Skoči na vsebino

Rabljen avto do 25k

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
222 odgovorov v temi
urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 989
  • Avtomobil: A6 COMPETITION

Damirkos, jaz si tebe ne predstavljam v competitionu :) Zadnjič lahko, da si me prehitel, od Zadra malo naprej, črn C7, LJ tablice, skoz lepo 200, šel za njim lagano sportsko, prehiteval nisem, ker cvikam na radarje. Mam raj, da je en pred mano in tisti plača :) Malo heca.

A imaš ti akustična stekla ali navadna? Jaz imam sprednjo pa stranski sprednji. Me zanima, če je že pri navadnih tako tiho.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 744

Ah 3.0d je pac okno v svet za 2.0d. Sploh v seriji 5/a6… sej ne recem 2.0 tut prleze do 220, sam mu ni vsec bit tam… :) competition pa a6 2.0 sta dva druga avta…
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 45 020
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Damirkos, jaz si tebe ne predstavljam v competitionu :) Zadnjič lahko, da si me prehitel, od Zadra malo naprej, črn C7, LJ tablice, skoz lepo 200, šel za njim lagano sportsko, prehiteval nisem, ker cvikam na radarje. Mam raj, da je en pred mano in tisti plača :) Malo heca.

A imaš ti akustična stekla ali navadna? Jaz imam sprednjo pa stranski sprednji. Me zanima, če je že pri navadnih tako tiho.

Damir ima grafitnega C7 če se ne motim.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 710
  • Avtomobil: new age e39

Tako je. Daytona gray.

220 se pa se nisem peljal po moje. To so bolj bitdi vode.

C8 2.0d je notr zelo zelo tih. Veloce so bil notri ali zunaj?
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 394

Volvovi avtoimati so Aisin in te uporabljajo tako VW groupa, Lexus, kot BMW

https://en.wikipedia.org/wiki/AWF8F35

Se spomnim ko je kolega meu čipano 2006 E92 335i z avtomatikom...nism mogu verjet kok lepo je šaltu ta avtomat, in pa agresivno ko si hotu. Pa je zdj moj volvo 10 let mlajši, pa mu ta Aisin lahko samo svečo zraven drži. Včasih kr za brezveze mal bol na grobo dol prestavi (ne da te nalep na šipo ampak občutiš), tud v normalni vožnji ne šalta tok lepo Aisin...

Skratka je razlika v konstrukciji, kvaliteti, kalibraciji...sm reku sam pr seb pa zakaj občasno mal bolj na grobo dol vrže v prestavo, a kj narobe delam z avtom al kaj...no potem pa gledam review od savagegeese, ki je testiru še novejšo verzijo menjalnika od mojega (8 prestav vs 6) in je tud reku da občasno grobo prešalta, da ni v piko skalibriran, da se včasih na momente mal zgubi,pa je avto imel samo par tisoč km prevoženih.

Pač ZF je ZF, definitivno pa raj vzamem kak bolj grob shit od avtomatika kokr da non stop veslam te prestave v mestni gužni z ročnim menjalnikom.

Prikaži več možnosti
    • MG in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 45 020
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Tako je. Daytona gray.

220 se pa se nisem peljal po moje. To so bolj bitdi vode.

C8 2.0d je notr zelo zelo tih. Veloce so bil notri ali zunaj?

Zunaj. Sosed ga ima. Lep avto v PM, pa še S line......sam dere se pa ko stara razglašena kanta. Noter pa je tih ja.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimivo da te je to zmotilo. Jaz sem bil oa navdusen kako so skrili notri obvutek da se ne vozis z v6. V c8 je ta razlika zelo zelo zabrisana. Dokler ne pritisnes na gas seveda.
Prikaži več možnosti

snowlotus
snowlotus
  • Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: A6 3.0 BiTDI & A4 3.0 TDI

Sej to imajo vsi facelift že serijsko. Imaš pa potem opcije samo Privacy stekla zadaj, termoizolacijske IR zasteklitve + Privacy zadaj ali pa komplet zasteklitev IR in akustična, pri tej ni zatemnjenih stekel. Jaz imam to varianto IR + Privacy, pa moram reč, da je avto dosti tišji od F10 LCI 530dx, ki sem jo imel prej. Preden sem vzel A6, sem sprobal tudi 2.0 TDI Quattro, če bi bil pripravljen naredit kompromis. Potegnil je ok, glasen ni bil, poraba ista kot pri BiTDI. Je pa noter v kabini 3.0 BiTDI glasnejši od ostale motorizacije - prijetno glasnejši, tudi zunaj daje vtis, da je stroj. Vmes sem se peljal še z Allroadom 3.0 TDI, pa motorja noter sploh ne slišiš. Najtišji C7 je pa 3.0 TDI 160/200kW (ali TFSI) z IR/akustično zasteklitvijo komplet in brez šibedaha. G30 je pa tudi stopničko višje od F10, kar se tiče zvočne izolacije.
Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 572
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Za 25k€ se kupi M6 V10 ostalo je brezveze...

Urejal blackberet, 13.08.2022, 10:24.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • peropapero in kristijan123 uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 981

Ja sam se vedno si prej v splitu z a6 2.0 tdi na konc :-)
Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

Jogurt
Jogurt
  • Uporabnik
  • Sporočil: 43
  • Avtomobil: Lancer

Sam ni filinga :-D

Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 944
  • Avtomobil: E91 320d xd

Ka mi dviguje temperaturo ta poraba …2.0 tdi trosi isto kot BiTdi…pa daj pripeli da grem do Bosne in nazaj,če bo pod 10 BiTdi ti kupim enega…
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 346
  • Avtomobil: e92

Ja enega je treba tiscati na mrtvo,drugega pa lagano po gasu :)
Raje kot se prerekat,ma kdo kakšno konkretno omenjeno vozilo na prodaj?
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 818
  • Avtomobil: A6 3.0 bitdi

Dizel bi-tdi v A6 izvedbi bo kar konkretno pod 10, tako da ga lahko od mene kupis. :) Aja ni naprodaj. 9,6 je maks k sem imel na 500km pa sem vozil 200 do 220 po Hrvaški in potem 20 nad omejitvijo iz Vinice do Grosuplja, ker so naselja. Pije vec kot 2.0 samo je razlika cca dober liter.
Prikaži več možnosti
    • SILVEKK in Egon uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Dolgorocno mam na 2.0 7.4. Tudi ce bitdi spije liter vec je vredno.
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 818
  • Avtomobil: A6 3.0 bitdi

No sam sem na 8,1 pri narejenih 50.000 km. Res pa da samo relacije in skoraj nič mesta. Mesto ga ubije, rad pa ima AC in regionalne ceste.
Enak rezim voznje pri 520d f11 ki sem ga imel je bilo 7,3. Res pa da nisem vozil po AC vec kot 180 z njim, ker se je cutilo da motorju ni pasalo in bolj se je drl in bore malo dal od sebe. No pa tudi x drive ni bil. Skratka za BMW 5 je R6 dobra izbira in tudi dobi se ga za 25k. Problem rešen :)
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 572
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Meni pije 13,4l/100km ali bi tisti magnet katerega daš na cev pomagal, da bi bila poraba 13,3l/100km?

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Compact-3 in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

No sam sem na 8,1 pri narejenih 50.000 km. Res pa da samo relacije in skoraj nič mesta. Mesto ga ubije, rad pa ima AC in regionalne ceste.
Enak rezim voznje pri 520d f11 ki sem ga imel je bilo 7,3. Res pa da nisem vozil po AC vec kot 180 z njim, ker se je cutilo da motorju ni pasalo in bolj se je drl in bore malo dal od sebe. No pa tudi x drive ni bil. Skratka za BMW 5 je R6 dobra izbira in tudi dobi se ga za 25k. Problem rešen :)

To je cist realno. Je pa res da mi tudi ne hodimo v mesto
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 944
  • Avtomobil: E91 320d xd

To se pravi vi vozite na 1000 rpm in rečete porabi 5l
….no to je isto k da bi k000c merili z termometrom…
Jzt tle govorim o normalnoj vožnji prrek Ljubelja pa to ga teras pol pa po prehitevalnem blendas ljudjem naj se umaknejo..dosti casa vozim z acc in na sport mam nastavljeno,ko se ta pred mano umakne pa zacne skodilak noret…Jzt ne predstavljam pod 2500rpm in 150 konjic spije 6+…ko bom pa velik in kupil 3.0 vam sporocim kolk bo spil…
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 719
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Spet smo na porabi. 2.0TDi z 235/35 R19 Michelin PS4S in 1620 kg z voznikom vred - vsaj tako pravijo na deponiji :)

Kak se vi vozite s temi BIturboti? :)

Pripete slike za predogled

• IMG-20220805-WA0004.jpeg

Urejal MajoR, 13.08.2022, 23:14.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.