Skoči na vsebino

P: Beisan set za dvojni VANOS M54

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
21 odgovorov v temi
RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 239

VTEC sistem je pa povečanje mešanice v cilindru.. tema za kam drugam :ok

Res nisem iz vod avtomehanike in res imam minimalno znanje ce ne se manj, ampak VTEC hidravlicno spremeni kot glavne gredi in ko je aktiviran se podaljsa odprtje vsega pri tem je tudi porast moci.

Vanos pa tudi dvomim kot je napisano visje od uporabnika da bi moral imeti VTEC kick to bi kvecjemu nakazovalo na ne pravilno delovanje saj vanos skrbi po mojih info glih zato da ni kick efekta ampak da je zvezno pospesevanje v celotnem obmocju  ali pac?

A da te sete kupujete mate motorje m52 tu z 500kkm najmanj ali?

Urejal RALLIART, Včeraj, 10:53.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 340
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Moj je imel recimo ca. 250k na števcu (točnih km se res ne spomnim), ko sem jih menjal in so bili več kot potrebni menjave. V realnost kilometrov ne morem bit 100% prepričan, če nisem 1. lastnik, sem recmo 90% glede na pogovore z obema prejšnjima lastnikoma v Sloveniji, kjer so se njune informacije o kilometrih ujemale, ter zapise v servisni knjigi iz tujine. Sem pa prepričan, da nit blizu 500K jih ni mogel imet. Je bilo na avtu preveč prvovgradnih delov, ki ne bi nikoli zdržali toliko km. Je kdo že videl recimo oljni spearator, ki bi zdržal 500K? Moj je pri dobrih 300K na števcu še vedno prvovgradni in že to je čudež.

Olje je tudi bilo na tem motorju menjavano redno, ker pod pokrovom ventilom je bilo vse lepe zlate barve, ko sem ga dol pobral. Da ne bo kdo izgubljal časa s pisanjem, da so se oringi morda uničili zaradi škrtarjenja pri menjavi olja.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.