Skoči na vsebino

Ocenitev vrednosti bmw e90

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
Adro1995
Adro1995
  • Uporabnik
  • Sporočil: 77
  • Avtomobil: E90

Veste kaj me zanima, eni k recimo rečejo za ta avto da je vreden 6k,a vi vozite avte za 100k?
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 271

Znesek ki je ocenjen na nemškem Eurotaxu, je itak nižji od dejanske prodajne cene...

Jaz sem svoje mnenje podal, verjetno se da dobiti tudi nekaj več..

Za omenjene prodajne vsote, pa predlagam da se vozilo da na avto.net,pa nastavi taka cena,kot nekateri

tukaj navajajo 8-9k..

Vsi dilerji ki uvažajo F serije,letnikov  2012,2013 dvomim da plačujejo kaj dosti več za takšne primerke.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 529
  • Avtomobil: E91 320d xd

Jzt sam lepo rekao da ti bo žal.
Eno je da ti na ogled pride nekdo k hoče kupit prvič v življenju BMW, drugo da ti das na bmw Forum...
BMW ljubitelji ne povohajo nič pod 320,pa se tapravi ne kupujejo brez M pakata..sem mnenja da če kupuješ BMW brez M paketa,kupi vw, cenejši je.
Jzt osebno mam e91 320d xdrive,2009 m Sportpaket in prevoženih 260xxx.. avstrijski..
Ga ne bi zamenjal za tvojega,al pa za passata 2015 k ga ima drug član familije..
No hard feelings, izkoriščam slobodo komentiranja..

Urejal Bmwe46mb, 22.03.2020, 12:57.

Prikaži več možnosti

Adro1995
Adro1995
  • Uporabnik

Usaj dolgčas nam mi v času karantene, meni je bil cilj da ima malo kilometrov in da je brez večjih težav, nažalost tisti cajt k sm ga kupoval ni blo nič normalnega v ponudbi. Če bi bilo bi kupil 320  :ok2  drugače js tudi nebi zamenjal v obratni smeri, namreč noben karavan mi ni nikoli bil usec  :-D

Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 323
  • Avtomobil: 330i

Veste kaj me zanima, eni k recimo rečejo za ta avto da je vreden 6k,a vi vozite avte za 100k?

Kakšno ma to vezo, jaz govorim iz lastnih izkušenj ker sem podobno 318d prodajal pred kratkim.

Če si opazil se že F3x dobi za pod 10000€ oz. če sem natančen se začnejo že pri dobrih 8000 eurih,

lp

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 235
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Vse veš in sprašuješ? Zdj je tako vseeno za kolk ga boš dal na net ker ga boš težko prodal. Realno pa boš videl ko se stvari umirijo...

Točno tako. Pred enim mesecem še pred vso norijo pa so bile E90/91FL že na razprodajah (tudi z nastavljeno ceno krepko pod 5k) tako da srečno z začetkom nad 7k. 

Urejal bvogri, 22.03.2020, 13:15.

Prikaži več možnosti
    • boripi je všeč

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 387
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Pravi forumaski hardcore BMW ljubitelj sploh ne gleda nič pod 6 cilindrov, tako da tudi 320d, odpade. Malo manjša žalost kot 316d je, to je pa to.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 529
  • Avtomobil: E91 320d xd

Pravi forumaski hardcore BMW ljubitelj sploh ne gleda nič pod 6 cilindrov, tako da tudi 320d, odpade. Malo manjša žalost kot 316d je, to je pa to.

Pa dobro,so želje ,ni denarja..
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 129
  • Avtomobil: Z4

V prvi objavi je vse ostalo navedeno razen za katero motorno izvedbo gre? (sem potem videl na pokrovu prtljažnika, da je 316d, če seveda to drži)?

Prikaži več možnosti

Adro1995
Adro1995
  • Uporabnik

316d je ja

Prikaži več možnosti

Florjan10
Florjan10
  • Uporabnik
  • Sporočil: 10

kupi kdo mojga e90 2011  :-D  prodajam

316d :ok2
Prikaži več možnosti

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 167

Ne obremenjuj se z komentarji in z temi,ki so obsedeni z M paketom ,potem pa pri vsakem trgovskem centru in jami  gledajo ,če je kaj polomljeno ,ter čutijo vsaki kamen na zadnjici.M paket je mišljen za  nad 300 hps, vendar so ga dali v  konfigurator zaradi povpraševanje za tiste,ki nimajo denarja za močne motorje. .Avto je vreden vsaj 8k in ga ni za primerjati z zvoženimi iz tujine.Ravno Švaba bo nad 200k vlagal v avto.Proda ga dilerjem kateri potem vgradijo dele iz karamboliranih in prodajo  v  Jugo in vzhod.Se bo že našel kdo ,ki ga bo kupil,če je res lep in brezhiben. 6k je nekje šest plač za dobrega pa osem tudi veliko.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.