Skoči na vsebino

Krizno recesijski starodobniki

* * * * - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1248 odgovorov v temi
SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 866
  • Avtomobil: ///M

Kdor bo pršel pogledat to hondo, se bo res čudil kva to je zaena pošast :laugh zunanjost je res katastrofalno stanje..

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 094
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Kdor bo pršel pogledat to hondo, se bo res čudil kva to je zaena pošast :laugh zunanjost je res katastrofalno stanje..

Mnja, eni ste jo vidli lani na Brnčičevi, kjer sem delal antireklamo za 80&90ta klub :laugh

Po drugi strani, zraven moje so bili vsi ostali avti toliko lepši :ok2

Kot omenjeno, verjetno je bolj primerna za amaterski track car. Avto ima manj kot tono, dobro zasnovo podvozja, tavelik oz full size hladilnik ter nadgrajene sprednje bremze (od IVTja; iz 242mm na 262mm). Trenutno je višina avta nastavljena prenizko za naše slabe ceste.

Ali pa sem jst že prestar, ob nakupu se mi je zdelo vse skupaj zakon.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 901
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Mnja, eni ste jo vidli lani na Brnčičevi, kjer sem delal antireklamo za 80&90ta klub :laugh

Po drugi strani, zraven moje so bili vsi ostali avti toliko lepši :ok2

Kot omenjeno, verjetno je bolj primerna za amaterski track car. Avto ima manj kot tono, dobro zasnovo podvozja, tavelik oz full size hladilnik ter nadgrajene sprednje bremze (od IVTja; iz 242mm na 262mm). Trenutno je višina avta nastavljena prenizko za naše slabe ceste.

Ali pa sem jst že prestar, ob nakupu se mi je zdelo vse skupaj zakon.

Tako kot si napisal. Avto je super fun track car. Ampak realno za tak avto za tak namen daš jurja do jurja in pol. Sem jih celo jaz pred kakima dvema letoma gledal za avtoslalome namesto cliota :ok2

Jaz mu verjamem, imaš norce ki toliko dajo. Ampak take pozna samo on, to so stalne stranke ki serjejo zlata jajca, taki nimajo ne časa ne volje za oglase, tak kupec pride do njega in mu naroči kaj rabi, plača 10 kratnik cene in zdravo. Njemu cena ne pomeni nič, važno mu je da dobi kar si zmisli takrat ko si je zamislil, pa da nima kaj delat na avtu, da se samo vsede in pelje. Vsi ostali ki so na netu se lahko prodajajo za 20, pa ga bo prodajal 3 leta in vprašanje če ga bo sploh prodal, če ga ne bo moral na koncu podarit za 15. Saj sam veš kako je, niso te zadeve enostavne.

Ta modri je bil dober edino za preprodat, dalo bi se potegnit kakega jurja ali dva ampak meni se tega ne da več počet, sem zaključil s tem. Za rihtat nima smisla, je tako kot je mihaing rekel, da ga zrihtaš v nulo te pride 50k, zanj dobiš pa potem 20. Buicki nimajo cene na trgu, deli se težko dobijo ali pa so dragi kot žafran (chevy/ford sta nekaj čisto drugega), pa še meni osebno je ta model/letnik grd, ampak OK, to je stvar okusa. Me zanima kje je pristal, pomojem bo kmalu spet na netu, za ceno x3 ali pa x5, na hitro skupaj spacan.

Kolk pa je bila cena? Lahko je pa zanimiv show car in ga pač po svoje urediš... 

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 271
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

https://www.avto.net...y=BMW serija 7:

Dobra cena :ok
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 857

Je pa cudna usoda e23 pri nas. Ze dolgo casa videvam taksne in drugacne, koncane pa se nisem videl. Ves cas se preprodajajo taksne in drugacne, vse pa nevozne:(

Res pa obstaja ena zelo lepa 745 pri nas, ne vem ali originalna ali obnovljena. Morda Jerry ve.

Nasel par slik
A0761-EFD-8-B74-4685-8-EAD-855-D429-B471
A2-D21-B17-0243-4917-911-C-601341452-ED6
CB676-FA1-BF34-4-DB1-8-CB3-B7-C552-D59-A

Urejal krt, 14.01.2022, 07:30.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Svetnik je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 76 461
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Je pa cudna usoda e23 pri nas. Ze dolgo casa videvam taksne in drugacne, koncane pa se nisem videl. Ves cas se preprodajajo taksne in drugacne, vse pa nevozne:(

Res pa obstaja ena zelo lepa 745 pri nas, ne vem ali originalna ali obnovljena. Morda Jerry ve.

Ja res je, sedmice serije E23 so pri nas precej redke. 

Razlogi za to izhajajo delno iz zgodovine, nekaj jih je pa tudi iz sedanjosti. V času bivše Juge je bilo E23 pri nas precej malo, razlog za to je bil deloma v tem da je BMW takrat šele pridobival svoje ime (in kvaliteto), prva serija tega modela ni bila recimo tehnično nič posebnega, je bila konkurenca svetove pred njimi (tu mislim predvsem na mercedes). Šele z drugo serijo so se začele spremembe, ki so znamko BMW postavile med vodilne nemške proizvajalce vozil. Drug problem je bil pa v tem ker so pri nas takšna (luksuzna) vozila vozili v glavnem samo politiki, ti so pa pri nas takrat prisegali na mercedes. Kar je bilo uporabnega je k nam tako zašlo bolj ali manj po naključju, to so bila vozila ki so bila večinoma zaplenjena na carini, tam so potem stala in propadala po par let, nakar se jih je obudilo v življenje. In tudi potem se jim ni prav dobro godilo, servisi so se delali pod kozolci, lastniki so se menjavali kot spodnje gate in ponavadi niso imeli do svojih vozil nobenega odnosa, itd.

Kar je pametnega, je torej vse uvoženo. Jaz vem za tri dokaj lepe primerke ki so vsi v rokah forumašev, obstaja pa še četrta in ta je najlepša, z njo se je nekdo kako leto ali dve nazaj pripeljal na etorejevo srečanje, mislim da je lastnik nek Tomov kolega. To je v grobem to kar je pri nas od E23 pametnega, tale iz oglasa ni vredna zahtevane cene in bo rabila še precej vložka da bo sploh vozna, kaj šele kaj več. 15.000 eur za tak avto so sanje, tega denarja je sicer res vredna če je v nulo obnovljena oziroma restavrirana, ampak taka obnova stane vsaj 30.000 eur, če ne še krepko več. E23 se ne splača kupit v slabem stanju, ker so deli izredno dragi ali pa se jih sploh ne dobi, če kdo želi imet ta model naj si kupi vsaj zelo dobro osnovo, ali pa v nulo ohranjen/obnovljen avto.

Edit: to je to ja, sem že hotel pobrskat za slikami, pa si me prehitel... saj če se ne motim so to moje fotke  :-D  :ok

Urejal Jerry, 14.01.2022, 07:42.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • krt in Svetnik uporabnikom je všeč to sporočilo

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 652
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Če bo koga zanimalo bo čez nekaj časa na voljo 1983(fl) 735i z ročnim in ne tako malo opreme. Bo pa v celoti restavrirana če bo vse po planu :)

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 076
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

ajoj kakšna lepotica je tale 745-ka uf  :mljask ...tista prava vintage stil barvna kombinacija...pa itak mrežaste bbs-ke kaj pa drugega  :cool

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 094
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Tako kot si napisal. Avto je super fun track car. Ampak realno za tak avto za tak namen daš jurja do jurja in pol. Sem jih celo jaz pred kakima dvema letoma gledal za avtoslalome namesto cliota :ok2

Ja, ni ravno tapoceni track car. Po drugi strani niti ni nič pametnega na trgu trenutno.

Zabavnih poceni bencinarjev je bilo včasih kot listja in trave, sedaj so izginili. Bodisi prepereli, bodisi šli v graben, ali pa jih lastniki cenijo in ne prodajo.

Včasih se je dobil kak p106/saxo 1.6 za tako ceno. Ki je tudi super fun avto. Ali pa xsara 2.0 16V. Poceni alfe 145/146/147...

Potem imaš stare honde (4gen - 6gen: 1.4 žalost), celo kak Vti, ampak je bodisi prerjavel bodisi predrag.

Moj ličar ravno prodaja lepega Puntota 1.4t GT, tega je že malo škoda, pa še dražji je.

Ok, dober deal je še Fiesta ST 150KM, pa tudi tu so slabi za okoli 3k. Kaka Corsa 1.8 GSI se najde, pa en R19 1.8 16V.

Dober deal bi bil še E36 kompakt 1.8ti 140KM, če ga ujameš.

Ostalo je vse novejše, dražje, težje, sterilnejše....

Civic niti še na avtonetu ni, pa je že nekaj interesentov izkazalo zanimanje. Bo že šel. Če ne, pa tudi prav, ga odjavim in spravim pod dekco :)

Kakšnega cliota imaš ti?

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.