Skoči na vsebino

Vsi tipi BMW platišč, seznam + slike :)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Forumaši, pozdravljeni. Med brskanjem po netu sem zasledil eno dobro stran, kjer so objavljeni vsi modeli BMW platišč, torej enako kot v Felgenkatalogu, samo s to razliko, da so na tej strani zraven prilepljene še slike posameznih tipov platišč, kako izgledajo na različnih modelih. To pride prav zlasti v primeru, ko damo platišča od določenega modela na drug model, za katerega sicer niso predvidena, pašejo pa vseeno, z malo modifikacije ali brez. Tule je link, upam da pride še komu prav  :)

http://www.bmwstylewheels.com/

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 987
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Welcome to 2012 :)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Welcome to 2012 :)

Thank you. Nisem še pogledal na koledar, a sem kaj zamudil?

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 987
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Nič kaj ampak tole že zelo dolgo obstaja :) pa tudi v pripeti temi o bmw platiščih je že bil nekajkrat pripet link :)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nič kaj ampak tole že zelo dolgo obstaja :) pa tudi v pripeti temi o bmw platiščih je že bil nekajkrat pripet link :)

Potem pa kul, sem se že ustrašil :svic  :laugh Verjamem da obstaja link, ampak jaz sem iskal pa nisem našel nič pametnega, zato je prav da ima tole svojo temo  :ok2

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.