Skoči na vsebino

Iščem ustrezen okvir za registrsko tablico

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 556

ma kaj si nor, 15e za kos plastike za tablco. Po dva neta v merkur, prevrtaj tablco in zategni.

Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 677
  • Avtomobil: Ni (več) BMW

Če malo prebereš za nazaj, avtor teme bi rajši dal okvir, ki paše, kot nete. Jaz sem mu dal predlog, ki ustreza njegovim kriterijem. Ti pa pametuješ...

ma kaj si nor, 15e za kos plastike za tablco. Po dva neta v merkur, prevrtaj tablco in zategni.

Še najraje bi našel tak okvir, ki paše, ker to lepljenje je samo sranje potem, je pa res da lepše zgleda...

hvala vsem za konstruktivna mnenja in predloge..

Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 556

tvoj predlog je že ok, moje sporočilo je bilo namenjeno avtorju  :)

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 307
  • Avtomobil: v srcu e39

Lahko pa rešiš, kakor imam jaz na svojem. Eno ploščo prišraufaj gor namesto okvirčka, tablico pa prilepi na to ploščo.

No evo vidiš, tega se pa res nisem spomnil, sam problem je da sem doma v bloku in nimam ravno materiala niti orodja da bi mel kakšno ploščo bilokakega materiala pri roki.

Tale "okvir" 100% paše: https://www.clipitea...nnzeichenhalter

Pazi, obvezno je potrebno naročiti za velikost za avstrijske tablice in ne nemške, ker so nemške ožje, kot naše (in avstrijske)

TOOOOOOOOOO LEGENDAAAAA, tata ljubi te sine, točno to sem imel v glavi da more biti tak okvir, samo potem nisem več vedel ali sem si samo predstavljal te okvirčke, ali pa bom celo dočakal dan z pravilno nameščeno zadnjo tablico :-D  :-D  :-D  Če/ko boš kaj okoli MB, se sparkiraj kaj v moj ZS pa bova kakšen liter liter rekla :beer  :beer  :beer  :-D

Za italjan 15€ okvir za tablico, bmw 1000€ ketna.... :-D  UPS, zdaj sem šele zakorakal v sršenovo gnezdo :laugh  :laugh

Prikaži več možnosti
    • gusti4u, Vocko in Cuore Sportivo uporabnikom je všeč to sporočilo

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 898
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Znajdi se :ok2 edino časi so neprimerni za skakanje okoli...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.