Skoči na vsebino

P: Škoda Octavia Combi 2.0 TDI CR DPF Elegance DSG

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
6 odgovorov v temi
Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 971
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Letnik 1. registracije: 08/2010
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 08/2010
Barva vozila: črna metalik
Tip menjalnika: avtomatski, 6 stopenjski DSG
Moč motorja: 103kW (140KM)
Kilometri: 247800

Realnost kilometrov: da

Oprema vozila: original Elegance oprema

Splošna brezhibnost vozila: da
(če ga danes peljemo na tehnični pregled, ga naredi ali ne)

Tehnične napake vozila: ne

Vizualne napake vozila: pikice kamenčkov – sprednji odbijač, pokrov motorja, nekaj prask na platiščih

Bivša omembe vredna popravila: glej opis

Moj opis vozila: Odličen družinski karavan z ogromno prostora in možnosti uporabe. Redno vzdrževan in ohranjen, smo 2. lastniki (od 2014), znana zgodovina vzdrževanja. Servisna knjižica izpolnjena od začetka do konca. Do 225k na uradnem servisu, zadnja dva na servisu v Kočevju. Vozilo je bilo uporabljeno v večini za prevoz v službo na relaciji Kočevje - Ljubljana, avto pa je uporabljala moja partnerica. Tako da je notranjost praktično brez obrabe in v nadpovprečnem stanju.  Servisi so bili narejeni na 15k km pri Jorasu v Ribnici. Lahko povem, da je ta Škoda eden najbolj zanesljivih vozov, ki smo jih imeli v lasti. Odličen CR motor, praktično brez napak. Izjemno trpežen, z malo porabo. Vedno pa seveda uporabljen Antegrippante. Vozilo se je servisiralo vedno po uradni specifikaciji in na materialu/denarju se nikoli ni šparalo. DSG menjalnik je odličen, brez težav, vedno servisiran na 60k km. Nazadnje pred tremi meseci, ko je bil narejen velik servis DSG-ja. Torej olje, notranji in zunanji filter, ležaj in vilice menjalnika. Kar se tiče popravil. V moji lasti menjano; prednja ležaja, termostat DGS menjalnika, prednje vetrobransko steklo zaradi kamenja. To je pa tudi vse. Kar se laka tiče, barvan je bil prednji levi blatnik (pred mojim lastništvom). Zunanjost je lepa, seveda pa je prisotna kakšna praska in pa seveda anomalija od kamenčkov. 

Na vozilu so zelo malo rabljene letne gume na original alu 17" platiščih in pa skoraj nove zimske gume na dodatnih platiščih. Nameščen je originalen priklop s tretjo tablico, ki pa ni bil nikoli uporabljen. Skrit pod odbijač. 

Škoda pa se prodaja samo zaradi tega, ker smo kupili nov avto, v tem primeru sem mojo prepričal v BMW X1. 

Slike vozila (opcijsko): najraje pošljem - točno tisto, kar bi vas zanimalo, še raje povabim na ogled, ki je najlažje možen v popoldanskih urah, lokacija Kočevje

Cena: 6300

Kontakt: Borut 041 948 230

Povezava na oglas:

https://www.avto.net...asp?id=15278814

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Se slike

Pripete slike za predogled

• 20200504_162209.jpg
  • 20200504_162310.jpg
  • 20200504_162251.jpg
  • 20200504_162348.jpg
  • 20200504_162400.jpg
Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 689
  • Avtomobil: K 1200 RS

To se bo pomoje hitro prodalo. Sedez je kot nov! Uspesno prodajo!
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

To se bo pomoje hitro prodalo. Sedez je kot nov! Uspesno prodajo!

Vedno znova me presenetijo materijali v tej Skodi. Prakticno ene obrabe materialov v notranjosti ni. Ni enega odstopanja laka na kakrsnikoli plastiki ali rockah, sedezi prakticno novi po 10-tih letih, nobenega črička v armaturi...res odlicna ergonomija. Zelo pozitivno presenecen nad kvaliteto.

Sicer pa je Skoda ustno/telefonsko rezervirana s strani forumasa do petka.

Urejal Borut30, 05.05.2020, 15:43.

Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 689
  • Avtomobil: K 1200 RS

Mislim,da bo partnerka z X1 veckrat obiskala mehanika kot s to Skodo...
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Škoda Octavia Combi zopet naprodaj, telefonska rezervacija potekla zaradi nejavljanja forumaša....

Vikend pred vrati, nova cena: 5900,00€ + letna vinjeta 2020 + nove odlične zimske gume Hankook na dodatnih platiščih

Avto je lepo ohranjen, tehnično odličen, notranjost praktično kot nova, DSG menjalnik v top stanju.....

Nov oglas: https://www.avto.net...asp?id=15292487

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Avto je prodan....
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.