljiv je bil še ta spodaj, ampak rabil bom se neki časa da pridem na to kilometrino.

https://www.avto.net... Passat Variant

Uglavnem že od danes nič rumenega ne bo svetilo. Imam na F07 bixenon pa bom potegnil primerjavo.
Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 780
  • Avtomobil: F10 3.0d

Kaj pa se furas 110 po prehitevalnem pasu!!!

Po čem sklepaš, da se vozim 110 na uro? resno :D

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 581
  • Avtomobil: E61 525D

Fantje verjemite mi da bo led gor :) sej sem tudi sam tak da mi je pomemben. Avto kot celota je malo drugačen od ostalih, saj je bil edini z usnjenimi R profilirani sedeži pa sport volan. Tudi notranjost mi nekaj pomeni saj jo gledam ves čas ko sem v avtu. Edini primerljiv je bil še ta spodaj, ampak rabil bom se neki časa da pridem na to kilometrino.

https://www.avto.net... Passat Variant

Uglavnem že od danes nič rumenega ne bo svetilo. Imam na F07 bixenon pa bom potegnil primerjavo.

Je kolega za punco iskal nekaj takega..Tudi želja po dobro opremljenem.. Pa kar je šel gledat sta bila 2 scenarija.. Golič, malo km pa dobro ohranjen.. ali pa naloadan pa celi pobuškan pa z dosti km..je na koncu vzel raje golfa keri je pa te nekak bil kljub kompromisom opremljen pa nizka kilometrina..

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.