Skoči na vsebino

Pogajanja o nakupu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
18 odgovorov v temi
blaz_r
blaz_r

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 164

Zivjo,

Prebiram par sorodnih tem, kjer se govori o nekih kvazi visokih popustih pri nabavi novih oz par mesecev starih avtov - npr. zadnja zadeva, ki sem jo danes prebral, je xc90 iz 70k znizan na 45 k, 3 mesece star. Sicer povsem drug avto, a mi vseeno daje mislit.... Dobil sem sicer nekaj ponudb za g30 od slo trgovcev, samo za nove, povsod cca 10-15%. Kaksne so vase izkusnje, kolk % je realno pricakovat? Kupit sedaj? Pocakat na FL? Pocakat, da kriza pokaze zobe? Pripeljat iz D? Se zmenit za enodnevno registracijo? .... Lahko tudi na privat, ce ima kdo kaj konkretnega...

Ciljal sem na 20d, ampak se po opravljeni voznji bolj nagibam 30d.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 248
  • Avtomobil: BMW

Najdi temo dobav BMW jev iz Italije , tam so nekaj višji popusti....

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 308
  • Avtomobil: F10

Jaz se pod 30% nebi pogovarjal za g30.
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem se pač NE pogovarjaš, pri nas toliko ne dajo, celo čez one sponzorske variante in nakup na firmo za krajši čas ne. 

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 422

Potem se pač NE pogovarjaš, pri nas toliko ne dajo, celo čez one sponzorske variante in nakup na firmo za krajši čas ne.

Ni res. Fotru je 2leti nazaj ko je imel f11 ponujal na Avtoaktivu na x5 -25%, ker je bil model v odhajanju... poznam tudi gospoda v, ki vsake 3.leta kupi novega bmwja in ima vedno 17% popusta na avto, samo ne sprasuje tega pr Ljubljanskih dr*kacih pardon a-cosmos...
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole, kar si napisal DA, vendar to ni 30%  ,  pa ja v MB gre res lažje..,   pri Cosmosu ne bi upal niti kupiti, razen če bi mi dali 100% bančno garancijo pred plačilom. 

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 739
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

17% je že ful lep popust za aktualni Bmw model.. Mi smo pred leti za nov model prišli na max 14%, pa še to samo pri enem trgovcu, ostali so zadevo zaključili pri 12%. Volvo ima pa nasplošno zelo optimističen cenik, sploh če upoštevamo da je pri njih 2.0 top motor. Pač ciljam na to da bi lahko opravičili večjo ceno zaradi našega DMV. Tud pri VW niso taki sanjski popusti kot pravijo nekateri, se da dobit samo za več kot 15% bo že kar težka. 30%...verjetno se hecaš? Ti je matxxl odgovoril kaj dobiš za ta denar.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 422

30% dobis kvecnmu na avte iz zaloge... pa a se ni enkrat govorilo kako so nekateri odpelal une 140i z 40% rabata?
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

140 sta bile pri Selmarju CE 2, ena plava redna cena 63.XXX€, ta bi lahko sla za 39.990€, ornazna pa 67.XXX€, sla bi ta 43.990€. To so moje izkusnje, jaz sem takrat cincal al bi vzel ali ne glede na izkusnje in bmw, pa sem se na koncu odlocil da ne, sta pa bile obe prodane v tednu dveh.
Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37

Marsikaj je možno. Vozim petega BMW v zadnjih 22 letih. Tretjo petko, vedno aktualne in nove modele, dobavljene po 

moji konfiguraciji. Za zadnjo sem iztržil 25% popusta, po sistemu staro za novo, prejšnja petka je bila stara 5 let in pol, 160.000 km. Ves čas kupujem avte pri istem prodajalcu v Sloveniji!

Torej, če na ceno 69.500 EUR za G30 dobiš 25% popusta, je kupčija več kot odlična! 

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

blaz_r
blaz_r

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 164

Hvala za vse odgovore.

Magellan,
Daj mi prosim povej, ali so ti star avto realno ocenili, ko si ga dal v racun - ali bi isti znesek dobil tudi s prodajo v lastni reziji? Dodatno me se zanima, ali vzames novega iz zaloge ali po narocilu?

25% mi nikjer niso ponudili, niti na tiste iz zaloge...
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 308
  • Avtomobil: F10

Dejte se spravit na realna tla. Trenutno je kupec še večji car kot je bil prej. Čustva na stran in izpogajajte si realno ceno avta. Postavite mejo koliko je za vas sprejemljivo in se obrnite, še prosili vas bodo. G30 je FL v prihodu in avto pac ni vec IN, da bi placeval nad 70 % cene po ceniku. Že itak je navito vse v nebo.
Če pa čustva prevladajo potem pa pojdi in skeširaj. Case closed.
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 814
  • Avtomobil: F30 335i

Za g30 se da dobiti 27% off
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37

Hvala za vse odgovore.

Magellan,
Daj mi prosim povej, ali so ti star avto realno ocenili, ko si ga dal v racun - ali bi isti znesek dobil tudi s prodajo v lastni reziji? Dodatno me se zanima, ali vzames novega iz zaloge ali po narocilu?

25% mi nikjer niso ponudili, niti na tiste iz zaloge...

S cenitvijo starega sem bil zadovoljen, mogoče pa bi v lastni prodaji dobil kakšen Eur več, vendar mi ni za to mešetarjenje.

Novega sem dobil po naročilu! Trajalo pa je tri mesece-dobava.

Lp

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 943
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

S cenitvijo starega sem bil zadovoljen, mogoče pa bi v lastni prodaji dobil kakšen Eur več, vendar mi ni za to mešetarjenje.
Novega sem dobil po naročilu! Trajalo pa je tri mesece-dobava.
Lp

V lastni prodaji ga sploh ne prodaš. Avto na netu 2 meseca, pa niti 1 (eden) ni poklical. Pa je bil spodnjem območuju cen primerljivih vozil.V glavnem, v lastni režiji danes ne prodaš nič.

Urejal Seby, 12.05.2020, 14:16.

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

V lastni prodaji ga sploh ne prodaš. Avto na netu 2 meseca, pa niti 1 (eden) ni poklical. Pa je bil spodnjem območuju cen primerljivih vozil.V glavnem, v lastni režiji danes ne prodaš nič.

Kaj za en avto pa si prodajal da noben ne kliče???
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 364
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

F serijo verejetno
Prikaži več možnosti

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 289
  • Avtomobil: F11

Prodaja se tja do 2k.. brat v enem dnevu prodal avto.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 566
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Prodaja se tja do 2k.. brat v enem dnevu prodal avto.

V roku par tednov se proda avtomobil do max 5.000 Eur, kar je več hoče narod pol leta garancije pa lizing na 7 let.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.