Skoči na vsebino

P: 2010 E70 X5 3.0d FL, panorama, komfort sedeži, komf. dostop

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
138 odgovorov v temi
Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 102
  • Avtomobil: BMW

Znamka: BMW
Model: E70 / X5 3.0D
Letnik 1. registracije: 11-2010
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 10-2010 modelsko leto : 2011
Barva vozila: grafitna metalik
Tip menjalnika: avtomatski / 8 prestav
Moč motorja: 180kW / 245KM
Kilometri: 210k km realni z dokazili + servisna knjiga + možen pregled vozila na pooblaščenem servisu

Realnost kilometrov: 100% realni v moji lasti od 103k km zadnjih 5 let 

Oprema vozila (seznam): glej avtonet

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): da, ima veljaven tehnični pregled do marca 2021

Vizualne napake vozila: manjša praska na pred. levem blatniku, ki je plastičen

Pretekla omembe vredna popravila: zaradi serijske napake menjan kratek kardan z modificiranim in oljno korito z modificiranim, sicer vseskozi premium vzdrževanje , novejše gume Pirelli Scorpion prevoženih z njimi samo 5000 km. 

https://www.avto.net...d panor. str...

Cena: 17.490€ za forumaše dodam še zastonj alarm poznan "by Iztok"  za katerega vemo, da je eden najnaprednejših BMW alarmov. 

Kontakt: Najraje v temi ali na PM, kjer resnim kupcem pustim telefonsko številko.

Pripete slike za predogled

• 1075018.jpg
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 726
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Link ti ne dela
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 310

Takole bo prav: https://www.avto.net...or. streha. ...
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 222
  • Avtomobil: 159 TI

Evo link.

https://www.avto.net...asp?id=15279595

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 606
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

lep, sploh barva notranjosti. Uspesno prodajo!
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

bendeho
bendeho

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 357

tovorno vozilo?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

tovorno vozilo?

Da točno prodajam tovorno vozilo, kar ima lepe prednosti ........

No po vrsti, do tega je prišlo, ker je bilo vozilo prvo registrirano in uvoženo iz Francije.  Tam lizing hiše lahko odbijajo ddv za tovorna vozila, tudi če so stekla zadaj. 

Vozilo je popolnoma enako, kot netovorno, le da ima gume z malenkost povečano nosilnostjo, navadno je doplačila 10-15 eur po gumi, sicer so enake in ima v zadnjem roloju tudi mrežo za ločitev tovornega dela, ki je lahko seveda dol. Potem je tako vozilo iz tovarne homologirano, kot tovorno. 

V Sloveniji je bilo ob uvozu 6 let nazaj registriranih 5 takih "tovornjakov" X5 :), ostali so SUV   sedaj slišim, jih je še veliko več. 

Največja prednost je, da je registracija takega vozila, kot tudi kasko in cestnina veliko cenejša, kot za SUV.  

Sam nisem ciljal na to, vendar ko sem avto tu kupil, pri nekomu, ki ga je uvozil, sem potem naletel na to, na koncu sem pa prav zadovoljen, saj plačujem ob registraciji bistveno manj. 

Urejal Mat xxl, 06.05.2020, 23:22.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar lepo v vrsto, vidim, da vas dosti cilja na Suv- E .....

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 726
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Kaj ga nadomesca, F15?
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako ja .......  mlajši ......   enkrat X5...................................

Sem imel par dni Q7 novejšo na testu tam 5 let staro, pa lahko samo rečem NE Hvala.....

Urejal Mat xxl, 08.05.2020, 22:49.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 257
  • Avtomobil: bel traktore

Vem da Iztokov alarm ni bil poceni, vseeno mislim, da iz opisa na an izbrišeš doplačilo za alarm. Nekako ne paše k celotni podobi oglasa. 

Sicer pa lepa x5,  uspešno prodajo.

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako ja .......  mlajši ......   enkrat X5...................................

Sem imel par dni Q7 novejšo na testu tam 5 let staro, pa lahko samo rečem NE Hvala.....

S čim se ti je pa tako zameril? Kaksna je razlika med X5 in Q7?
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem tale moja X5 ka ima zelo trdo vzmetenje celo športno, ki je sicer ojačano in avto se pelje, ko po tračnicah, sicer na luknjah malo neudobno pa vendar.....

No za Q7, pa dobiš občutek, da je zibajoča , plavajoča krava, no ta Q7 je imela 180 t km , deluje sicer večja in je večja, kot X5 , samo deluje, ko ena velika krava, ki jo priganjaš pa gre, samo nisem imel onega pravega občutka v njem...  Ne vem pa kako je bilo vzmetenje v Q7, u bistvu me je nekdo prosil, da zamenjava za par dni, no zanimivo, ta oseba je pa bila zelo navdušena nad vožnjo X5.    Glede same izolacije kabine, se mi pa zdi, da je v Q7 boljša, kot v X5, bolj tiho je notri...

Vem da Iztokov alarm ni bil poceni, vseeno mislim, da iz opisa na an izbrišeš doplačilo za alarm. Nekako ne paše k celotni podobi oglasa. 

Sicer pa lepa x5,  uspešno prodajo.

Ja zanimanje je ....  bolj slabo v korona časih, ko resen pride se bova tudi za ceno zmenila, ker mi ni toliko za vsak eur, pač bi ga rad prodal v nekem doglednem času......

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Dvigam....,  pustim zraven še vinjeto......

Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem tale moja X5 ka ima zelo trdo vzmetenje celo športno, ki je sicer ojačano in avto se pelje, ko po tračnicah, sicer na luknjah malo neudobno pa vendar.....

No za Q7, pa dobiš občutek, da je zibajoča , plavajoča krava, no ta Q7 je imela 180 t km , deluje sicer večja in je večja, kot X5 , samo deluje, ko ena velika krava, ki jo priganjaš pa gre, samo nisem imel onega pravega občutka v njem...  Ne vem pa kako je bilo vzmetenje v Q7, u bistvu me je nekdo prosil, da zamenjava za par dni, no zanimivo, ta oseba je pa bila zelo navdušena nad vožnjo X5.    Glede same izolacije kabine, se mi pa zdi, da je v Q7 boljša, kot v X5, bolj tiho je notri...

hm ja, jaz mam Q7 na 21 colah in sportnem podvozju in je v sportnem nacinu zelo trd. Sam nagibanja nisem
opazil. Ima res X5 malo bolj sporten obcutek, samo voznja na blazinah ima svoje prednosti. Tudi meni se tdi Q7 bolj zatesnjen, je pa tut
novejsi.

Ja zanimanje je ....  bolj slabo v korona časih, ko resen pride se bova tudi za ceno zmenila, ker mi ni toliko za vsak eur, pač bi ga rad prodal v nekem doglednem času......

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 559
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Drugače nisi imel slabe cene, samo sta se ti dva usrala ki očitno res potrebujeta denar.. 

https://www.avto.net...asp?id=15294140 Beri komentarje, ko ti folk to napiše... veš kako je bil servisiran...

https://www.avto.net...asp?id=15297054 Tale ti je pa precej huda konkurenca..

V račun ga ne bi porinil?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Drugače nisi imel slabe cene, samo sta se ti dva usrala ki očitno res potrebujeta denar.. 

https://www.avto.net...asp?id=15294140 Beri komentarje, ko ti folk to napiše... veš kako je bil servisiran...

https://www.avto.net...asp?id=15297054 Tale ti je pa precej huda konkurenca..

V račun ga ne bi porinil?

Prvi link je popolni nateg, tip sploh ne dviguje telefona, avto ni nikoli letnik 2012, ker ni FL, ki so po 04-2010, tako, da prvega pozabi .......

Ker pa jaz že imam novo vozilo in bi rad starega res prodal evo nova cena z letno vinjeto alarmom in vsem zraven 16999   eur. 

Glede na to, da ima oni drugi link, veliko manj opreme , upam, da cena koga premami !   Razlike med tem in mojim je sedaj 1199  eur, ima pa moj, kar ta nima HI FI ozvočenje, ker osnovno je res bogo in pa stekleno streho in komforten dostop, pa verjetno še kaj .......

Če bo resni, pa realen se bova zmenila, dokler pa kupcev ne takih ne drugačnih ni, pa nimaš kaj......

Urejal Mat xxl, 12.05.2020, 11:32.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 310

V teh casih je prodati avto zelo tezko! Razen ce ga das ornk pod ceno... dlab mesec nazaj se je f15 z 60k km (2.5d) prodal za 23k €. Pa je bil avto tko k se zagre, edino motor je bil 2.0
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 559
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

V teh casih je prodati avto zelo tezko! Razen ce ga das ornk pod ceno... dlab mesec nazaj se je f15 z 60k km (2.5d) prodal za 23k €. Pa je bil avto tko k se zagre, edino motor je bil 2.0

Slovenskega skoraj full loaded f16, sploh nočejo vzet v račun (za novega xxx.xxx€), pa avto 120k km, prvi lastnik... Groza, ponavlja se zgodba iz 2009... Samo tisti ki drkajo na velik padec cen tega ne bodo dočakali, zdaj bodo prvo prodajali tisti ki so fejst v k.. Potem pa bo šlo nazaj gor, tako da tisti ki bodo čakali in čakali ne bodo nič dočakali. L. 2008 sem kupil 2.5 leta starega passata za 18k, v začetku leta 2009 me je takratna kriza zjebala do amena.. komaj sem se prebijal iz meseca v mesec (cca pol leta), pa sem hotel prodati avto da bi se malo razbremenil... za odkup so mi takrat ponujali 10-11k €, pa sem se odločil da ga raje obdržim in nekako zvozim vse skupaj, zadevo sem prodal potem l. 2011 za 13k €.

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem peljal ta 2.0 d   4 valjnik, nekako je občutek, kot v Yugotu 45, pač molzeš molzeš, da komaj nekam gre, pretežka karoserija za tak motor.......  sam sem sedaj jasno spet nabavil 3.0 d, ke to pa že gre pa 6 valjnik, mora biti. 

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan, Donki kong in snowlotus uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.