Skoči na vsebino

Zanimivi in redki avtomobili (ugodni)

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
421 odgovorov v temi
E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 543
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

to se kar precej prakticira, sej to ni nič takega, če je pač kupcu vredno dnarja, ne vidim problema, večina avtov iz amerike pride na tak princip, pa sej so iste fore s nemčijo, kaj tiste vas pa ne motijo?

In kakšno zagotovilo lahko jaz dobim od fizične osebe, da bom avto sploh kdaj videl? Me motijo iste fore z Nemčijo tudi. 

Nekaj povsem drugega je, če ti poveš oz. daš jasno vedet, da avta fizično nimaš in pri prodaji posreduješ. Druga zgodba je pa tole...

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 736
  • Avtomobil: bmw m3

In kakšno zagotovilo lahko jaz dobim od fizične osebe, da bom avto sploh kdaj videl? Me motijo iste fore z Nemčijo tudi. 

Nekaj povsem drugega je, če ti poveš oz. daš jasno vedet, da avta fizično nimaš in pri prodaji posreduješ. Druga zgodba je pa tole...

vse je stvar dogovora ponavadi, prav tako če ti firma uvaža te bi lahko enako prevarala, ni to noben čudež. In kar se tiče oglaševanja, pač ne piše da je v ameriki recimo v tem primeru, ker avtonet mislim da niti ne dopusti in drugo je da se potem že polovica potencilceu userje, če pa vsaj kdo ki je potencialen pokliče, mu vsaj razložijo kako to gre. Sej ko boš klical ti bo sigurno jasno razložil, recimo; to je cena s vsemi stroškimi do registracije, zakj bi blo važno kje je zdej točno ta trenutek parkiran.

Jaz sem mel lep lep f350 7.3 v ameriki za se tam vozit, dvignjen, nove gume, nove feltne, brez rjavine itd in sem dal na naš fb oglas, za 8000€, tolko kot sem tam hotu za njega (4000€) plus stroški če ga sem pošljem, pa sem dobil same idiotske vprašanja kako kaj in zakaj, nobenga resnega kupca, če bi bil se bi vse zrihtalo, ker mi ga je blo škoda ker je bil res lep, pa vsi bi uvažali in iskali sami avt in da bo kao cenej, po moji oceni bi bil vreden v eu blizu 15.000€. No pol sem u USA dal gor tablo for sale, pred delavnico in v par dneh pride mož, pogleda, kolko hočem, rečem 4000$, če kaj spustim, sem reku da ne, je reku ok roka, dal 4k$ jas sem se podpisal na prometno in on se je odpeljal

no sej zato gre pa tudi polno robe mimo oglasov, sploh te specifične, ni nobenih sitnosti in začudenja , zakaj kako, ponudiš poznavalcu in stvar rešena

pa pustmo zdej ta mercedes točno, če je drag je drag, drugo je pa stvar dogovora kako se spelje

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.