Skoči na vsebino

P: 2010 E70 X5 3.0d FL, panorama, komfort sedeži, komf. dostop

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
188 odgovorov v temi
INIESTA
INIESTA

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 457
  • Avtomobil: wardburg

Zanimivo in lepo slišat da se dela na polno glede na to da mediji in nekateri tuki gor govorijo obratno
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 255
  • Avtomobil: BMW

Avto odpelji v avtohišo v komisijsko prodajo, kot fizična oseba bo tole no-go. Krediti in lizingi delajo čudeže, mi smo po odprtju prodali cca 30 vozil, pa smo se bali da bo tema. Vprašanje kaj bo, ampak sedaj se dela in prodaja na polno. Uspešno prodajo. Pa povej kaj več o novem. Ima več opreme od mojega:)

https://www.avto.net.... 1.LAST USN...

A tega iz linka si kupil, ali delaš v tej avto hiši ?   Ne vem, če ima nekdo resen namen, bo avto dobro pregledal in verjamem , da ga ne bo spustil, pa tudi prodal bi raje, kot prodajal, tako, da ......     Tale iz linka, je zelo všečen design + one oplate srerne + maska titanum, pa top barva, kako, da se še prodaja, če si ga že kupil ?

Okoli vinjete, pa ja, jaz sem jo samo navedel, da je zraven, nekdo se je pa upičil, kot  jaz razumem, zakaj to navajam, da pri taki ceni je samo po sebi razumljivo, da je vinjeta zraven . Pri redkih novih, če ni popusta dajo vinjeto pa prvo pomoč, mogoče še pocenske tepihe .........

Sploh je nisem mislil dol dajati, ker sem to za test že delal z staro letno ob menjavi vinjet, pa je praktično nemogoče, čeprav nekateri, ki stekla menjajo, znajo tudi to. Sicer pa mnogi pišejo lita platišča za doplačilo, ja kako, ste jim pisali, kako, da to delajo........  ???  Pa ja skoraj nove gume so gor, o, sem pozabil, dol pobrati, pa še premium znamka so Pirelli , bi moral zlizane, gor dati .......... ;)

Urejal Mat xxl, 13.05.2020, 00:47.

Prikaži več možnosti

hermes
hermes

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 426
  • Avtomobil: bmw

A tega iz linka si kupil, ali delaš v tej avto hiši ?   Ne vem, če ima nekdo resen namen, bo avto dobro pregledal in verjamem , da ga ne bo spustil, pa tudi prodal bi raje, kot prodajal, tako, da ......     Tale iz linka, je zelo všečen design + one oplate srerne + maska titanum, pa top barva, kako, da se še prodaja, če si ga že kupil ?

To je njegova (@poslanec) avtohiša.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ravno to sem ti mat hotel napisat, ne dajaj v nobenem primeru dol vinjete, ker 2020 vinjete imajo drugacno lepilo in jo je nemogoce dol vzet brez posoodovanja
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 671
  • Avtomobil: E61 530dTA

Avto odpelji v avtohišo v komisijsko prodajo, kot fizična oseba bo tole no-go. Krediti in lizingi delajo čudeže, mi smo po odprtju prodali cca 30 vozil, pa smo se bali da bo tema. Vprašanje kaj bo, ampak sedaj se dela in prodaja na polno. Uspešno prodajo. Pa povej kaj več o novem. Ima več opreme od mojega:)
https://www.avto.net.... 1.LAST USN...

A ta stavek "platišča za doplačilo" je res recept za hitrejšo prodajo??? A si niso to Šargiji izmislili :laugh
LP
Prikaži več možnosti
    • mare 330cd je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 496
  • Avtomobil: 159 TI

Ravno to sem ti mat hotel napisat, ne dajaj v nobenem primeru dol vinjete, ker 2020 vinjete imajo drugacno lepilo in jo je nemogoce dol vzet brez posoodovanja

Točno to. Uničil jo boš, pa je takoj - točka pri prodaji. Taka gajba, pa brez vinjete.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma ja je niti nisem mislil, dol vleči, to je nekdo tu potegnil, ker sem napisal, da jo vozilo ima.......

Imam pa občutek, da samo preprodajalci kličejo na oglas .........

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 438

Ma ja je niti nisem mislil, dol vleči, to je nekdo tu potegnil, ker sem napisal, da jo vozilo ima.......

Imam pa občutek, da samo preprodajalci kličejo na oglas .........

Ja in kok ti ponujajo, 13k kes takoj?  :ok2  al so uni k 10k ponujajo :-D

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja in kok ti ponujajo, 13k kes takoj?  :ok2  al so uni k 10k ponujajo :-D

15000  ponuja eden , pa ga še ne dam .......  čez čas pa morda ......

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Mislim da ti bo zal da nisi sprejel te ponudbe
Prikaži več možnosti
    • sando, SILVEKK, bedolin in 3 ostalim je všeč

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 917
  • Avtomobil: F82 ACS

Dejan ne bo držalo. Je res, da je vsako leto razlika med vinjetami, ampak do sedaj se je vse dalo. Tudi 2020 vinjeta gre brez vsakega problema dol. Jih vsak mesec ene par vlačim dol in prestavim.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 438

Ce ti resno ponuja, ga samo daj. Nakonc ga bos se tri mesce prodajal in dal za 14500... prvi kupec zlati kupec ;)
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 394
  • Avtomobil: prdalica

Prodal sem svojih vozil verjetno kar lečo preko 30kom. V 95% procentih primerih je bila prva ponudba najvišja. Ne rabiš poslušati tega nasveta vendar ti svetujem za prodajo za prvo ponudbo. Ker jaz ti sedaj povem iskreno, da bo moja zadnja ponudba ker me mika nakup cena 13.500EUR

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 807
  • Avtomobil: bmw m3

mogoče je že zamujena ponudba, tud jaz se strinjam z zgornjimi dvema, razen če nam fejkaš in ti je to nekdo samo po telefonu oblubljal in ne z gotovino v roki

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Po telefonu, je ponujal, glede na slovenščino, sem pomislil, da je verjetno etnični in sem rekel, naj pokliče, čez 2 tedna, ker z njimi se res ne bi ubadal. 

Ja Corona je naredila svoje ni, kaj, počakam, da prvi pravi pride, pa ne dvomim, da se zmeniva, samo če pravega kupca ni oziroma kupcev ni, potem pač res gre le krepko, pod ceno, ko nekdo na silo kupi, samo zaradi cene in ne zaradi potrebe. 

Vozilo je res, kot se zagre, kdor ga bo imel, menim, da se bo še dolgo dobro vozil in brez nekih posebnih stroškov. 

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

korona gor ali dol, cene grejo dol in ne go, sploh pri takih avtih, in kar imenuješ ti POD CENO je vbistvu mogoče prodajna cena

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Če boš pogledal cene, so samo oni z veliko manj opreme in z 300 t plus km , še malenkost cenejši !!!

Nikakor pa ne primerjaj pred FL modele od 2007-2009, saj imajo tisti drug, švohnejši in požrešnejši motor, star menjalnik z le 6 prestavami, star "entartment" v kpl, radijo , navi in ostalo,  stare luči, ne nazadnje celo sprednji del drugačen, npr. blatniki kovinski, pri FL so plastični in še veliko tega, tako, da pred FL so precej cenejši.

Pač jasno je, da tak avto ni za vsakega, ker konec koncev, dobiš za tak denar tudi povsem nov avto........  

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Če boš pogledal cene, so samo oni z veliko manj opreme in z 300 t plus km , še malenkost cenejši !!!

Nikakor pa ne primerjaj pred FL modele od 2007-2009, saj imajo tisti drug, švohnejši in požrešnejši motor, star menjalnik z le 6 prestavami, star "entartment" v kpl, radijo , navi in ostalo,  stare luči, ne nazadnje celo sprednji del drugačen, npr. blatniki kovinski, pri FL so plastični in še veliko tega, tako, da pred FL so precej cenejši.

Pač jasno je, da tak avto ni za vsakega, ker konec koncev, dobiš za tak denar tudi povsem nov avto........  

ne ne, za tak denar ne dobiš novega avta za moje pojme, bolj novo kanto, js ti sam pravim kako po izkušnjah izgleda prodaja,

sej veš, postavi se v vlogo kupcev, naslednji bo najverjetneje zgubil 70% od tega kar ti bo plačal v dveh letih

drgač pa je za moje pojme to en lep uporaben avto, eden lepših suv,  medtem k mi je x6 totalen bruh

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

JW
JW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 699
  • Avtomobil: vse kar imajo veliki

Prodal sem svojih vozil verjetno kar lečo preko 30kom. V 95% procentih primerih je bila prva ponudba najvišja. Ne rabiš poslušati tega nasveta vendar ti svetujem za prodajo za prvo ponudbo. Ker jaz ti sedaj povem iskreno, da bo moja zadnja ponudba ker me mika nakup cena 13.500EUR

moja ponudba bo nižja,..čez en mesec :-D

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Komot, samo boš le z dolgim nosom ostal !  ;)  Cenim pa vseeno vsako ponudbo . 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.