Skoči na vsebino

Registracija za mladega voznika

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
15 odgovorov v temi
Sojk
Sojk
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Pozdravljeni, zelim si registrerati svoj osebni avtomobil in sicer sem mladi voznik to je prvi avto, ki ga bom registriral nase. Zanima me, če kdo ve približno ceno registracije in zavarovanja za naslednji avtomobil.
Bmw 318d (2012letnik, 105kw, 143hp). Želel bi si vzeti delni kasko.

Hvala vsem za odgovore
Prikaži več možnosti

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 822
  • Avtomobil: E39 530iA

Dobro izhodišče za izračun stroškov registracije je ta AMZS-jeva stran:

https://www.amzs.si/...v-registracije 

Prikaži več možnosti

boripi
boripi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 251
  • Avtomobil: Bmw 3er

včasih je bilo od 80 do 100 € na Slovenici zdaj Generali, zavisi ali si imel samo za Genereali ali za vse zavarovalnice.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 041

Ce ti kaj pomaga:

Jaz placujem za e60.
Cca. 1350€ na let+ cca. 360 cestnine pa tehnicni... Imam pa zavarovan: divjad, ao+, toco, parking, svetlobna telesa in stekla...
Pa ker je 145kw me pride ze avtomatsko vec kot bo tebe...
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 411
  • Avtomobil: bel traktore

naredi si online izračun na avto wiz

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 576
  • Avtomobil: Suši

Pa tam skleni tudi zavarovanje ker ceneje ti ne bodo dali nikjer

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

Sojk
Sojk
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Ce ti kaj pomaga:
Jaz placujem za e60.
Cca. 1350€ na let+ cca. 360 cestnine pa tehnicni... Imam pa zavarovan: divjad, ao+, toco, parking, svetlobna telesa in stekla...
Pa ker je 145kw me pride ze avtomatsko vec kot bo tebe...

Ali si ti tudi voznik začetnik?
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 549

g24.si od generali, dobesedno ista spletna stran kot wiz, samo druge barve. Cene skoraj identične, izberi katera zavarovalnica ti je ljubša. Ceneje pa res težko dobiš.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 750

imam vprašanje, ker imam že več lep polno bonifikacijo na svojih policah, bi e46 dal pač prepisat na mojo in da si začne na svoje pridobivati popuste.

zavarovanje bi bilo osnovno, saj se avto uporablja več ali manj samo za malenkosti in malo km na letni ravni. Verjetno imate naštudirano, katera zavarovalnica je dan danes najcenejša oz. najprimernejša za enega začetnika glede zavarovanja?  

a je kak agent forumaš se mi lahko javi na ps... thx

Urejal Taucher, 11.08.2020, 07:02.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer - R. Händler und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 043
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

imam vprašanje, ker imam že več lep polno bonifikacijo na svojih policah, bi e46 dal pač prepisat na mojo in da si začne na svoje pridobivati popuste.

zavarovanje bi bilo osnovno, saj se avto uporablja več ali manj samo za malenkosti in malo km na letni ravni. Verjetno imate naštudirano, katera zavarovalnica je dan danes najcenejša oz. najprimernejša za enega začetnika glede zavarovanja?  

Zavaruj tam kjer imaš sklenjenih največ zavarovanj. Osnovno zavarovanje bo več ali manj podobna cena povsod, važno je koliko lahko dobiš komercialnih popustov na število že obstoječih polic ali česa podobnega...

Lp Tristan01

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

vsa moja zavarovanja imam več ali manj na triglavu, zbiram pa ponudbe oz. da vidim pol na koncu kaj in kako se bo odločila sama (da bo za njo ugodneje).  

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer - R. Händler und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 470
  • Avtomobil: creative technologie

Kontaktiraj Mladena na 1st, ima oglaševano temo na forumu, ponavadi uredi zelo ugodne ponudbe.

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 122
  • Avtomobil: e39 520i

Probaj še izračun na spletni strani hi3.

Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 152
  • Avtomobil: S-max + RT

najdi si agenta ( najbolje, da pokriva več zavarovalnic) in tam zavaruj več stvari in ti bo našel ugoden paket za vse....

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 395

Wiz perla, do 6kkm letno. Je še cca 20-30% ceneje od navadnega wiza (odvisno od avta verjetno)

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Wiz perla, do 6kkm letno. Je še cca 20-30% ceneje od navadnega wiza (odvisno od avta verjetno)

pri teh spletnih izračunih mi neki povsod zablokira in melje tko da nisem nič rešil (bom poskusil kasneje).

ČE pa se komu v tem času da ali ima kak kontakt svojega agenta lahko na ps. Za izračun pa tole: gre za avto dobro staro e46 :) 318i l.99 prevoženih realnih 322.600 km, letno se bo avto uporabljal do max 5000 km, je več ali manj v piko bolid, tako da rabim le osnovno zavarovanje in da je pač zavarovanec začetnih brez premijskega razreda, asistence tudi mislim da ne rabim, saj kjer se bo to vozilo uporabljalo (ga lahko potem tudi sam potegnem do mehanika z drugim avtom), avto je tudi po novem brez vinjete, skratka dom-vrtec-štacuna-dom.. osnovno zav. + recimo mala asistenca ostalo ni potrebe  :ok

Urejal Taucher, 11.08.2020, 14:34.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.