Skoči na vsebino

P: E46 330i touring notranjost

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
32 odgovorov v temi
M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 084
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

Kot napisano prodam črnje usnjene sedeže za e46 električno nastavljive in z gretjem. - 100€

Sedeži so iz angleškega vozila - desni je memory.

trikraki volan z airbagom in multifunkcijo za 50€ - vzorec temni les

Strop je tudi na voljo s šibedahom - naprodaj samo obloga 30€

meglenke sprednje titan (330i) 20€ /kos

strešne sani 40€

Za kakšno manjšo stvar vprašajte, motor in podvozje ni na voljo

Za ostale info:

070 579 535 

Danijel

Če se ne javim prosim pošljite sms

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 354
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Je mogoče izpuh na voljo? Kje ima katalizatorje?

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik

motor in izpuh je na voljo od n42b20 (318i 145km)

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

To mi ne pride nič prav. Prišel bi mi prav srednji del s kati, če jih tale sploh ima tam in še ne v motornem prostoru. To je odvisno od letnika.

Hvala vseeno.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

Maticjes
Maticjes
  • Uporabnik
  • Sporočil: 163

Prosim za kaksno sliko volana na zasebno, hvala :)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 575
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

To mi ne pride nič prav. Prišel bi mi prav srednji del s kati, če jih tale sploh ima tam in še ne v motornem prostoru. To je odvisno od letnika.

Hvala vseeno.

Vsi E46 s šestvaljnimi motorji imajo katalizatorje integrirane v izpušni kolektor, to kar ti iščeš boš dobil kvečjemu na E36 328i ali na E39 528i z M52 motorjem (do 98/09).

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Nope. Z volanom na desni, imajo vsi M52TU motorji katalizatorje na podvozju, M54 pa odvisno od letnika.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nope. Z volanom na desni, imajo vsi M52TU motorji katalizatorje na podvozju, M54 pa odvisno od letnika.

To si že rekel, ja. Potem pa naroči kate iz Anglije, kaj čakaš? Ali so mogoče predragi?

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Rabljenih nikjer ne najdem. Možno, da jim kakšna zakonodaja prepoveduje prodajo, tako kot imajo nekatere države v US? Ne vem. Novi itak veš, da stanejo več, kot je povprečna E46 vredna. Dobi se nov aftermarket cel srednji del s kati za ca.250€, in samo ta, druge variante ne najdem za novega. Sam dobro veš, da je boljše rabljen original dober kat, kot pa poceni aftermarket, tako da bi rajši to, če bi bila možnost.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Rabljenih nikjer ne najdem. Možno, da jim kakšna zakonodaja prepoveduje prodajo, tako kot imajo nekatere države v US? Ne vem. Novi itak veš, da stanejo več, kot je povprečna E46 vredna. Dobi se nov aftermarket cel srednji del s kati za ca.250€, in samo ta, druge variante ne najdem za novega. Sam dobro veš, da je boljše rabljen original dober kat, kot pa poceni aftermarket, tako da bi rajši to, če bi bila možnost.

Jaz sem jih našel samo 345, lol:

https://www.ebay.co....mCondition=3000

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sicer si pa tudi tam zabluzil ko si rekel da jih imajo angleški M54 na sredini izpuha, jaz sem našel dva para in oba sta kar lepo na kolektorju. Sicer par cm bolj naprej in drugačne oblike kot pri evropskih modelih, ampak še vedno je to na kolektorju pri motorju, ne na sredini. Evo en tak primer:

https://www.ebay.co....mCondition=3000

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Za M54 sem napisal odvisno od letnika. Tako, da normalno, da si našel tudi takšnega. Ne iščem kar enih katov za katerikoli BMW, ampak kompleten srednji del izpuha s kati za E46. Ni niti enega takšnega na linku, ki si ga ti prilimal. Znam sam iskat po ebayu. Hvala vseeno.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Za M54 sem napisal odvisno od letnika. Tako, da normalno, da si našel tudi takšnega. Ne iščem kar enih katov za katerikoli BMW, ampak kompleten srednji del izpuha s kati za E46. Ni niti enega takšnega na linku, ki si ga ti prilimal. Znam sam iskat po ebayu. Hvala vseeno.

Dokler ne bom videl katov od E46 s šestvaljnim motorjem na sredini izpuha, ne bom verjel da obstajajo. Link sem ti dal pa zato ker si predpostavljal da angleži ne smejo prodajat katalizatorjev. To očitno ne drži, saj jih je kar nekaj gor. Jaz na tvojem mestu nebi čakal na angleške kate ampak bi zmontiral lepo originalne... ampak ja saj vem, nisem na tvojem mestu :D

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 280
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

A kej takega pa ni ok
https://www.schmiedm...product=SCM5254
Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik

18 30 7 518 698
R •

EU3

from Sep '00 1

24.3 lb

1.114,24 

i  18 30 7 504 359
R •

EU2

For vehicles with   EU2 exhaust emissions standard Yes S168A Or   Equipment for leaded fuel Yes S199A

from Sep '00 1

20.4 lb

1.114,24 

Tole je po šasiji če ti kaj pomaga lp

Urejal M dreamer, 24.03.2020, 15:59.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Tole bi bilo več kot OK, ampak 700 eur je previsoka cena. Potem je že boljše da jih da gor od E60 M5, pretočni so ravno tako, da se jih dobit pa konkretno ceneje, jaz vem za nekoga ki jih da za 250 eur. So točno taki, samo brez kolektorjev, ki jih on itak ne rabi:

Pripete slike za predogled

• e60m5kati.jpg

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 101

Tam kjer imajo navadne E46 coupe prvi lonec, ima E46 M3 200 celični katalizator, na navadnega coupeje pa pašejo vse krivine kompletnega srednjega dela. S tem da dobi se jih ugodno, jaz sem dobil cel srednji del za 100eur pred leti, ko sem imel 330ci.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Tam kjer imajo navadne E46 coupe prvi lonec, ima E46 M3 200 celični katalizator, na navadnega coupeje pa pašejo vse krivine kompletnega srednjega dela. S tem da dobi se jih ugodno, jaz sem dobil cel srednji del za 100eur pred leti, ko sem imel 330ci.

Časi ko so bili katalizatorji poceni so na žalost že davno mimo, cene so šle v zadnjih 10 letih tudi za 1000% gor. Govorim o odkupnih cenah, realno so zdaj nekje 400% višje kot 10 let nazaj, ampak so še vedno visoke in bojo še zrasle ko bo tale kriza mimo. Če dobiš kat od E46 M3 za 100 eur si zmagal, najcenejši je na ebayu 550 eur.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Dokler ne bom videl katov od E46 s šestvaljnim motorjem na sredini izpuha, ne bom verjel da obstajajo. Link sem ti dal pa zato ker si predpostavljal da angleži ne smejo prodajat katalizatorjev. To očitno ne drži, saj jih je kar nekaj gor. Jaz na tvojem mestu nebi čakal na angleške kate ampak bi zmontiral lepo originalne... ampak ja saj vem, nisem na tvojem mestu :D

Saj ni treba verjet, kakor hočeš. Meni je vseeno. Glede tega zakaj ne najdem gor tega rabljenega, kar iščem, sem pa pač očitno napačno ugibal. Se nisem nič ukvarjal s tem, zakaj jih ni za dobit, vem samo da nisem uspel nobenega najt.

Jap, nisi na mojem mestu. Moji izpušni kolektroji so za stran, v bistvu so že pri ciganih. Recimo, da hočem to priložnost izkoristit za nek eksperiment, kako bo vse skupaj izpadlo. Od manj zadrževanja temperature v motornem prostoru, do lažje menjave kolektorjev in katov, drugačnega zvoka z enim loncem manj.

Ja poznam. Sem imel dolgo skomine po točno tej zadevi, je bila kar nekaj časa celo v akciji še ceneje kot to, ampak sem se na koncu odločil, da ne, ker ni street legal.

Vglavnem škoda nekaj pametovat v tem oglasu, sem že mislil naročit tisti aftermarket srednji del iz UK, pa sem videl tale oglas in vprašat ne škodi. Tako bom zgleda primoran vseeno naročit tisto, kar sem imel prvotno v planu. In to je to. Zdaj pa pustimo prodajalcu, da prodaja.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 871
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Zakaj pa schmiedmann ni street legal? Princip je isti kot to kar hočeš ti gor dat kar pa tudi ni original za tvoj avto. Kati so, pline ziher naredi. To je to.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.