Skoči na vsebino

X5 e53

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 561
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry rabljen star avto za 5% cene novega, pa,kaj ti pričakuješ, da bo skoraj nov ali kaj ???

Po čem sklepaš da pričakujem da bo kot nov, a sem to kje napisal?

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 351
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Jerry rabljen star avto za 5% cene novega, pa,kaj ti pričakuješ, da bo skoraj nov ali kaj ???

Here we go again... :napaka

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 351
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

V avtohisi iz prvega oglasa dela nas forumas @gale

Pisi mu ZS in ga povprasaj kaj o avtu

Pri temu na desnem sprednjem koncu je očitno novejši žaromet in lufti pri havbi ne štimajo na tej strani. Tudi zadnji desni vogal, mi zgleda nekam sumljiva linija, ampak nisem 100%. Slike desnega boka pa ni. Verjetno je pri vnosu oglasa "prišlo do napake", da ni bil karamboliran. Sam bi bil pri ogledu pozoren na desno stran, ali je šlo tu morda za kakšne hujše poškodbe, ki bi lahko nepopravljivo vplivale na vozne lastnosti.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

Coa164
Coa164
  • Uporabnik
  • Sporočil: 11

Pri temu na desnem sprednjem koncu je očitno novejši žaromet in lufti pri havbi ne štimajo na tej strani. Tudi zadnji desni vogal, mi zgleda nekam sumljiva linija, ampak nisem 100%. Slike desnega boka pa ni. Verjetno je pri vnosu oglasa "prišlo do napake", da ni bil karamboliran. Sam bi bil pri ogledu pozoren na desno stran, ali je šlo tu morda za kakšne hujše poškodbe, ki bi lahko nepopravljivo vplivale na vozne lastnosti.

Itak nemorem pogledat ga dokler se situacija ne umiri, nedelajo so zaprti.. hvala za nasvet na kaj biti pozoren
Prikaži več možnosti