Skoči na vsebino

Idrive software downgrade

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
fishon1
fishon1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: Bmw F11

Pozdravljeni,

nujno bi rabil tale software če ima mogoce kdo, za downloadat ni dobesedno nikjer. Po inštalaciji kamere mi ne deluje vse tako kot je treba pa sumim software.

UPD05062 (23.1 MB) Update for vehicles with production date from March 2014 to present

UPD05021 (33,6 MB) Update for vehicles with production date from July 2012 to February 2014

Hvala!
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 208
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

kolikor vem je to software samo za multimedijo, dvomim da vpliva tudi na kamero. SW za iDrive je cisto nekaj druga

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

fishon1
fishon1
  • Uporabnik

Hvala za odgovor, sem nasel pri updejtu software downgrade tko da sem probal pa je isto.

Namrec po instalaciji kamere ne morem vec aktivirsti v meniju npr instrument cluster display, datum,... . Tudi ce kamero odklopim in vezem mimo je isto... kaj bi to bilo?
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 260
  • Avtomobil: BMW

Če si se kaj z gretjem sedežev igral v zadnjih časih zna biti to.......

Prikaži več možnosti

fishon1
fishon1
  • Uporabnik

Ne, sedaj je bila izkljucno samo namestitev kamere in modula, ter vezava plug and play. Kamera deluje normalno. Dejansko ne deluje datum in ura na navi zaslonu in pa display na stevcu (telefon oz. izbira oseb za klicanje in pa menjava glasbe ter radijskih postaj -na stevcu )ker ga ne morem obkljukati. Je mozno da je potrebno samo kodiranje ali kaksna druga solucija...
Prikaži več možnosti

fishon1
fishon1
  • Uporabnik

Sem kontaktiral Schumija katerega ste omenjali v nedavni temi in pravi, da je lahko softwerska napaka, se pravi se samo skodira ali pa je kakšen kabel poškodovan oz. ni priklopljen. Bo uredil ko bo konec "virusa". 

Hvala za odgovore. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.