Skoči na vsebino

Vdor v Yahoo račun

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4 odgovorov v temi
Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 965
  • Avtomobil: Passat CC

Lihkar so mi vlomili v Yahoo račun,...prišli so čez geslo, ni mi jasno kako, saj sem ga menjal po leaku passwordov pred par leti,.. ???

Na srečo je bila lokacija Vietnam in je zahteval telefonsko potrditev tako da niso prišli čist not ,...

ampak je jeba ti da mislit,...zato pazte!

Prikaži več možnosti

čuvitar
čuvitar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: Talisman Grandtour

Uf, hvala. Menjal geslo na Yahooju. Jih sicer že od prej menjam vsaj enkrat mesečno, in ja - telefonska potrditev za vpis v račun je nujna! Imam občutek da bo tega čedalje več.

"I have a mirror that shows the best driver, but it only works for me." - The Dutchman

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 531
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Kaj pa imate na yahoo računih takšnega?

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 283
  • Avtomobil: traktor

ma vedno več stvari je vezanih na mail račun.  Recimo reset kakšnega gesla za prijavo gre vedno preko nastavljenega mail računa.  Pa še kaj bi se našlo.   2FA je kar pametno imeti, jst to striktno dajem, kjer je pomembno in je to možno.  Banke sedaj itak vse preko potrditvenega SMS vozijo.  Geslo v tvoji glavi in SMS oz google 2FA je kar dobra kombinacija.

Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 965
  • Avtomobil: Passat CC

hja, kaj maš na emailu tudi jaz sem mislil da ne veliko, potem pa sem razmišljal:

kode za shitcoine, potrditvene maile za facebooke, paypal, ebay, aliexpress, maile za šolo za otroke,...kontakte in up, imena za spletne trgovine,...kontakte od tu in tam, reset bacup za andoid, etc kar veliko če bi ebnkrat ostal brez :(

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.