Skoči na vsebino

Krizno recesijski starodobniki

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
558 odgovorov v temi
Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 397
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Se vid da ne kupujete pogosto od bemcev avstrijcev. To kar je napisal je cisto normalna praksa.

Sej glej, ce mi ga zrihtas v slo in mi garantiras da ni motor hin ipd, ti z veseljem kaj stotakov odstopim :ok
Sem imel zrihtano ze vse, pa sem se zato premislu, ker pac ni hotel na noben nacin dokazat da avto ne kadi. To je pac edino kar me res skrbi.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 825
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Sej glej, ce mi ga zrihtas v slo in mi garantiras da ni motor hin ipd, ...

Evo, zaradi tega dilerji nočejo takim prodati na daljavo in pišejo vse tiste opombe... 

Nihče ti ne bo garantiral nič. A lahko ti garantiraš, da bo tvoj avto vžgal sedaj, ko se boš usedel vanj? Ne moreš.

... če te ni prepričal, ga pač pustiš in iščeš naprej, kakor si naredil... nikakor pa ne govori, da je tip nategun (to lahko žal rečeš le potem, ko veš, da te je ali te je hotel netegniti), ker verjetno ima samo polno kapo takih interesentov in nima časa se z vami ukvarjat za avto, na katerem ima čisto malo rvc.

Tak avto bo pač nekdo kupil, ki 

a) ga bo prišel pogledati 

b) bo ocenil, da je riziko ob nakupu še obvladljiv in ne bo kompliciral

Tako pač je... ali se greš igro in kupuješ na daljavo, ter sprejmeš riziko, ali pa ne.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti
    • ŽigecBMW525 in RRoman uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda bom kar tako na lepe oci nakazoval 3 jurje, ane. Ce ste tako sigurni v to, pripeljite avto in ce motor ni fuc, vam dam se 10% zraven za uslugo. Imam vse cifre, firmo za prevoz itd, tako da organizirano je na 95% in se ni za pretegnit :ok 

Malo bolje preberi sicer, ker sem napisal da je imel cudne, celo kontradiktorne izjave vmes in sem zato zelel naj samo posname en video, da se vidi ce avto kadi ali ne.

A je to tako tezko, al kaj in neka huda komplikacija? Da jst prodajam, nardim to in se kaj, da je kupec pripravljen kupit stvar brez da jo fizicno vidi, za tak znesek. Sem ze za 100€ telefon to pocel, da je kupec vidu da zadeva res dela ok. Hmja, so mi sicer ze rekli da sem preposten  :blackeye 

Po tvoje bi mogu bit ponizna slovenska ovca in na slepo talat evre nemcem, ker oni so pa nemci, vredni zaupanja, mi slovenci pa bebci komplikatorski :crazy

Ja, ce stvari, ki kosta 3 jurje ne morem osebno videt, bi pac rad kak dokaz o neki vsaj splosni brezhibnosti.

Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 543
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Zato se jaz vsedem v avto, na letalo ali na bus in grem pogledat, poslušat in pošlatat. Je pa res, da ti trenutno situacija ni najbolj naklonjena za tole.

Prikaži več možnosti

tii
tii

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 076

Tole je krizno recesijski oldi... https://bringatraile...ao0w-RWvmB1grQk

Če ostaneš brez bajte, imaš še vedno kje spat...

LP tii

Ob nakupu gum dobite še avto!
Prikaži več možnosti
    • naliM je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Zato se jaz vsedem v avto, na letalo ali na bus in grem pogledat, poslušat in pošlatat. Je pa res, da ti trenutno situacija ni najbolj naklonjena za tole.

Sej to, ce ne itak da bi sel osebno ponj. Kar je zihr, je zihr.
Sej mogoce sem res naredu napako, samo meni 3 jurje zal ni malo, da bi kr tako nakazoval. Pa avto rabim, ne da ga moram pol se presravfavat 1 mesec.
Prikaži več možnosti

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 110
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

vsako leto kupim na slepo en avto, NIKOLI me ni noben nagnil (keš šoferju, keš direkt nakazan,...), avti redno servisirani, zadn še komplet računov pa servisna poštemplana...

motijo me pa biseksualci, bi pa ni, bi pa to ne štima, bi pa nemorm it pogledat, bi pa....

ka ku*** gledaš če nimaš jajc kupit.

Pa ni letel nate Compact-3 ampak maš zelo veliko somišljenikov, žal.

Prikaži več možnosti
    • naliM, LEO37 in žorž4x4 uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej pravim, mogoce sem naredu napako, ne vem. Sem pac se devicnik, kar se tice nakupa avta iz tujine in zato nezaupljiv, sploh ce postopek ne poteka popolnoma gladko in transparentno.

Sem pa imel samo se za nakazat, tako da tu ni blo, bi ne bi.

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 954

https://www.avto.net...display=Porsche
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 697
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

https://www.avto.net...display=Porsche

Kaj je pa tu “recesijskega” ? :)
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 376

Kaj je pa tu “recesijskega” ? :)

To da je avto ustrezna investicija. In to kljub temu, da je model 924 znan po tem, da je skoraj ugonobil Porsche in da vsekakor ni poceni. Kilometri in skoraj novo stanje (če lahko sodim po slikah) mu zagotavljajo naknadni dvig vrednosti!

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 162
  • Avtomobil: kombi

Mojemu se je zmešalo

https://med.over.net...lAcZ2sTg8sFTtY4

"Mož zasluži precej več in je jasno, da plačuje tudi večino stroškov doma, dopuste, investicije in je sedaj prišel na idejo, da bi ves krizni znesek potrošil za nek stari avto. Vem, da si to želi že dolgo, ampak še vseeno se mi zdi skrajno neumno."

Treba ga je čimprej najti in ga spraviti na pravo pot. :-D

Tukaj bi podprl babo, v teh časih, ko se ne ve ali bo naslednji teden spet karantena in vse zaprto, gospodarstvo na robu propada in ali bomo odvisni spet od "socialne pomoči" države, saj s.p.- ji in firme ne bodo smeli obratovat, bi ta tip vzel privarčevan denar in ga fuknil v en star skret, a to se vam zdi pametno? Še enkrat se spomnimo malo 2 meseca nazaj kakšno stanje smo imeli po svetu, panika, strah in jeza. Apokaliptične vrste po trgovinah,izropane police, tepli so se za wc papir, moka in kvas je bil bolj dragocen od vode. Grem včeraj  Europark, vsi brez mask, se grupirajo, glave skupaj tiščijo, kafiči polni. Folk je vse skupaj na hitro pozabil kot da ni bilo nič.

Urejal Kobal trans, danes, 09:19.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 736
  • Avtomobil: bmw m3

Tukaj bi podprl babo, v teh časih, ko se ne ve ali bo naslednji teden spet karantena in vse zaprto, gospodarstvo na robu propada in ali bomo odvisni spet od "socialne pomoči" države, saj s.p.- ji in firme ne bodo smeli obratovat, bi ta tip vzel privarčevan denar in ga fuknil v en star skret, a to se vam zdi pametno? Še enkrat se spomnimo malo 2 meseca nazaj kakšno stanje smo imeli po svetu, panika, strah in jeza. Folk je vse skupaj na hitro pozabil kot da ni bilo nič.

aha raje u jebeno okolico okol bajte, zato ker to sosedi bol opazijo,  pol če pride kriza lahko jemo lepo zeleno travco?

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 162
  • Avtomobil: kombi

Tebe razumem, da podpiraš nakup, saj si točno to naredil, kupil nek star skret, ga predelal in zmetal v njega verjetno vse zadnje prihranke, 4mesece nazaj ko pa se je začela kriza in so začeli zapirat firme in s.p.je si pa jamral rukaj gor vsak dan, zakaj to zakaj ono zakaj tisto.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 736
  • Avtomobil: bmw m3

Tebe razumem, da podpiraš nakup, saj si točno to naredil, kupil nek star skret, ga predelal in zmetal v njega verjetno vse zadnje prihranke, 4mesece nazaj ko pa se je začela kriza in so začeli zapirat firme in s.p.je si pa jamral rukaj gor vsak dan, zakaj to zakaj ono zakaj tisto.

sploh ne vem kdaj sem kaj kupil in metal gor, važno da veš ti zame. Očitno si ti urejal okolico ker ti žena ni dovolila kupit sekreta od avta, po teji logiki

in ne, kriza name ni veliko vplivala, kvečjemu da ni dirk in sem posledično majn zapravljal

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Počasi. "Nek star avto" je lahko stran vržen denar, lahko je naložba ki ti v primeru nujne prodaje povrne vloženi znesek, lahko je pa tudi odlična investicija in z njim zaslužiš, sploh če znaš kaj tudi sam obnovit. Tega ne moreš metat v en koš, tako kot pri vsaki naložbi je lahko tudi naložba v pleh dobra ali slaba. Kolikor sem jaz spremljal situacijo omenjeni človek ni ravno revež, ima premoženje in dobro skrbi za družino, tako da iz tega sklepam da bi tudi plehovje (beri: rjo) znal pravilno izbrat. Star pleh je tako kot staro vino, za pijančka so vse flaše vredne enako, za poznavalca pa nekatere nič, medtem ko se druge prodajo za desettisoče eur.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 080
  • Avtomobil: rižota

Tam je premalo podatkov, da bi lahko presodil kdo ima prav. Manjka koliko denarja sploh imajo in koliko hoce dat za avto. Ampak glede na alternative (okolica, dopust...) se bolj nagibam na stran tipa.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tam je premalo podatkov, da bi lahko presodil kdo ima prav. Manjka koliko denarja sploh imajo in koliko hoce dat za avto. Ampak glede na alternative (okolica, dopust...) se bolj nagibam na stran tipa.

x2
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 109
  • Avtomobil: E61 525D

Sej pravim, mogoce sem naredu napako, ne vem. Sem pac se devicnik, kar se tice nakupa avta iz tujine in zato nezaupljiv, sploh ce postopek ne poteka popolnoma gladko in transparentno.

Sem pa imel samo se za nakazat, tako da tu ni blo, bi ne bi.

Tudi,če pogledaš ocene tega prodajalca ne blestijo ravno..potem je že nekaj na tem...boš že našel kaj

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.