Skoči na vsebino

Naborništvo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
69 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 409

Kje je danes un forumas, ki mi je ocital, da sem primitiven, ker sem dober teden nazaj izjavil, da svoboda ni samoumevna in je toliko vredna kolikor si se sposoben braniti! Danes imamo prepoved druzenja, izhoda iz hise, patrulje po vaseh in mestih, vojska bo dobila pooblastila policije in samo vprasanje casa so zaprtje meje razen tovornega prometa, policijska ura in prepoved voznje avtomobila.

:)

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 683

Se kdo spomni debate o pisoarjih na fdv?
Prikaži več možnosti
    • sash in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 035
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Kje je danes un forumas, ki mi je ocital, da sem primitiven, ker sem dober teden nazaj izjavil, da svoboda ni samoumevna in je toliko vredna kolikor si se sposoben braniti! Danes imamo prepoved druzenja, izhoda iz hise, patrulje po vaseh in mestih, vojska bo dobila pooblastila policije in samo vprasanje casa so zaprtje meje razen tovornega prometa, policijska ura in prepoved voznje avtomobila.

Če misliš mene, sem še tu. Živ.
Patrulje še nisem videl v naši vasi. V trgovino gremo enkrat tedensko ali po potrebi. Zaloge je za cca mesec ali dva (meso od kolin in sestavine za kruh so, drugo po potrebi).
Nobene panike. Končno imam vasaj par minut za kašno drugo obveznost poleg faksa.
Za to pa res ne potrebujem nabornistva. Malo kmečke logike pa gre.
Aja v nahrbtniku pa imam raje zapiske za faks.

Dodatek: na sprehod grem tudi normalno s punco in psom. Mi ni še noben nič rekel.

Urejal BMW_V10, 20.03.2020, 12:21.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 424
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Saj ni noben reku, da ne smes iz bajte ter na sprehod.
Drugace pa za osebe istega gospodinjstva omejitev ne velja, ima ta vlada precej kmecke pameti, verjemite.
In dajmo casu cas, kako se bodo izkazali. Ce ne bodo upravicili dviga plac, je z njimi konec, vendar verjamem v njih, kot se nikoli. :ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 552
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

To ni nič, ukrepi drugje po svetu so še mnogo hujši. Nihče ti ne brani da greš iz hiše, z avtom greš lahko kamorkoli, meje bi se morale pa zapret že zdavnaj, vključno z vsemi letališči po svetu. Ukrepi so popolnoma na mestu, oziroma so še premili.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 512
  • Avtomobil: VW Passat CC

VARDARJI SE LAH PRIJAVIJO V VOJSKO, pravi JJ

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti

Hertz
Hertz

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 277
  • Avtomobil: FWD

Lahko se pa se ne bodo, ker potem je dejansko treba nekaj delat na meji in ni več 10min fotkanja z airsoftko pol pa domov k mami na kislo župo.

So here I am in the Internet Cafe with the biggest fucking nigger I've ever seen reading every word I ty
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

To ni nič, ukrepi drugje po svetu so še mnogo hujši. Nihče ti ne brani da greš iz hiše, z avtom greš lahko kamorkoli, meje bi se morale pa zapret že zdavnaj, vključno z vsemi letališči po svetu. Ukrepi so popolnoma na mestu, oziroma so še premili.

Kot sem napovedoval, danes je kacin rekel, da je zadnji prost vikend in uzivajte, prihodnji teden se bos lahko gibal samo v svoji obcini in policijska ura. :)

Saj ni noben reku, da ne smes iz bajte ter na sprehod.
Drugace pa za osebe istega gospodinjstva omejitev ne velja, ima ta vlada precej kmecke pameti, verjemite.
In dajmo casu cas, kako se bodo izkazali. Ce ne bodo upravicili dviga plac, je z njimi konec, vendar verjamem v njih, kot se nikoli. :ok

Saj bodo ukrepi prisli od visjih instanc kot je nasa vlada. Mi vlade nimamo kot samostojne enote pac pa smo podrejeni. Naslednja stopnja pa vemo kaj je. Vojna.

. Končno imam vasaj par minut za kašno drugo obveznost poleg faksa.
Za to pa res ne potrebujem nabornistva. Malo kmečke logike pa gre.
Aja v nahrbtniku pa imam raje zapiske za faks.

S faksom si vse povedal. Levicarski student, clovek cvetja, ki v zivljenju ni rabil migniti s prstom. Nikomur ne privoscim amapk zadeva se se zacela ni.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ti raje pokaž eno fotko tvojga survival nahrbtnika, k je vedno pri roki, al kako že.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Klele imas priblizno sliko.. ne grem razkopavat svojega. Da si predstavljate.Samo to je precej hardcore, ker ima vsak svoje preference, sam imam dosti vec vlazilnih robckov za rit brisat in konzerv. Je pa s konzervami tako, ce cel cas jes zdravo in si kuhas sveze stvari bos imel po konzervah ali drisko ali bos zaprt. Jejte raznoliko :D In ne experimentirajte z raznimi proteinskimi bari in podobnimi zadevami, ce zelodec ni vajen. To ama vsi pozabijo. Gremo na treking, potovanje in zacnejo experimentirat. Bodisi z lokalno hrano, bodisi s svezim sadjem, bodisi so kul in bodo na konzervah skus, prej pa niso konzerv jedli eno leto.. :grin Treba en, dva dni na teden tudi junk food jesti. 

https://graywolfsurv...-pound-bug-bag/

Prikaži več možnosti