Skoči na vsebino

Dimenzije gum za Z3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
32 odgovorov v temi
plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

icek kako to misliš da jih ne dobiš dol :confused

meni je tud mal odstopil lak plus mal sem prvo desno porajsal (stil 42) sam tuki pri nas na dolenjskem ga ni maherja ki bi to znal popravit :jok
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 232
  • Avtomobil: e 60 in e64

is 41- rs723 model bmw prednje 7.1/2 17 in zadnje 8.1/2 17 ne morem jih dobiti dol z avta ker nimam ključa za vijak ki je namenjen proti kraji. ne dobim ga nikjer, bom vido v nedeljo če bo levčijev pasal. na platiščih je rob sp. 1.5 cm in zd 3 cm na katerem odstopa barva - lak. imam človeka ki to lepo ročno zbrusi naredi linijo in ta rob na novo pihne z barvo in potem zopet drži kako leto ali dve. Sprobano mi je že delal na CLK-ju.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

is 41- rs723 model bmw prednje 7.1/2 17 in zadnje 8.1/2 17 ne morem jih dobiti dol z avta ker nimam ključa za vijak ki je namenjen proti kraji. ne dobim ga nikjer, bom vido v nedeljo če bo levčijev pasal. na platiščih je rob sp. 1.5 cm in zd 3 cm na katerem odstopa barva - lak. imam človeka ki to lepo ročno zbrusi naredi linijo in ta rob na novo pihne z barvo in potem zopet drži kako leto ali dve. Sprobano mi je že delal na CLK-ju.

A pa ti sploh prebiraš poste? :confused
AA MB, Integra, katerikoli uradni serviser. Prideš tja, pokažeš VIN, pokažeš prometno in osebno in boš dobil varnostni vijak v dnevu ali dveh.
Ob predpostavki, da so platišča stock, seveda. :ok
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

nimajo. ne AA ne INTEGRA ne HOTKO. Imajo ga samo za svoje potrebe in ker stane samo 800 sit pravijo naj si ga grem v avstrijo iskat.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

nimajo. ne AA ne INTEGRA ne HOTKO. Imajo ga samo za svoje potrebe in ker stane samo 800 sit pravijo naj si ga grem v avstrijo iskat.

:confused
Čakaj malo...a ti ga nočejo naročit al se jim zdi 800 sit predrago pa ga te pošiljajo v A ponj??? :confused :confused :confused
AA je uradni zastopnik in kot tak ti mora nudit vso podporo, in pod to točko spada tudi nadomestitev izgubljenega varnostnega vijaka.
Pejd nazaj in zatež.
V dveh treh dneh bo iz D že tukaj.

LP
Austin

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

pravijo da se jim ga ne splača naročevat ker nič ne stane (800 sit) češ pejd v avstrijo. danes mi ga je obljubil na integri en mehanikar. nisem rad tečen zato pa me tam AA zagotovo več NIKOLI ne bojo videli. na INTEGRI so drgač fajn fantje a slišim da imajo neke probleme na firmi(finančne) so zadnje čase malo tanki z deli. no pa upajmo da ga bom dobil
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

pravijo da se jim ga ne splača naročevat ker nič ne stane (800 sit) češ pejd v avstrijo. danes mi ga je obljubil na integri en mehanikar. nisem rad tečen zato pa me tam AA zagotovo več NIKOLI ne bojo videli. na INTEGRI so drgač fajn fantje a slišim da imajo neke probleme na firmi(finančne) so zadnje čase malo tanki z deli. no pa upajmo da ga bom dobil

Pošlji mail direktno v Nemčijo na firmo, da ti AA Maribor noče naročiti dela, ker se jim ne izplača...

Še ena zanimiva:

Ker vem, da so AAjevci sami levaki, sem katalog za Z4 naročil kar preko bmw.de. Čez par dni prejmem klic prodajalca, ki mi obljubi ves promo material. No, ko sem mu omenil, da me nakup prej kot v treh letih ne zanima, se je sicer nadnavdušen prodajalec očitno ohladil, saj do danes (mesec dni najmanj je tega) od njih nisem dobil ničesar.

BMW SLOVENIJA: bereš tele vrstice?

LP
Austin

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

ja
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

ja

:confused :confused :confused

BMW SLOVENIJA je AAjev PRovc tukaj na forumu?

LP
Austin

Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

icek kako to misliš da jih ne dobiš dol :confused

meni je tud mal odstopil lak plus mal sem prvo desno porajsal (stil 42) sam tuki pri nas na dolenjskem ga ni maherja ki bi to znal popravit :jok

od prjatla sm zvedu za enga sicer gorenca ko feltne postima kot je treba

za ca. 15 kSIT je zadevce povaril, pobrusu, spoliru in ene 2 al tri lake gor in je feltna zgledala kot nova, brez napake.

Ce te zanima, reci.
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

uuu gozdi tole je pa slišat zanimivo...ni panike če je iz gorenske mamo tam stanovanje pa bi šel npr. za viken gor ta čas bi pa upal, da mi to zrihta :ok2 :ok
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

uuu gozdi tole je pa slišat zanimivo...ni panike če je iz gorenske mamo tam stanovanje pa bi šel npr. za viken gor ta čas bi pa upal, da mi to zrihta :ok2 :ok

Super.
S sabo pripelji še bajk, pa boš za kak dan, dva pozabil na avto, ko te bom gonil po loškem hribovju... :cool

LP
Austin

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

si nor..nisem kolesaru že xx let... :crazy :laugh
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.