Skoči na vsebino

2. BMW Primorsko srečanje 23.5.2020 športni park Budanje

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
369 odgovorov v temi
Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 544
  • Avtomobil: R6 topless

Sem čakal kdaj se boš pohvalil in izdal, da si zmazal vse (ajvar za zobmi pa je bil čokolada ane...).
Zamočil sem in prišel med zadnjimi tako, da si imel priliko pojest še mojo porcijo.
Pa tudi kasneje sem te imel na očeh, razen za moment, ko si jih spet pospravil kdo ve koliko (čeprav sem jih v drugi rundi dobil).

@wini ti je napisal, da boš drugič plačal za 2, jaz sem ti rekel za 3, torej za 5 bo glih taprava mera :ok

No, pa saj je bil tudi pomfri odličen, z mesom iz golaža (nisi vedel, da je meso ane ;) ).

Drugič bom prišel prej, pa ni za rečt 2x, da te ne bom kje privezal, da boš gledal kako vsi jejo čevape in sladice ti pa sam vohal :evil

Urejal Sorgo, 28.05.2020, 23:56.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 778
  • Avtomobil: F30 335i

Pomfrija je slo 70kg ;)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • Sorgo in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Drugič bom prišel prej, pa ni za rečt 2x, da te ne bom kje privezal, da boš gledal kako vsi jejo čevape in sladice ti pa sam vohal :evil

:strah

Ne bo šlo, drugič se bom maskiral v hipija, si bom naložil samo zelenjavo na krožnik, zraven pa skrita torba s čevapi, ne boš nič opazil :P

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Pomfrija je slo 70kg ;)

Ni slabo, očitno sem bil jaz ob čevapih edini na kruhu :DDD

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 544
  • Avtomobil: R6 topless

Saj je bil res dobro pripravljen tako, da ni čudno :ok

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 335
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Za drugo leto predlagam ,da vsak prinese dve vreči bombonov in se jih malo pomeče tem žalostnim otrokom,kateri vsi veseli mislijo da je poroka in bodo dobili bombone dobijo pa samo kamenčke,asfalt in gumo v glavo pa še smog jih zadimi in zaplini     :-D

Urejal blackberet, 29.05.2020, 13:20.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Prfarc
Prfarc

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: bmw 116d

Mislim da ni bil nihce lacen je pa res da sem jaz narocil moji mami ki je delila hrano naj da po 5 6 cevapov na enkrat na kroznik da dobi vsak takoj vsaj nekaj potem se pa lahko pride se 10x po 5 cevapov ni panike. Enostavno je stalo v vrsti po 20 ljudi in ce bi se dalo vsakemu po 10 cevapov na enkrat bi ta dvajseti v vrsti cakal 2h da bi dobil... tudi jerrijevih 40 cevapov ni problem nisem pa mogu in niti mu jih ne bi pa 40 na enkrat ker ni fer do drugih...
Se pa vsakoleto nekaj naucimo.letos predvsem dve stvari. Da lahko zreduciram klobasice in zrezke, hrenovke in cevapi so sli odlicno v promet bi pa dodal malo dvopogonskega mesa. In pa da je treba povecat plato. Enostavno 5kg mesa na enkrat je premalo za tako maso ljudi...Ps se nekaj dodajam. Ker je nekaj malega hrane ostalo ste VSI forumasi vabljeni na rojstvo otroka ki se bo zgodil v roku 14 dni... zur bo na istem mestu prvo soboto po rojstvu ne glede na dan rojstva... tokrav vse gratis da se razumemo! Ker nebo panorame bo tuki kaj kratkega sekalo;)

Žal me ne bo zraven, ker ima moja ožja žlahta ravno na isto soboto en piknik... tako da uživajte še namesto mene! ;)
Einmal BMW, immer BMW!:cool
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 013
  • Avtomobil: focus arriba in še kaj

Kako pa veš, katera sobota bo?  :ok2

Prikaži več možnosti
    • andy, wini in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 397
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Pa, na pikniku smo se zadnji zbrani zmenili, da bo rojstni datum 4.6., tako da pade naslednja sobota :ok2 :ok2

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Prfarc
Prfarc

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: bmw 116d

Kako pa veš, katera sobota bo? :ok2

Pa, na pikniku smo se zadnji zbrani zmenili, da bo rojstni datum 4.6., tako da pade naslednja sobota :ok2 :ok2

Tako je! In ravno na 6. junija sem že zmenjen z mojo žlahto ;)

Urejal Prfarc, 29.05.2020, 17:27.

Einmal BMW, immer BMW!:cool
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.