Skoči na vsebino

K: E60/E61 525d ali 530d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
16 odgovorov v temi
Krenclovk
Krenclovk

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: E46, E60

Morda kdo prodaja kako e60/61 525d ali 530d, ki ni na avtonetu do cca 9-10k€. Ali pa morda kdo pozna koga, ki bi prodal kak dober primerek.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 591
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Morda kdo prodaja kako e60/61 525d ali 530d, ki ni na avtonetu do cca 9-10k€. Ali pa morda kdo pozna koga, ki bi prodal kak dober primerek.

A na avtonetu res ni nič pametnega? Meni se zdi, da je tega kar nekaj.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Krenclovk
Krenclovk

Začetnik

• Uporabnik

Šel sem jih pogledat 8 iz avtoneta in je res dober samo eden, ki je od prvega lastnika ampak me moti, da je PFL in stari avtomatski menjalnik. Sicer nimam izkusenj z BMW avtomatiko ampak kolikor sem prebral so boljsi v FL modelih. Naj me kdo popravi, če se motim.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Šel sem jih pogledat 8 iz avtoneta in je res dober samo eden, ki je od prvega lastnika ampak me moti, da je PFL in stari avtomatski menjalnik. Sicer nimam izkusenj z BMW avtomatiko ampak kolikor sem prebral so boljsi v FL modelih. Naj me kdo popravi, če se motim.

PFL in FL menjalnika sta zelo podobna, kljub temu da je upravljanje različno. Po trpežnosti ni nekih razlik, če ti je to kdo rekel nima pojma, edino tista tanova ročka malo lepše sede v roko. Kateri pa je tisti, ki ti je bil všeč?

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Krenclovk
Krenclovk

Začetnik

• Uporabnik

Tale je bil do sedaj od ogledanih edini, ki mi je nekako padel v oko. Je pa res, da tudi oprema ni neka. Vseeno imam raje dobero vzdrževano vozilo, kot pa nevem kok opreme.

https://www.avto.net...5: 530d touring
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Tale je bil do sedaj od ogledanih edini, ki mi je nekako padel v oko. Je pa res, da tudi oprema ni neka. Vseeno imam raje dobero vzdrževano vozilo, kot pa nevem kok opreme.

https://www.avto.net...5: 530d touring

Potem ga pa vzemi, ne čakaj. Tudi opremo ima čisto solidno, ni golič in če je res kar piše (220k km, prvi lastnik), bo še dooooolgo delal. Cena je za take kilometre in za prvega lastnika zelo ugodna.

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Krenclovk
Krenclovk

Začetnik

• Uporabnik

Kot sem sam pregledal na hitro (pomeril lak, priklopil na tester, pregledal na hitro okrog motorja, diski...) zgleda korektnen. Tudi servisiran menjalnik. Če ne najdem nič primerljivega potem bo na koncu kar ta.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kot sem sam pregledal na hitro (pomeril lak, priklopil na tester, pregledal na hitro okrog motorja, diski...) zgleda korektnen. Tudi servisiran menjalnik. Če ne najdem nič primerljivega potem bo na koncu kar ta.

Saj ti pravim, nimaš kaj čakat. 

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 104
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Saj ti pravim, nimaš kaj čakat.

Razen da odprejo tehnični :-D
Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Razen da odprejo tehnični :-D

Za prepis ja, za to da daš aro pa ne rabiš tehničnih.

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 743
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

kolikor sem prebral so boljsi v FL modelih. 

Mehansko sta bolj kot ne enaka.

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 349
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Če bi kdo imel E61 jaz ponudim svojo, saj se nikakor ne morem navadit avtomatika. Je pa 2005 525dA. Ima naknadne M tech odbijače. Športne sedeže z gretjem, športni volan, shadowline, navigacijo, xenon, PDC itd. Drugače sem z njo zelo zadovoljen. Dam jo za 4k.

Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 221
  • Avtomobil: Vespa-Cannondale

Za to ceno naj ti brezplačno doda še en komplet platišč, da ti jih nebi dodatno prodajal, saj ni ravno malo denarja za 13let star avto.Kar pritisni na prodajalca :blackeye

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

Drifter
Drifter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Avtomobil: tri superce pa sixpack :)

Moj se bo v kratkem prodajal. Samo da tale "viroza" malo izzveni, da lahko potem tudi sam v miru kupujem dalje.
530d 2007 (facelift), 181000km, kupljen od sodelavca ki je bil prvi lastnik. Od "pomembnejše" opreme je sport paket, el.sedeži in volan + memory + gretje, zunanji m-optik, profi navigacija, bixenon in nerabljena original vlečna kljuka hehe. Trenutno je na zimskih original 17-kah, zraven pa sodijo še original style 135m 18 col z letnimi gumami, oba kompleta sta vožena 1 sezono. Okvirno za ceno bi rekel da dobrih 8 jurjev.

Več o avtu tukaj:

https://www.bmwslo.c...-2007-e60-530d/

Urejal Drifter, 25.03.2020, 23:13.

971779.png Understeer is when the driver is scared! Oversteer is when the passengers are scared!
Prikaži več možnosti
    • Krenclovk je všeč

Krenclovk
Krenclovk

Začetnik

• Uporabnik

Moj se bo v kratkem prodajal. Samo da tale "viroza" malo izzveni, da lahko potem tudi sam v miru kupujem dalje.
530d 2007 (facelift), 181000km, kupljen od sodelavca ki je bil prvi lastnik. Od "pomembnejše" opreme je sport paket, el.sedeži in volan + memory + gretje, zunanji m-optik, profi navigacija, bixenon in nerabljena original vlečna kljuka hehe. Trenutno je na zimskih original 17-kah, zraven pa sodijo še original style 135m 18 col z letnimi gumami, oba kompleta sta vožena 1 sezono. Okvirno za ceno bi rekel da dobrih 8 jurjev.
Več o avtu tukaj:https://www.bmwslo.c...-2007-e60-530d/

Več o avtu tukaj:https://www.bmwslo.c...-2007-e60-530d/

Sem ti pisal na ZS

Urejal Krenclovk, 26.03.2020, 17:10.

Prikaži več možnosti
    • Drifter je všeč

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 185
  • Avtomobil: bel traktore

Zasavje, Izlake....pa Valvazorjeve ruševine. Avta pa še nisem opazil na cesti.

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

Drifter
Drifter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Avtomobil: tri superce pa sixpack :)

Zasavje, Izlake....pa Valvazorjeve ruševine. Avta pa še nisem opazil na cesti

Skoraj vsak dan je ob 5.30 in 15.00 na relaciji Trbovlje - Ljubljana  :-D  Se pa večinoma vozi pohlevno v koloni in dokaj netipično za BMW ne leti po bankini mimo dolge kolone v škarje, s pestjo čez šipo in dolgimi lučmi ter meglenkami.  :laugh  

971779.png Understeer is when the driver is scared! Oversteer is when the passengers are scared!
Prikaži več možnosti
    • DreamBMW je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.