Skoči na vsebino

Krizno recesijski starodobniki

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
558 odgovorov v temi
žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 736
  • Avtomobil: bmw m3

Mislim da je ena na avto.net trenutno iz Idrije 2k eur. Problem so samo zadnje preme, pri vseh krepa obnova pa ni tako siurna kar sem bral po forumih.

Nekaterim je kmalu po obnovi zacela spet delat probleme.

sploh vse kar je obnovljeno pri vargaland, le glih če misliš prodat avto nasledje 10 dni

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 251
  • Avtomobil: 159 TI

Tako bi takoj imel, a me je preveč strah... tak da si ne upam nič več, kakor da pogledam slike: Citroen CX 25 GTI Turbo 

1280x960.jpg

https://www.autoscou..._campaign=share

Ta pravi je CX 25 GTI Turbo 2. Tega bi jaz mel.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 376

Kater koli že, to je še neosvojena trdnjava. Pa sem že večkrat vrgel oko nanjo. Ali Prestige letnik 1979-80 ali pa Turbo 2 1988-89.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 825
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Na autoscout je ena Prestige Turbo 2... tudi zanimiva, zaradi notranjosti.

Čeprav pri je meni GTI Turbo 2 absolutno najbolj zaželena... ker je pač GTI :-D

Samo za CX si preprosto ne upam niti pomisliti, da bi ga nabavil... zna biti prevelik zalogaj.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 251
  • Avtomobil: 159 TI

največji problem so kape teleskopov. Teh se ne dobi sploh več. Davna leta nazaj jih je gumiral en Hrvat, pol pa tudi ta ne. Sem imel XM V6 12 v in enega 24v full loaded in sem s težavo dobil te kape. Pol sem zgubil potrpljenje z iskanjem delov za 24v in sem oba prodal.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

1990 Corvette Convertible za 1.700 usd  :crazy

https://orangecounty...l?lang=en&cc=gb

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Slikano iz pick-upa, v vožnji mimo parkiranega avta... po mojem je tudi v USA mladini dolgčas, in šopa fekj oglase :laugh

PS: zadnje desno kolo stoji čudno, ali se samo meni zdi?

00u0u_kiMoHIl0gLQ_1200x900.jpg

Kako je sedaj z uvozom oldtimerja... za 30 let gledajo letnico ali tudi mesec/dan?

Urejal LEO37, 31.03.2020, 16:18.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Slikano iz pick-upa, v vožnji mimo parkiranega avta... po mojem je tudi v USA mladini dolgčas, in šopa fekj oglase :laugh

PS: zadnje desno kolo stoji čudno, ali se samo meni zdi?

Kako je sedaj z uvozom oldtimerja... za 30 let gledajo letnico ali tudi mesec/dan?

Mislim da ne gre za dolgčas in fejk oglas, ampak bolj za to, da so Američani leni ko fuks (nekateri - sploh Kalifornijci)  :-D

Kolo res stoji postrani, lahko da je roka skrivljena, cena je pač temu primerna. Lahko pa tudi da je bil v skladišču in so ga ven postavili z viličarjem, v tem primeru tudi lahko kolo tako stoji  :)

Z uvozom je pa tako, avto ne glede na to kateri mesec in dan proizvodnje je, vedno mora bit star POLNIH 30 LET, če želiš uveljavljat oprostitev dajatev zaradi statusa oldtimerja. Tako da za tele 90 letnike jih je boljše pustit v USA do konca leta (če imaš nekoga tam, seveda), če jih naložijo novembra ali decembra letos jih potem dobiš januarja ali februarja prihodnje leto, takrat pa potem res nimaš več skrbi in zajebancije in se ti ni treba kregat z davkarijo. Oni namreč gledajo vse papirje, tudi tiste o transportu, tako da vejo kdaj si ti avto dobil - merodajen je datum, kdaj je prišel v Slovenijo  :ok

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 543
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Pri meni je za certifikat veljala samo letnica. Oz. z drugimi besedami. Avto bo 30 let dopolnil šele decembra, certifikat pa sem lahko dobil že februarja. Kako je glede ostalega pa ne vem natančno. Pogosto si to tudi vsak uradnik tolmači po svoje.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pri meni je za certifikat veljala samo letnica. Oz. z drugimi besedami. Avto bo 30 let dopolnil šele decembra, certifikat pa sem lahko dobil že februarja. Kako je glede ostalega pa ne vem natančno. Pogosto si to tudi vsak uradnik tolmači po svoje.

Za certifikat veljajo popolnoma drugi pogoji, jaz govorim za davkarijo. In ja, za certifikat velja letnica, pa še 30 let ni treba da je star če je redek avto, skratka pogoji so bistveno bolj ohlapni. 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

1987 Mercedes 560 SEL za 1.800 usd  :eek

https://seattle.crai...l?lang=en&cc=gb

Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 697
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

1987 Mercedes 560 SEL za 1.800 usd  :eek

https://seattle.crai...l?lang=en&cc=gb

Wau kak lepotec... :ok so mi ble pa vedno smešni ti ameriški žarometi na MB, ki precej pokvarijo izgled.
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 258
  • Avtomobil: bel traktore

Tole pa je mečka, sem ga imel par dni (švohnej verzijo), avto ki iz njega izstopiš spočit.

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 166
  • Avtomobil: star Bmw

Na novo en lepotec, Lancia Delta Integrale!!!

sicer ni za par dolarjev,ampak je pa tukaj, čeprav je pa oglas iz škofljice..

kaj takoj pomisliš, ko je oglas iz škofljice?, Da je tam čudn folk-žal, kaj pa imate tam tistega preprodajalca.

Tudi mi v Celju imamo eno družino, ki je prišla od dole, se je razpasla in sedaj so vsi preprodajajo avtov

in imamo v Celju tak ugled za rabljena vozila...

aja pozabil na link:

https://www.avto.net...o Integrale 16V

Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

A ni za Lancio Z3M coupe na sliki?

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 591
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Tak med nami, kako pa zdaj izgleda nakup avtomobila? Ni mi jasno, ogledi, potovanja v drugo občino, prepis, dostava avtomobila na avtovleki???

Prikaži več možnosti

Cimpo
Cimpo

King Of The Ring

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 722
  • Avtomobil: en kup starih kant

Na novo en lepotec, Lancia Delta Integrale!!!

sicer ni za par dolarjev,ampak je pa tukaj, čeprav je pa oglas iz škofljice..

kaj takoj pomisliš, ko je oglas iz škofljice?, Da je tam čudn folk-žal, kaj pa imate tam tistega preprodajalca.

Tudi mi v Celju imamo eno družino, ki je prišla od dole, se je razpasla in sedaj so vsi preprodajajo avtov

in imamo v Celju tak ugled za rabljena vozila...

aja pozabil na link:

https://www.avto.net...o Integrale 16V

Oglas je moj, vozilo pa prodaja kolega. Tko da ni nateg in ni od ene izmed milion novi avtoprodajalne na dolenjki :crazy  :crazy  :crazy Nisem vedel, da ima že Škofljica slab ugled. Pri nas v Ljubljani je pa itak znano, da se čez Trojane po avtomobile ne hodi, ker so vsi nakičeni in zjebani :ok2  :ok2  :ok2 . Avto je sicer priplaval iz Japana, je pa v super stanju, nič rjav...Ni full poceni. 

No bomo videli. En švaba me je kontaktiral. Me prav zanima, če bo kaj iz tega.

A ni za Lancio Z3M coupe na sliki?

Ja je z S54 motorjem in zelo malo kilometri. :mljask

Urejal Cimpo, 01.04.2020, 08:27.

Ko zamahne, iskra šine, šest jih pade, ko porine fant Slovenske domovine.
Prikaži več možnosti
    • Jani in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 166
  • Avtomobil: star Bmw

Samo moje mnenje.
Mogoče mu felgne delajo krivico, ker mu ne pašejo, niti niso podobne originalu.
Mogoče je pa bolje tako, ker bo kupec zadovoljen, da bo imel argument za ceno zbijat, ker felgne je pa najmanjši problem na takem avtu.
Kaj pa če kupec vpraša, kaj nimajo japonci volan na narobe strani?

Urejal antasi, 01.04.2020, 08:32.

Prikaži več možnosti

Cimpo
Cimpo

King Of The Ring

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 722
  • Avtomobil: en kup starih kant

Feltne pa res niso problem.  Verjetno ima tudi originalne kje, katere tudi niso bog ve kaj po izgledu.

Specialke kot je Integralka ali M3E30 niso imeli kontra volana, zato z Japana hodijo z levim.

Ko zamahne, iskra šine, šest jih pade, ko porine fant Slovenske domovine.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 591
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Oglas je moj, vozilo pa prodaja kolega. Tko da ni nateg in ni od ene izmed milion novi avtoprodajalne na dolenjki :crazy  :crazy  :crazy Nisem vedel, da ima že Škofljica slab ugled. Pri nas v Ljubljani je pa itak znano, da se čez Trojane po avtomobile ne hodi, ker so vsi nakičeni in zjebani :ok2  :ok2  :ok2 . Avto je sicer priplaval iz Japana, je pa v super stanju, nič rjav...Ni full poceni. 

No bomo videli. En švaba me je kontaktiral. Me prav zanima, če bo kaj iz tega.

Ja je z S54 motorjem in zelo malo kilometri. :mljask

Ja vi ste jači, mi smo pa pač cigani z zvoženimi jajci... Upam da ne uživate naših živil, da ne bo kdo padel v komo. Če pa tole velja za kontejner dilerje in hobi dilerje, to pa priznam se jih tudi sam izogibam, tako pred Trojanami in za Trojanami ... Nasplošno ne kupujem uvoženih avtomobilov, ker to je itak vse kupljeno da se zasluži... Pa pustimo zdaj primerke po katere je potrebno iti v tujino (motorizacija in oprema), v mislih imam ta bivša službena vozila ki so pri nas tako popularna. 

Če se pa kateri nategne pri teh kontejner dilerjih in popeglanih fantkih z bradico, z majico proteini.si, v trenerki in pederušu okoli vrata.. pa si je sam kriv... Jih imate tudi v Lj kar nekaj takih. Najbolj me pa razkuri ko slišim Ljubljančana da bi šel gledat en avto ki ga privat prodaja prvi lastnik iz Štajerske, pa ga niti gledat ne gre ker se čez Trojane avtomobilov ne kupuje... 

Urejal Bavarec fan, 01.04.2020, 08:53.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.