Skoči na vsebino

Krizno recesijski starodobniki

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
547 odgovorov v temi
Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 384
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta :D

Se vid da ne kupujete pogosto od bemcev avstrijcev. To kar je napisal je cisto normalna praksa.

Sej glej, ce mi ga zrihtas v slo in mi garantiras da ni motor hin ipd, ti z veseljem kaj stotakov odstopim :ok
Sem imel zrihtano ze vse, pa sem se zato premislu, ker pac ni hotel na noben nacin dokazat da avto ne kadi. To je pac edino kar me res skrbi.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 810
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Sej glej, ce mi ga zrihtas v slo in mi garantiras da ni motor hin ipd, ...

Evo, zaradi tega dilerji nočejo takim prodati na daljavo in pišejo vse tiste opombe... 

Nihče ti ne bo garantiral nič. A lahko ti garantiraš, da bo tvoj avto vžgal sedaj, ko se boš usedel vanj? Ne moreš.

... če te ni prepričal, ga pač pustiš in iščeš naprej, kakor si naredil... nikakor pa ne govori, da je tip nategun (to lahko žal rečeš le potem, ko veš, da te je ali te je hotel netegniti), ker verjetno ima samo polno kapo takih interesentov in nima časa se z vami ukvarjat za avto, na katerem ima čisto malo rvc.

Tak avto bo pač nekdo kupil, ki 

a) ga bo prišel pogledati 

b) bo ocenil, da je riziko ob nakupu še obvladljiv in ne bo kompliciral

Tako pač je... ali se greš igro in kupuješ na daljavo, ter sprejmeš riziko, ali pa ne.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti
    • RRoman je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda bom kar tako na lepe oci nakazoval 3 jurje, ane. Ce ste tako sigurni v to, pripeljite avto in ce motor ni fuc, vam dam se 10% zraven za uslugo. Imam vse cifre, firmo za prevoz itd, tako da organizirano je na 95% in se ni za pretegnit :ok 

Malo bolje preberi sicer, ker sem napisal da je imel cudne, celo kontradiktorne izjave vmes in sem zato zelel naj samo posname en video, da se vidi ce avto kadi ali ne.

A je to tako tezko, al kaj in neka huda komplikacija? Da jst prodajam, nardim to in se kaj, da je kupec pripravljen kupit stvar brez da jo fizicno vidi, za tak znesek. Sem ze za 100€ telefon to pocel, da je kupec vidu da zadeva res dela ok. Hmja, so mi sicer ze rekli da sem preposten  :blackeye 

Po tvoje bi mogu bit ponizna slovenska ovca in na slepo talat evre nemcem, ker oni so pa nemci, vredni zaupanja, mi slovenci pa bebci komplikatorski :crazy

Ja, ce stvari, ki kosta 3 jurje ne morem osebno videt, bi pac rad kak dokaz o neki vsaj splosni brezhibnosti.

Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 515
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Zato se jaz vsedem v avto, na letalo ali na bus in grem pogledat, poslušat in pošlatat. Je pa res, da ti trenutno situacija ni najbolj naklonjena za tole.

Prikaži več možnosti

tii
tii

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 076

Tole je krizno recesijski oldi... https://bringatraile...ao0w-RWvmB1grQk

Če ostaneš brez bajte, imaš še vedno kje spat...

LP tii

Ob nakupu gum dobite še avto!
Prikaži več možnosti
    • naliM je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Zato se jaz vsedem v avto, na letalo ali na bus in grem pogledat, poslušat in pošlatat. Je pa res, da ti trenutno situacija ni najbolj naklonjena za tole.

Sej to, ce ne itak da bi sel osebno ponj. Kar je zihr, je zihr.
Sej mogoce sem res naredu napako, samo meni 3 jurje zal ni malo, da bi kr tako nakazoval. Pa avto rabim, ne da ga moram pol se presravfavat 1 mesec.
Prikaži več možnosti

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 109
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

vsako leto kupim na slepo en avto, NIKOLI me ni noben nagnil (keš šoferju, keš direkt nakazan,...), avti redno servisirani, zadn še komplet računov pa servisna poštemplana...

motijo me pa biseksualci, bi pa ni, bi pa to ne štima, bi pa nemorm it pogledat, bi pa....

ka ku*** gledaš če nimaš jajc kupit.

Pa ni letel nate Compact-3 ampak maš zelo veliko somišljenikov, žal.

Prikaži več možnosti
    • naliM in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej pravim, mogoce sem naredu napako, ne vem. Sem pac se devicnik, kar se tice nakupa avta iz tujine in zato nezaupljiv, sploh ce postopek ne poteka popolnoma gladko in transparentno.

Sem pa imel samo se za nakazat, tako da tu ni blo, bi ne bi.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.